MTL Maxfilm
Już za nim tęsknimy!
1/7
MTL Maxfilm

 

Kacper Kuszewski odchodzi z "M jak miłość". Ta informacja wstrząsnęła fanami serialu! Jak to? Bez niego to przecież nie to samo... Kacper Kuszewski wcielał się w rolę Marka już 18. lat. Pojawił się na ekranie już w 1 odcinku "M jak miłość", który trafił do emisji w 2000 roku. Jak wtedy wyglądał, co później wydarzyło się w jego życiu? Zobaczcie naszą galerię, żeby przypomnieć sobie najważniejsze informacje o Marku Mostowiaku z "M jak miłość". 

 

Zobacz NASTĘPNY SLAJD>>>

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/7
MTL Maxfilm

 

Marek Mostowiak nie zawsze był tak grzeczny i poukładany. Gdy go poznaliśmy lubił sobie "zajarać" i wypić piwko. Przez moment był czarną owcą w rodzinie Mostowiaków, ale to się zmieniło. Po śmierci ukochanej Hanki (Małgorzata Kożuchowska) stanął na nogi, by być przykładem dla swojego jedynego, rodzonego syna. Poza tym wychowywał też adoptowaną Ulę (Iga Kreft) i Natalkę (Marcjanna Lelek), które już dziś są dorosłe. 

 

Zobacz: Emocje w finale sezonu "M jak miłość"! Budzyński jednak uniknie więzienia dzięki Piotrkowi?

 

Jak potoczyło się życie Marka po śmierci żony? 

Zobacz na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>> 

3/7
MTL Maxfilm

Marek wdał się w krótki romans z Anną (Tamara Arciuch), czyli swoją szwagierką! To ona pocieszała go po śmierci Hanki i tak zaciągnęła go do łóżka... Mostowiak szybko o niej zapomniał, gdy na horyzoncie pojawiła się jego obecna żona.

 

Jak wyglądało jego życie z Ewą (Dominika Kluźniak)? Zobacz na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>> 

 

Zobacz też: Co w "M jak miłość" po wakacjach? Joasia odkryje kolejny sekret Michała! Czy pomoże mu w trudnych chwilach?

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

4/7
MTL Maxfilm

Ich miłość wiele razy została wystawiona na próbę. Marek zawsze kochał Ewę i to właśnie jego silne uczucie pomogło jej pokonać raka. Zakochani wzięli ślub, gdy Ewa była w trakcie leczenia. W kościele nie była w stanie stać na własnych nogach, ale gdy tylko wróciła do zdrowia, Marek urządził specjalnie dla niej wymarzone wesele w siedlisku! 

 

Ich życie nie zawsze było usłane różami. Na KOLEJNYM SLAJDZIE jest na to dowód>>> 

Zobacz też: "M jak miłość": Wielki powrót byłej partnerki Pawła! Najpierw Teresa, teraz... ZOBACZ!

5/7
MTL Maxfilm

Kilka lat temu w "M jak miłość" spłonął rodzinny dom Mostowiaków. Szalony podpalacz zmienił ich życie w koszmar. Marek Mostowiak się jednak nie poddał. Stanął na wysokości zadania i odbudował dom w Grabinie! 

 

Co jeszcze wydarzyło w "M jak miłość"? Zobacz DALEJ>>> 

6/7
MTL Maxfilm

Marek Mostowiak kochał swoje siostry. Niestety najmłodsza z nich - Małgosia (Joanna Koroniewska) zniknęła z jego życia po tym, jak została wciągnięta do zagranicznej sekty. Teraz Chodakowska przebywa w USA i nie ma kontaktu z rodziną.

 

Zobacz: Koroniewska miała dość pytań o powrót do "M jak miłość"! Teraz wszystko JASNE!

Odejście Marka będzie tragedią dla... Zobaczcie na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>> 

7/7
MTL Maxfilm

Odejście Marka Mostowiaka będzie ciosem dla Barbary (Teresa Lipowska). Seniorka straciła już najmłodszą córkę, męża, a teraz będzie musiała nauczyć się żyć bez syna, który był oczkiem w jej głowie. To na nim zawsze mogła polegać. A co będzie teraz? Jak Mostowiakowa poradzi sobie bez Marka? :(