Aktor serialu Klan Marcin Kwaśny w Warszawie
ONS

Gwiazdor serialu "Klan" Marcin Kwaśny wyznaje: "Zaczynałem pić i nie wiedziałem, kiedy przestać"

Aktor serialu Klan Marcin Kwaśny w Warszawie
ONS
Marcin Kwaśny, znany z seriali “Klan” i “Szpilki na Giewoncie” miał poważne problemy z alkoholem. W jednym z ostatnich wywiadów, aktor wyznał, że często zaglądał do kieliszka z powodu problemów rodzinnych. Jak wyrwał się z nałogu? Pomogła mu przemiana duchowa i wsparcie najbliższych.

Marcin Kwaśny o swoim alkoholizmie

“W pewnym momencie przestała mi się palić kontrolna lampka. Zaczynałem pić i nie wiedziałem, kiedy przestać. Moje zachowanie pozostawiało wiele do życzenia. Żona wzięła mnie wtedy za kołnierz i powiedziała: "Dość". Poszedłem na terapię” - powiedział w magazynie "Dobry Tydzień".
Aktor nie pije już od dwóch lat. Kompletnie zmienił swój styl życia, a do tego nawrócił się!
“Kiedy słuchałem świadectw nawróconych ludzi, czułem, jakby ktoś przykładał mi do serca pochodnię. Było to jak porażenie” - wyznał aktor.
Zmiana stylu życia wpłynęła również na sprawy zawodowe aktora. Dotychczas był znany głównie z ról w serialach, a teraz coraz częściej dostaje ważne role w filmach. Tylko w tym roku pojawią się dwa filmy, w których zagrał główną rolę - “Pilecki” (premiera już 25 września) i “Wyklęty”.

ZOBACZ: Gwiazdy na festiwalu filmowym w Gdyni: Kwaśny, Pawlicki, Kulesza!

Marcin Kwaśny gra w siatkówkęMarcin Kwaśny uczy się tańczyćMarcin Kwaśny w garniturze

Więcej na temat Klan Marcin Kwaśny
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32