Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

W sieci pojawiło się nagranie ze ślubu i wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

13 sierpnia 2019 roku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zaskoczyli swoich fanów publikując w sieci zdjęcia ze swojego ślubu. Okazało się wówczas, że para w tajemnicy przed mediami zorganizowała piękną uroczystość, na której nie zabrakło gwiazd. Na uroczystości pojawili się m.in. Anna Lewandowska, Magdalena Cielecka, Aleksandra Domańska, Łukasz Jemioł czy Maja Bohosiewicz. W sieci pojawiło się sporo zdjęć ze ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, a teraz Fabryka Kreatywna opublikowała na swoim profilu na Instagramie profesjonalny film z uroczystości! 

Internauci zachwyceni filmem ze ślubu 

Na nagraniu opublikowanym na Instagramie możemy zobaczyć frgamnenty ślubu i wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. 

- Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady:
albo grubo, albo wcale i wiecie co? Tak było zaiste 🔥
Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem, 
i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej,
chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób,
ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością. Dzięki wszystkim zaangażowanym, jesteście najlepsi i wiecie o tym 🙈💪♥️- napisali autorzy filmu. 

Internauci są zachwyceni! Zobaczcie, jak komentują nagranie. 

- Petarda para 🖤 Petarda film 👑
- Mega!!! 😍😍
- To jest tak G E N I A L N E ze zbieram szczękę z podłogi ! - komentują internauci.

Zobaczcie sami, jak wyglądał ślub i wesele Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony! Zwróćcie uwagę, jak bawiła się Anna Lewandowska i pozostałe gwiazdy! Kto zachwycil na parkiecie?

Film ze ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

uważaj o czym marzysz, może się spełnić 😅🙃 W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania 🔥🔥🔥 Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: albo grubo, albo wcale i wiecie co? Tak było zaiste 🔥 Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem, i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością . Dzięki wszystkim zaangażowanym, jesteście najlepsi i wiecie o tym 🙈💪♥️ venju @villaomnia suknia @lukaszjemiol suknia Wieśki @petbutik.pl biżu @jagg_jewels włos @kamil_pecka oko @zosiamakeup gang @signorleone.official kwiat @mizuflowerdesign światło @strefa_swiatla krzesła, etc. @rajt_hale_namiotowe foto @motkowicz_photography film... no my :) @fabrykakreatywna #fabrykakreatywna . speszyl fenks tu łanenonly: @wieska_my_life_after_adoption #piesnaparty . #jagodziankiwgucci #albogruboalbowcale #hłanitaianżej #celebrujemymilosc jak #celebryci 😍 #powiedzielitak #filmslubnywarszawa #filmslubny #idziemyszeroko #weseleroku #grubymelanz #wiesiarozwalasystem #wronakracze #zosiazborowska

Post udostępniony przez Fabryka Kreatywna (@fabrykakreatywna)

Para wzięła ślub 13 sierpnia 2019 roku.

Anna Lewandowska na weselu Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony
Instagram
 

Więcej na temat Zofia Zborowska Andrzej Wrona
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44