Piotr Woźniak-Starak akcja poszukiwawcza Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
Kim jest Piotr Woźniak-Starak?
East News

Trwa trzeci dzień akcji poszukiwawczej Piotra Woźniaka-Staraka, który w nocy z soboty na niedzielę wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach. W działaniach udział bierze coraz więcej służb ratunkowych. Ojczym producenta miał zatrudnić również prywatnych nurków oraz osoby sprawdzające teren lasu. Teraz, jak udało ustalić się "Faktowi", policja zabezpieczyła bardzo ważny ślad, który może pomóc w akcji! Jak przebiega trzeci dzień poszukiwań? 

1/4
Piotr Woźniak-Starak akcja poszukiwawcza
EastNews

Policja znalazła włosy Piotra Woźniaka-Staraka na śrubie motorówki?

W akcji poszukiwawczej męża dziennikarki TVN-u udział bierze policja, straż pożarna oraz łodzie Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jeszcze w poniedziałek w poszukiwaniach pomagali żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej, którzy przeczesywali brzegi jeziora. Niestety nie ma ich już na miejscu.

Działania trzeciego dnia akcji są skoncentrowane na wodzie. Jak informuje "Fakt", to właśnie tam mundurowi mieli znaleźć ślad, który może pomóc w śledztwie. Według nieoficjalnych informacji dziennika "na śrubie motorówki, którą płynął Piotr Woźniak-Starak, znaleziono prawdopodobnie jego włosy". Oznaczać to może, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak mógł zostać uderzony przez łódkę tuż po wypadnięciu za burtę. 

To nie koniec nowych ustaleń w sprawie zaginięcia Piotra Woźniaka-Staraka!

2/4
Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Kim jest 27-letnia mieszkanka Łodzi, z którą podróżował Piotr?

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia. Producent filmowy udał się na nocną przejażdżkę motorówką z 27-letnią kobietą. W mediach pojawiła się informacja, że jest to ktoś z rodziny producenta filmowego. Teraz z kolei "Super Expressu" sugeruje, że być może jest to poznana nieco wcześniej kelnerka z lokalnych knajpek.

Przypomnijmy, że motorówka, którą podróżowali, wywróciła się po nieudanym manewrze. 27-latce udało się dopłynąć do brzegu. Jej personalia nie są znane mediom. 

3/4
Poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka
East News

Jak z samego rana informowała PAP aspirant Iwona Chruścińska z policji w Giżycku, służby będą używać specjalistycznego sprzętu do poszukiwań, w tym sonarów i robota do prac podwodnych. Według "Super Expressu" ojczym Piotra, Jerzy Starak ma opłacić przyjazd prywatnych nurków. Nieoficjalnie mówi się o ekipie Baltictech, która odnalazła zaginionego nurka na wraku "Gustloffa". 

4/4
Piotr Woźniak Starak i Agnieszka Woźniak-Starak
EastNews

Agnieszka Woźniak-Starak, żona Piotra, do tej pory nie udzieliła żadnego komentarza mediom. Zablokowała też możliwość komentowania kilku jej ostatnich zdjęć na Instagramie, gdzie fani i gwiazdy wysyłali w jej stronę słowa otuchy.