Zadbane i odpowiednio wyregulowane brwi sprawiają, że nasza twarz staje się bardziej uporządkowana, a rysy zdają się być bardziej regularne. Kształt brwi powinien być  dostosowywany do kształtu twarzy, a ich kolor do koloru włosów.

Trendy w regulacji brwi zmieniają się tak samo szybko jak trendy w modzie. Po ultracienkich paseczkach i mocno zaznaczonych łukach przyszedł czas na szerokie i łagodnie zaznaczone brwi. Niektóre modelki całkowicie zrezygnowały z ich regulowania. Pozostawienie brwi samych sobie nie w każdym przypadku będzie dobrym wyborem. Należy pamiętać, że regularny kształt brwi sprawia, że twarz wydaje się bardziej symetryczna, zatem warto pozbyć się zbędnych włosków pomiędzy brwiami i pod nimi.

 

Zobacz także: regulacja brwi - metoda piórkowa

 

Jeśli Twoje brwi odbiegają od Twoich oczekiwań w osiągnieciu pożądanego efektu powinny pomóc  Ci odpowiednie kosmetyki. Na rynku są dostępne specjalne cienie, kredki i żele za pomocą których w kilka chwil poprawisz kształt i kolor brwi. Spróbuj, to wcale nie jest takie trudne!

 

Zobacz także: jak regulować brwi

 

Więcej o trendach w regulacji brwi przeczytasz w najnowszym numerze Flesza!

Na kolażu: Zestaw do kompleksowej pielęgnacji brwi Benefit, żel do brwi BeYu, kredka do brwi Bourojois, wysuwana kredka do brwi Avon, cienie do brwi Chanel, paletka do brwi Catrice

kj

Więcej na temat kosmetyki trendy w makijazu