Zofia Zborkowska, Andrzej Wrona Zofia Zborowska i Andrzej Wrona Zofia Zborowska i Andrzej Wrona Zofia Zborowska i Andrzej Wrona Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Zofia Zborkowska, Andrzej Wrona
Instagram
1/5
Zofia Zborkowska, Andrzej Wrona
Instagram

Zosia Zborowska, po długich tygodniach bycia singielką, w końcu znalazła mężczyznę, przy którym jest szczęśliwa. Od jakiegoś czasu u jej boku widuje się Andrzeja Wronę. Siatkarz zaprosił ją między innymi na Galę Mistrzów Sportu, gdzie chętnie pozowali razem do zdjęć. Zosia Zborowska często pojawia się także na meczach, podczas których zdziera gardło dopingując swojego ukochanego.

Teraz Andrzej Wrona może się jej odwdzięczyć troskliwą opieką. Zosia Zborowska jakiś czas temu nabawiła się bowiem poważnej kontuzji nogi. Aktorka z trudem się porusza. Na szczęście może liczyć na swojego partnera. Zobaczcie naszą galerię, aby przekonać się, jak Andrzej Wrona czule opiekuje się gwiazdą "Barw szczęścia"!

Zobacz także: Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są parą! Jak się poznali? Znamy historię ich związku!

2/5
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska jakiś czas temu nabawiła się kontuzji kolana. Niestety, aktorka musiała pożegnać się z treningami, nad czym bardzo ubolewa. Gwiazda "Barw szczęścia" uwielbia bowiem ruch. Gdy jest ciepło, często można ją spotkać, jak przemierza Warszawę na rowerze. Kontuzja kolana ograniczyła także jej życie towarzyskie. Zosia Zborowska nie mogła między innymi pojawić się na hucznych urodzinach dziennikarza radiowego - Krzysztofa "Jankesa" Jankowskiego w Zakopanem. Na szczęście nie jest sama ze swoim smutkiem. Na duchu podnosi ją Andrzej Wrona, na którego może liczyć w każdej sytuacji. Ostatnio para była widziana w centrum Warszawy, skąd siatkarz odbierał swoją ukochaną. Zobaczcie kolejny slajd! 

3/5
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska porusza się o kulach, co stanowi dla niej duże utrudnienie. Na szczęście Andrzej Wrona nie pozwala jej się męczyć. Gdy tylko jest taka potrzeba, podwozi ją i dba o to, aby dotarła bezpiecznie do domu. Taki chłopak to skarb!

4/5
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Sytuacja wygląda naprawdę poważnie. Zosia Zborowska na swoim Instagramie zdradziła, że wciąż musi chodzić na bolesną rehabilitację. Wygląda na to, że minie jeszcze jakiś czas, zanim aktorka wróci do pełnej sprawności. Dobrze, że obok niej jest ktoś, kto służy pomocą, ale i pocieszeniem! Pamiętacie, jak zaczął się związek Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony? 

5/5
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się późną wiosną 2018 roku na Mazurach. Przystojny siatkarz przebywał tam na zgrupowaniu. Bardzo szybko okazało się, że oboje nadają na tych samych falach. Choć początkowo byli tylko dobrymi kolegami, ich znajomość dość szybko przemieniła się w coś więcej. Czy Andrzej Wrona i Zosia Zborowska pasują do siebie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Zofia Zborowska Andrzej Wrona