M jak miłość - wielki powrót Weronika Rosati wraca do "M jak miłość" Weronika Rosati wraca do "M jak miłość" Paweł z "M jak miłość" weźmie ślub?
M jak miłość - wielki powrót
1/4
M jak miłość - wielki powrót

 

Ale wiadomość! Producenci "M jak miłość" przygotowali dla widzów wielką niespodziankę! Okazuje się, że po wielu latach do serialu wróci była partnerka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)! Ostatnio informowaliśmy, że do "Mjm" dołącza Katarzyna Kwiatkowska i wraca Dominika Ostałowska, ale teraz okazuje się, że to nie koniec nowości. "Super Express" donosi, że w kolejnym sezonie zobaczymy byłą dziewczynę Zduńskiego. Weronika Rosati, Agnieszka Więdłocha a może Laura Samojłowicz zdecydowała się na wielki powrót do "M jak miłość"? Wiemy! 

 

Zobaczcie, która gwiazda wraca do "M jak miłość"! Mamy komentarz produkcji!

Zobacz także: Poznaj serial po... małej gwieździe! Czy znasz wszystkie serialowe dzieci? QUIZ

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij tutaj - to zajmie Ci minutę.

2/4
Weronika Rosati wraca do "M jak miłość"
mat. prasowe

 

Udało nam się potwierdzić, że do "M jak miłość" wraca Weronika Rosati! Aktorka po 13 latach pojawi się na planie serialu. Kiedy zobaczymy odcinki "Emki" z udziałem aktorki? 

Potwierdzam, postać grana przez Weronikę Rosati, wróci do serialu.  Ale na razie na plan aktorka wejdzie pod koniec sierpnia, a odcinki z nią zobaczymy może pod koniec roku – zdradza nam  Karolina Baranowska PR serialu M jak miłość."

Postać Ani wróci do wątku Pawła, który już teraz ma spory wianuszek kobiet wokół siebie . Z Anią będzie jeszcze ciekawiej! Pamiętacie, jak wyglądał wątek Weroniki Rosati w "M jak miłość"?

 

Zobacz także: Weronika Rosati wzruszająco o córeczce. „Marzyłam o niej od 20 lat”

3/4
Weronika Rosati wraca do "M jak miłość"

Weronika Rosati grała artystkę Anię, przyjaciółkę serialowej Kingi (Katarzyna Cichopek) i dziewczynę Pawła (Rafał Mroczek). Fani "M jak miłość" po raz pierwszy zobaczyli Anię, kiedy zawiadomiła Piotra (Marcin Mroczek) o wypadku samochodowym Kingi. 

Zobacz także: Weronika Rosati zagra główną rolę w jednej z polskich produkcji!

4/4
Paweł z "M jak miłość" weźmie ślub?
Instagram

Rosati zagrała jedynie w 25 odcinkach "M jak miłość"- teraz jednak wraca na plan serialu i kto wie, być może zostanie z nami na dłużej? 

Myślicie, że Paweł i Ania znów będą razem? 

Zobacz także: 17 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek „M jak miłość”. Zobacz, jak zmienili się aktorzy serialu!

Więcej na temat M jak miłość