Marcin Kwaśny jest znany widzom z największych, polskich seriali. Fani mogli oglądać go na małym ekranie w takich produkcjach jak "Klan", "Pierwsza miłość", "Na wspólnej" czy "Stulecie winnych". Aktor zyskał więc pokaźne grono fanów z którymi dzieli się swoją codziennością. Radosną nowinę Marcin Kwaśny przekazał w wyjątkowy sposób.

Reklama

Marcin Kwaśny po raz drugi zostanie tatą

Marcin Kwaśny ma za sobą małżeństwo z 12-letnim stażem z Darią Kołakowską. Para rozstała się, ale aktor nie musiał długo czekać na miłość. Swoją ukochaną poznał podczas koncertu "Kolędy Pełni". Między nimi od razu zaiskrzyło i we wrześniu ubiegłego roku para pobrała się. Ze swoją ukochaną, Klaudią Marcin Kwaśny wychowuje już córeczkę, a teraz przyszedł czas na kolejnego potomka!

- W oczekiwaniu na...
#ciąża #9miesiąc #38weekspregnant #gettingreadyforbaby #babyboy #chłopiec #brat #readytopop

Za pomocą hasztagów Marcin Kwaśny zdradził, że będzie miał syna, a także, że jego żona jest już w zaawansowanej ciąży, a więc malec pojawi się na świecie lada chwila!

Zobacz także: Krzysztof Ibisz niebawem zostanie ojcem! Joanna Kudzbalska jest w ciąży

Pod zdjęciem pojawiło się natychmiast mnóstwo gratulacji! Nie tylko ze strony fanów, ale także kolegów i koleżanek z branży:

Zobacz także

- Wow, ale wspaniale wieści ❤️????????????????????Gratulacje

- Gratulacje!

- O, gratuluję, szczęśliwego rozwiązania i przespanych nocy ???? - rozspisują się fani.

marcinkwasnyofficial/Instagram

Marcin Kwaśny o walce z nałogiem i znalezieniu nowej miłości

Marcin Kwaśny otwarcie mówi o tym, że przez lata zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Podobno to uzależnienie wpłynęło na zakończenie jego pierwszego małżeństwa. Na szczęście gwiazdor "Klanu" zdołał już poradzić sobie z nałogiem a pomoc odnalazł w wierze w Boga. To właśnie religia dała mu siłę, dzięki której jest abstynentem od 8 lat! W "Pytaniu na śniadanie" opowiedział o swojej wierze:

- Mam ogromną wdzięczność do Boga, że mnie z tego wyciągnął, bo Jezus jest najlepszym terapeutą, przynajmniej dla mnie (…). Jestem przykładem na takie totalnie uzdrowienie - podkreślił.

Można powiedzieć, że wiara dała także Marcinowi miłość. Ukochaną Klaudię poznał przecież na koncercie "Kolęd Pełni" w Kościele Opatrzności Bożej w Kaliszu. Żona aktora również była gościem w "Pytaniu na śniadanie" i zdradziła wówczas, że dla swojego męża także zrezygnowała z picia alkoholu.

- Poznając Marcina i znając jego historię od samego początku, wiedziałam, że najlepiej będzie, jeśli ja też zrezygnuję z picia. Uważam, że moje młode czasy nie należały do najzdrowszych właśnie przez alkohol, więc myślę, że to była bardzo dobra decyzja - przyznała wówczas.

Jak widać oboje są ze sobą bardzo szczęśliwi a ich rodzina za chwilę się powiększy! Serdecznie gratulujemy!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama