Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej Zmarł Marek Nowakowski Zmarł Marek Nowakowski Zmarł Marek Nowakowski
Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej
East News
Zobaczcie, jak żegnają go córka i inni aktorzy!
1/6
Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej
East News

 

8 maja w wieku 71 lat zmarł Marek Nowakowski, aktor i reżyser, a przede wszystkim ojciec Karoliny Nowakowskiej, znanej m.in. z ról Olgi w "M jak miłość" czy Kaliny w "Na Wspólnej".

 

Marek Nowakowski ostatnio współpracował z produkcjami Patryka Vegi, reżyserował „Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Botoks”.

 

Marek Nowakowski zadebiutował w 1967 roku na deskach teatralnych w roli młodego "Inny" w "Karierze Artura Uli" Bertolta Brechta. Głównie pracował jako reżyser, jednak możemy go kojarzyć z epizodów w produkcjach tj. "Ojciec Mateusz", "Kryminalni", "Kasia i Tomek" czy "Brunet wieczorową porą".

 

Marek Nowakowski pozostawił pogrążone w bólu żonę i córkę. Karolina Nowakowska, w dniu śmierci taty, dała wpis na Facebooku.

Dzisiejszy dzień to z pewnością jeden z najtrudniejszych w moim życiu. Odszedł mój Tata Marek Nowakowski. Kochany Tata, wspaniały Dziadek i najlepszy Drugi Reżyser jakiego znam. Znaliście Go - wiecie, że teraz popija czarną kawę i się opala....Od dziś reżyseruje w niebie. Kocham Cię Tatusiu - napisała Karolina Nowakowska.

 

Dziś, 10 maja 2018 roku na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie odbył się pogrzeb Marka Nowakowskiego.

 

Aktora i reżysera żegnają nie tylko rodzina, ale też gwiazdy, które z nim współpracowały.

 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" rozwodzi się po 10 miesiącach. Jak tłumaczy decyzję?

 

2/6
Zmarł Marek Nowakowski, ojciec Karoliny Nowakowskiej
East News

 

Na zdjęciu Marek Nowakowski z córką Karoliną i żoną Jiriną Nowakowską z 2013 roku.

Marek Nowakowski współpracował z wieloma gwiazdami, zwłaszcza ostatnio przy hitach kinowych. Dlatego wiele osób jest poruszonych jego śmiercią. Piotr Stramowski, Janusz Chabior, Agnieszka Dygant - wszyscy zamieścili wzruszające wpisy na temat zmarłego.

 

Czytaj na następnych stronach.

 

Zobacz: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?

3/6
Zmarł Marek Nowakowski
Instagram

Przedwczoraj odszedł Marek Nowakowski - aktor, reżyser, mąż, ojciec i dziadek. Znaliśmy się z planu i życia. Marek był jedną z tych osób, po których zostanie coś więcej niż zwykłe wspomnienie.
Wszystkiego naj na "Nowej Drodze".
Bon Voyage ☀
PS msza żałobna odbędzie się 10.05 o godz. 12:00 w kosciele św. Karola Boromeusza przy Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie - napisał Piotr Stramowski. 

4/6
Zmarł Marek Nowakowski
Instagram

Żegnaj Mareczku🖤 Po zagraniu trudnej sceny zerkałam na Ciebie czy „puścisz do mnie oko” na znak, że było git .
Cholernie smutno
#marek #nowakowski #film 
#filmmaker #movie #botox#ludziefilmu - napisała na Instagramie Agnieszka Dygant.

5/6
Zmarł Marek Nowakowski
Instagram

Dzisiaj dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość. Zmarł Marek Nowakowski. Poznaliśmy się bliżej przy filmie Służby Specjalne. Marek był nie tylko drugim reżyserem. Towarzyszył mi w całym procesie tworzenia filmu. Pomógł mi bardzo w stworzeniu postaci płk Mariana Bońki. Przegrał ze zgredem. Żegnaj Mareczku" – napisał na Instagramie Chabior.

6/6
Zmarł Marek Nowakowski
Facebook

Rodzina pożegnała Marka Nowakowskiego.