Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej
East News
Zobaczcie, jak żegnają go córka i inni aktorzy!
1/6
Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej
East News

 

8 maja w wieku 71 lat zmarł Marek Nowakowski, aktor i reżyser, a przede wszystkim ojciec Karoliny Nowakowskiej, znanej m.in. z ról Olgi w "M jak miłość" czy Kaliny w "Na Wspólnej".

 

Marek Nowakowski ostatnio współpracował z produkcjami Patryka Vegi, reżyserował „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Botoks”.

 

Marek Nowakowski zadebiutował w 1967 roku na deskach teatralnych w roli młodego "Inny" w "Karierze Artura Uli" Bertolta Brechta. Głównie pracował jako reżyser, jednak możemy go kojarzyć z epizodów w produkcjach tj. "Ojciec Mateusz", "Kryminalni", "Kasia i Tomek" czy "Brunet wieczorową porą".

 

Marek Nowakowski pozostawił pogrążone w bólu żonę i córkę. Karolina Nowakowska, w dniu śmierci taty, dała wpis na Facebooku.

Dzisiejszy dzień to z pewnością jeden z najtrudniejszych w moim życiu. Odszedł mój Tata Marek Nowakowski. Kochany Tata, wspaniały Dziadek i najlepszy Drugi Reżyser jakiego znam. Znaliście Go - wiecie, że teraz popija czarną kawę i się opala....Od dziś reżyseruje w niebie. Kocham Cię Tatusiu - napisała Karolina Nowakowska.

 

Dziś, 10 maja 2018 roku na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie odbył się pogrzeb Marka Nowakowskiego.

 

Aktora i reżysera żegnają nie tylko rodzina, ale też gwiazdy, które z nim współpracowały.

 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" rozwodzi się po 10 miesiącach. Jak tłumaczy decyzję?

 

2/6
Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej
East News

 

Na zdjęciu Marek Nowakowski z córką Karoliną i żoną Jiriną Nowakowską z 2013 roku.

Marek Nowakowski współpracował z wieloma gwiazdami, zwłaszcza ostatnio przy hitach kinowych. Dlatego wiele osób jest poruszonych jego śmiercią. Piotr Stramowski, Janusz Chabior, Agnieszka Dygant - wszyscy zamieścili wzruszające wpisy na temat zmarłego.

 

Czytaj na następnych stronach.

 

Zobacz: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?

3/6
Zmarł Marek Nowakowski
Instagram

Przedwczoraj odszedł Marek Nowakowski - aktor, reżyser, mąż, ojciec i dziadek. Znaliśmy się z planu i życia. Marek był jedną z tych osób, po których zostanie coś więcej niż zwykłe wspomnienie.
Wszystkiego naj na "Nowej Drodze".
Bon Voyage ☀
PS msza żałobna odbędzie się 10.05 o godz. 12:00 w kosciele św. Karola Boromeusza przy Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie - napisał Piotr Stramowski. 

4/6
Zmarł Marek Nowakowski
Instagram

Żegnaj Mareczku🖤 Po zagraniu trudnej sceny zerkałam na Ciebie czy „puścisz do mnie oko” na znak, że było git .
Cholernie smutno
#marek #nowakowski #film 
#filmmaker #movie #botox#ludziefilmu - napisała na Instagramie Agnieszka Dygant.

5/6
Zmarł Marek Nowakowski
Instagram

Dzisiaj dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość. Zmarł Marek Nowakowski. Poznaliśmy się bliżej przy filmie Służby Specjalne. Marek był nie tylko drugim reżyserem. Towarzyszył mi w całym procesie tworzenia filmu. Pomógł mi bardzo w stworzeniu postaci płk Mariana Bońki. Przegrał ze zgredem. Żegnaj Mareczku" – napisał na Instagramie Chabior.

6/6
Zmarł Marek Nowakowski
Facebook

Rodzina pożegnała Marka Nowakowskiego.