Żona Marcina Kwaśnego zaprezentowała ciążowe krągłości na oficjalnej imprezie. Aktor razem z ukochaną pojawili się na uroczystej premierze filmu "Powstaniec 1863" i skradli show. Partnerka gwiazdora najnowszej produkcji już wkrótce urodzi trzecie dziecko, a jej brzuszek jest już naprawdę spory. Tylko spójrzcie na zdjęcia z premiery.

Reklama

Marcin Kwaśny z ciężarną żoną na premierze

Widzowie z pewnością doskonale znają Marcina Kwaśnego z takich seriali jak: "Klan", "Barwy szczęścia" czy "Ojciec Mateusz". Teraz okazuje się, że aktor zagrał również w filmie "Powstaniec 1863", którego premiera odbyła się w miniony wtorek, 9 stycznia. Marcin Kwaśny pojawił się na uroczystości razem z żoną, która już wkrótce urodzi ich trzecie dziecko.

Żona Marcina Kwaśnego podkreśliła duży ciążowy brzuszek w długiej sukni w kwiaty. Widać, że narodziny maleństwa zbliżają się wielkimi krokami.

Zobacz także: Gwiazdor serialu "Klan" Marcin Kwaśny wyznaje: "Zaczynałem pić i nie wiedziałem, kiedy przestać"

Marcin Kwaśny z ciężarną żoną na premierze filmu
Pawel Wodzynski/East News

Marcin Kwaśny i jego żona Klaudia są małżeństwem od 2021 roku. Piękna brunetka jest drugą żoną aktora, który wcześniej po dwunastu latach rozwiódł się z Darią Kołakowską. Marcin Kwaśny i Klaudia wychowują dwójkę dzieci, córkę Anię i syna Stefana. Kilka miesięcy temu okazało się, że para po raz trzeci zostanie rodzicami.

Zobacz także
Poród odbędzie się w marcu

Zobacz także: Najpierw ciąża, a teraz to. Sandra Kubicka ogłasza kolejną, radosną nowinę

Marcin Kwaśny z ciężarną żoną na premierze filmu
Pawel Wodzynski/East News

My już czekamy na narodziny maleństwa!

Reklama

Przypominamy, że ostatnio również żona Bartosza Zmarzlika pokazała duży ciążowy brzuszek na ściance. Sportowiec i jego ukochana pojawili się razem na Gali Mistrzów Sportu.

Marcin Kwaśny z ciężarną żoną na premierze filmu
Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama