1/4

 

Wielka radość w życiu jednej z gwiazd serialu "M jak miłość"! Aktorka przywitała na świecie swoje upragnione dziecko. Gwiazda serialu "M jak miłość" potwierdziła tę informację w rozmowie z jednym z tygodników. Aktorka nie posiada się z radości. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się, która z tych pięknych pań została właśnie mamą!

 

POLECAMY: Gwiazda "M jak miłość" urodziła! Znamy płeć dziecka!

2/4
Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała na premierze spektaklu "Chopin musi umrzeć"
AKPA

 

Zuzanna Grabowska urodziła!

 

Zuzanna Grabowska, żona Pawła Domagały, po raz kolejny została mamą! Na świecie pojawiła się już druga córeczka pary. Zuzanna Grabowska potwierdziła tę informację w rozmowie z "Na żywo".

 

- Jestem szczęśliwa, ale nie zamierzam opowiadać publicznie o szczegółach tego wydarzenia - stwierdziła Zuzanna Grabowska.

 

Informacja o ciąży aktorki pojawiła się w mediach jeszcze przed wakacjami. Tę radosną nowinę wyjawił sam Paweł Domagała w swojej piosence "Weź nie pytaj". Swoją drogą ten utwór stał się już prawdziwym hitem. Już dawno nikt tak pięknie nie śpiewał o miłości. Zgadzacie się z nami?

3/4
Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała na premierze filmu "Wkręceni"
ONS

 

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: historia ich miłości

 

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska poznali się podczas studiów aktorskich. Śliczna blondynka od razu wpadła w oko pochodzącemu z Radomia chłopakowi. Jednak Paweł Domagała nie miał odwagi, aby do niej zagadać, nie mówiąc już o zaproszeniu na randkę. Chłopak bał się, że to nie dziewczyna dla niego. Zuzanna Grabowska pochodzi bowiem z aktorskiej rodziny. Jej ojcem jest Andrzej Grabowski. Jej mama, Anna Tomaszewska, również jest znaną aktorką. Mimo wszystko Paweł Domagała przełamał w sobie lęk i zawalczył o jej serce. Jak widać, opłaciło się!

4/4
Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska na premierze spektaklu "Czechow żartuje"
Akpa

 

Szczęśliwym rodzicom składamy szczere gratulacje! :)

Więcej na temat M jak miłość