Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zosia Zborowska weźmie też ślub kościelny? Żona siatkarza rozwiała wątpliwości!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona we wtorek, 13 sierpnia wzięli ślub. Jakiś czas temu para zaręczyła się w 32. urodziny aktorki i szybko zdecydowali się sformalizować swój związek. Ich ślub cywilny odbił się szerokim echem w show-biznesie, bo oprócz rodziny bawiło się na nim mnóstwo gwiazd z pierwszych stron gazet. Obecnie para wyjechała w podróż poślubną do Paryża, a w mediach społecznościowych umieszcza obszerną relację w wyprawy. 

Mimo że od ślubu minęło już kilka tygodni Internauci wciąż dopytywali młodą gwiazdę, czy planuje wziąć jeszcze ślub kościelny. Zosia Zborowska w końcu postanowiła odpowiedzieć. Zobaczcie, co napisała!

Zosia Zborowska planuje wziąć ślub kościelny?

Przyjęcie weselne Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony odbyło się w Trębkach Nowych pod Warszawą. Relacja z imprezy zdominowała media społecznościowe wszystkich obecnych gwiazd, a było ich naprawdę dużo. W końcu nie od dziś wiadomo, że para jest bardzo towarzyska. Pod ich wspólnymi zdjęciami pojawiły się dosyć osobiste pytania o drugi, ślub kościelny. Aktorka w końcu rozwiała wszelkie wątpliwości i napisała:

Jeśli ślub, to tylko cywilny - odpowiedziała Zosia Zborowska na Instagramie.

Taka odpowiedź nie powinna nikogo dziwić. W rodzinie córki Wiktora Zborowskiego to niemal tradycja. Jej rodzice również są po ślubie cywilnym już od 45 lat. Podobnie zdecydowała siostra Zosi, Hanna, która mieszka na stałe w Brazylii. W ten sposób sprawa drugiego ślubu została zamknięta!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤 #rozmaŻona

Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)

 

Ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony był ważnym wydarzeniem w show-biznesie

Gwiazdy na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Instagram

Suknię ślubną Zosi Zborowskiej zaprojektował Łukasz Jemioł

suknia ślubna Zosi Zborowskiej
Instagram

 

Więcej na temat Zofia Zborowska Andrzej Wrona
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44