Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Zula Walkowiak z Top Model jest ścigana przez policję
ONS
Newsy

Finalistka Top Model jest ścigana przez policję

Ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości

Kilka miesięcy temu media żyły głośną seksaferą w świecie mody. Ze sprawą zostało powiązanych wiele osób z show-biznesu, które w sądzie postanowiły bronić dobrego imienia. Jedną z nich jest Mariusz Pujszo. Przypomnijmy: Pikantne kulisy seks afery - ile zarabiały dziewczyny do towarzystwa?

Reżyser został nazwany przez Zulę Walkowiak, finalistkę pierwszej edycji "Top Model", "alfonsem". Niedoszła modelka oskarżyła Pujszo, że podczas jednego z wyjazdów do Cannes była fotografowana z ukrycia przez różnych mężczyzn. Dziewczyna sugerowała, że następnie fotki były wysyłane do biznesmenów, w kontekście proponowanych dziewczyn do towarzystwa.

Mariusz Pujszo o oszczerstwach powiadomił sąd. Wymiar sprawiedliwości oskarżył Zulę o pomówienie. Dziewczyna może otrzymać grzywnę lub zostać pozbawiona wolności. Niestety jak podaje "Twoje Imperium", Walkowiak zapadła się pod ziemię i nie stawiła się już na trzech rozprawach.

Finalistka "Top Model" nie mieszka już pod swoim poznańskim adresem, dlatego policja umieściła jej nazwisko w rejestrze poszukiwanych w Polsce i Unii Europejskiej.

- Niech sobie pani Walkowiak nie myśli, że jej oszczerstwa puszczę płazem. I choć nie wiem, ile lat mi to zajmie, wierzę w sprawiedliwość - skomentował Pujszo w rozmowie z tabloidem.


Jesteśmy bardzo ciekawi jak zakończy się cała ta akcja. Zula będąc w modowym show dała po sobie poznać, że jest bardzo zaborcza, cwana i ma cięty język. Dlatego doprowadzenie sprawy do finału może nie być takie łatwe, a gdy już dojdzie do konfrontacji, możemy spodziewać się nowych zarzutów niedoszłej modelki wobec reżysera.Mariusz Pujszo szaleje w Cannes:

Zula z Top Model aresztowana
Facebook
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Uczestniczka "Top Model" aresztowana!
Zatrzymano ją w fitness klubie

Udział w "Top Model" był dla wielu dziewczyn okazją do zrobienia niezłej kariery i to nie tylko w modelingu. Niektóre z nich próbują swoich sił jako aktorki albo po prostu celebrytki. Nie dla wszystkich jednak los był pomyślny - Zula W. czyli finalistka pierwszej edycji, była od kilku miesięcy poszukiwana przez policję. Przypomnijmy: Finalistka Top Model jest ścigana przez policję Skąd problemy z prawem? Niedoszła modelka oskarżyła Mariusza Pujszo , że podczas jednego z wyjazdów do Cannes była fotografowana z ukrycia przez różnych mężczyzn. Dziewczyna twierdziła wprost, że fotki były wysyłane do biznesmenów w roli proponowanych dziewczyn do towarzystwa. Pujszo o oszczerstwach powiadomił sąd. Wymiar sprawiedliwości oskarżył Zulę o pomówienie, ale przez wiele miesięcy nie był w stanie jej schwytać. W końcu doszło do zatrzymania.   Do zatrzymania Zuzanny W. doszło w godzinach rannych 5 lutego w Poznaniu przy ul. Naramowickiej w fitness clubie. W czasie zatrzymania podejrzana nie stawiała oporu. Do czasu przyjazdu policji wytłumaczyliśmy jej, co jest podstawą zatrzymania, przedstawiliśmy list gończy wystawiony przez Wydział Karny Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście, jak również treść zarzutu - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Arkadiusz Andała, właściciel biura detektywistycznego. Zula przebywa obecnie w areszcie, a za przedstawione zarzuty grozi jej nawet do roku pozbawienia wolności. Zobacz: Pikantne kulisy seks afery - ile zarabiały dziewczyny do towarzystwa? Co słychać u finalistek "Top Model"?

ONS
Newsy
Szyc, Włodarczyk, Rosati, Marciniak w Cannes ZDJĘCIA
De Niro jednak się nie pojawił

"Luksus i piękno" - pod takim hasłem w nocy ze środy na czwartek odbyła się "Polska Noc" na festiwalu filmowym w Cannes. To pierwsza polska impreza zorganizowana podczas Festiwalu Filmowego. Inicjatorem i pomysłodawcą polskiej nocy jest Mariusz Pujszo . - Nasz główny cel to promocja Polski. Zwrócenie uwagi na nasz kraj, nasz lifestyle. Pokazanie, że Polacy są fajni; że jesteśmy uśmiechnięci, potrafimy się bawić, że mamy bardzo interesujących projektantów mody - powiedział Pujszo we wtorkowym wywiadzie dla PAP. Wśród zaproszonych gości miał znaleźć się przewodniczący jury - Robert De Niro . Jednak wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie pojawił się na imprezie. Pojawili się za to reprezentanci polskiego show-biznesu. Wśród zaproszonych gwiazd stawili się m.in.: Agnieszka Włodarczyk, Borys Szyc, Weronika Rosati z mamą, Teresą Rosati . Ta ostatnia była odpowiedziała za kreacje polskich gwiazd. Trzeba przyznać, że biała suknia Agnieszki była imponująca. Nie mogło zabraknąć także Pauli Marciniak . Paula uświetniła imprezę swoim występem. Teraz już wiemy skąd plotka, że Marciniak ma wystąpić przed Robertem De Niro na jachcie. Niestety wielki aktor nie znalazł czasu, ale impreza na jachcie się odbyła... Nasza relacja z tego wydarzenia już za kilka godzin! OBEJRZYJCIE ZDJĘCIA Z IMPREZY LUXURY & BEAUTY POLISH NIGHT! pijavka

Facebook
Newsy
Gabi z "Top Model": "Nie zdałam matury"
Wykształcenie jest jej nie potrzebne?

Oglądając pierwsze odcinki II edycji "Top Model. Zostań modelką" najbardziej charakterystyczną uczestniczką wydawała się być Michalina Manios , dziewczyna urodzona w ciele chłopaka. Nic bardziej mylnego. Najwięcej zamieszania wokół swojej osoby wywołuje jednak 19-letnia Gabriela Pacholarz . Już podczas castingów pewna siebie wyznała, że inne uczestniczki powinny się jej obawiać. Okazuje się, że Gabriela nie na każdej płaszczyźnie odnosi(ła) same sukcesy. W rozmowie z "Glamour" przyznała się do oblania matury. - Wstydzę się tego, że nie zdałam matury z matematyki. Moje marzenie o studiach aktorskich legło w gruzach, ale nie poddaję się. Spróbuję za rok - powiedziała Pacholarz. Ciekawe czy jeśli nie wygra "Top Model. Zostań modelką" pójdzie w ślady Zuli Walkowiak, Ani Piszczałki czy może zwyczajnie wróci do szkoły? chimera

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner