Zofia Zborowska i Andrzej Wrona całują się Zofia Zborowska i Andrzej Wrona całują się Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przytulają się Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na lotnisku Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na lotnisku
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona całują się
Miłość kwitnie!
1/7
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona całują się

 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są parą! Jak się poznali? Co planują? Poznaj historię ich związku!

 

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona  - nowa para w show-biznesie!

"Jest nieprawdopodobnie urokliwa, ma niesamowite poczucie humoru i osobowość. Dziwię się, że wszyscy tak późno to zauważyli”, powiedziała o niej niegdyś Krystyna Janda.

O nim z kolei wszyscy mówią, że jest zabójczo przystojny i ma wielkie serce. Czyżby idealnie dobrana para? Od kilku tygodni nie jest już tajemnicą, że aktorka Zofia Zborowska (31) i siatkarz Andrzej Wrona (29) mają się ku sobie. We wrześniu pojawili się na ślubie koleżanki w Trójmieście i... świetnie się razem bawili na weselu. Zabrakło tylko informacji, czy któreś z nich złapało welon lub muchę.

 

Więcej o ich związku na kolejnym slajdzie!

 

Zobacz: Anna Lewandowska szalała na poprawinach u córki Ani Korcz! DUŻO ZDJĘĆ

2/7
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona całują się

 

Zofia i Andrzej podobno poznali się późną wiosną na Mazurach, gdzie siatkarz drużyny Onico Warszawa przebywał na zgrupowaniu. Oboje byli singlami. Zofia zakończyła w maju związek z Mariuszem Łukomskim, właścicielem marki odzieżowej.

„Zabrała swoje rzeczy, ukochaną suczkę Wiesię i wyniosła się do nowego mieszkania”, ujawnił znajomy aktorki w „Fakcie”.

Podobno oddalili się z Łukaszem od siebie w czasie jego częstych, samotnych podróży po świecie. W pewnym momencie zaczęli prowadzić osobne życia. Z kolei Andrzej spotykał się z projektantką mody Magdaleną Bolesławską. Przystojny siatkarz uchodzi za „łamacza kobiecych serc” i wcześniej związany był również z piosenkarką Sabiną Jeszke. Nie da się ukryć, że Wrona ma mnóstwo fanek. Na Instagramie obserwuje go ponad 100 tys. osób. Wypracował wizerunek już nie tylko sportowca, ale i celebryty. W 2016 roku rozważał nawet udział w „Tańcu z gwiazdami”. Ostatecznie nie przyjął jednak propozycji producentów show.

 

Zobacz: Nie uwierzysz co Andrzej Wrona podarował Lewandowskim na urodziny! Ania nie będzie zadowolona! :)

3/7
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przytulają się

 

Wrona dba o popularność, ale i przyznaje, że nie chce jej za każdą cenę. Nie dzieli się wszystkimi z fanami czy dziennikarzami.

„Skoro ktoś czegoś o mnie nie wie, to znaczy, że nie chciałem tego pokazać. W mediach społecznościowych nie wystawiam się na pełną inwigilację. Mało jest tam mojej rodziny czy najbliższych znajomych”, przyznał w wywiadzie dla „Przeglądu Sportowego”.

 

Zapewne dlatego nie pokazuje zdjęć z Zofią. Czego możemy się dowiedzieć o Wronie z jego kont na Instagramie i Facebooku? Andrzej przede wszystkim promuje ideę olimpiad specjalnych, których jest ambasadorem. Dużo uwagi poświęca też działalności charytatywnej. W 2017 roku został uhonorowany tytułem „Gwiazdy Dobroczynności”. Wrażliwość na krzywdę i sprawy innych to coś, co go łączy z Zofią, która promuje ekologię i broni praw zwierząt, a także propaguje ideę slow life.

„Ostatnio przestałam martwić się o pieniądze. Wyzbyłam się też wielu innych lęków. Jeśli żyjesz tu i teraz, to wszystko zaczyna się układać”, wyznała w wywiadzie dla magazynu „Shape”.

4/7
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na lotnisku
5/7
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona na lotnisku

I przyznała w tej samej rozmowie, że choć kocha aktorstwo, nie uzależnia od niego swojej przyszłości.

„W Kopenhadze, stojąc za barem, mam szansę zarobić więcej, niż zarabia się u nas w teatrze”, powiedziała.

Popularność i kariera nie są jej priorytetami. A miłość...?

– Jest bardzo podekscytowana znajomością z Wroną. Dla niego robi się ostatnio „na bóstwo” – śmieje się w rozmowie z „Party” znajoma aktorki.

Fakt, Zofia wygląda wspaniale! Pochwaliła się niedawno wysportowaną sylwetką na okładce magazynu „Shape”. Jest jednak równie dyskretna jak jej nowy chłopak, jeśli chodzi o deklaracje uczuć. Na zdjęciach na Instagramie można ją częściej zobaczyć z ukochanym psem Wieśką niż z jej aktualnym ukochanym.

6/7
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona przytulają się
7/7
Zosia Zborowska na Instagramie
Instagram
Więcej na temat Zofia Zborowska Andrzej Wrona