Nowe gwiazdy w M jak miłość

Zmiany w obsadzie "M jak miłość"! Do serialu dołączą prawdziwe gwiazdy

Nowe gwiazdy w M jak miłość

Serial „M jak miłość” w tym sezonie jest pełen zaskoczeń. Już od początku sezonu produkcja zmieniła godziny emisji „Kulis serialu”, odeszła Joanna Kuberska, a teraz okazuje się, że w obsadzie pojawią się aż trzy nowe gwiazdy! Ich obecność namiesza w życiu bohaterów „M jak miłość”? Zobaczcie, które gwiazdy pojawią się w serialu i w jakich wątkach się pojawią!

Zmiany w obsadzie „M jak miłość”!

Pierwszą z nowych postaci w serialu będzie Hanna Żudziewicz, którą dotychczas znamy głównie z "Tańca z gwiazdami". Tancerka już niebawem pojawi się w "M jak miłość", gdzie zagra czarującą pacjentkę Olka Chodakowskiego. Przystojny lekarz, który jest znany z tego, że zmienia kobiety jak rękawiczki oprze się swojej uroczej pacjentce? A może szykuje się kolejny kontrowersyjny romans? Dowiemy się już wkrótce, a kolejną wielką gwiazdą, która pojawi się w popularnym serialu będzie Patrycja Markowska! Artystka ma zagrać w "M jak miłość" samą siebie. Jej postać pojawi się w wątku Kingi i Piotrka. Warto przypomnieć, że w serialu gra mąż piosenkarki, Jacek Kopczyński, który gra prawnika Wernera. Para po raz pierwszy będzie miała okazję wystąpić razem.

Kolejną gwiazdą "Emki" ma zostać Aleksander Kaleta, który do tej pory był znany widzom TVP 1 z serialu "Korona królów". Aktor, jak informuje se.pl, ma zagrać młodego lekarza, który trafi na staż do przychodni Marysi Rogowskiej. 

Czekamy na nowe wątki!

Patrycja Markowska zagra w "M jak miłość" samą siebie!

Patrycja Markowska w pomarańczowej spódnicy

 

 Aleksander Kaleta, który do tej pory był gwiazdą serialu "Korona królów"

 

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33