Rozdanie Złotych Globów (lista wszystkich laureatów Złotych Globów 2016 tutaj) nie jest taką ceremonią jak wszystkie inne, najczęściej panuje na nim luźna atmosfera. Goście i gwiazdy siedzą przy stolikach, jedzą, piją i czekają na ogłoszenie laureatów. Nawet zapowiedzi wygranych prowadzone są w żartobliwym tonie. Już przed 73. ceremonią rozdania Złotych Globów prowadzący galę Ricky Gervais zażartował z łóżka, że:

Reklama

No nic, czas się ubierać i iść obrazić kilka pozbawionych poczucia humoru pi****

Komik Jonah Hill założył kostium misia, żeby nawiązać do filmu z Leonardo DiCaprio.

Zobacz także

A co zdarzyło się jeszcze?

Lady Gaga szturcha Leonardo DiCaprio na Złotych Globach 2016

Cały internet śmieje się z wyrazu twarzy Leonardo DiCaprio, gdy ogłoszono, że jedną z nagród zdobywa Lady Gaga, a ta idąc odebrać Złotego Globa 2016 szturchnęła go w tył głowy. Jego wzrok mówi wszystko, już nie mówiąc o tym, jak Leo śmiał się z tego, że to Gaga wygrała.

Leo stole the show at the Golden Globes last night https://t.co/UNLle3Z7EF
— Complex UK (@complex_uk) January 11, 2016


Po ceremonii rozdania nagród głośno było o fryzurze Channinga Tatuma. Gwiazdor zaszalał i ułożył sobie włosy na Justina Biebera! Internet od rana wybiera, kto w takiej fryzurze podoba się bardziej Channing czy Justin :)

Ciężki żart prowadzącego musiał przełknąć Matt Damon. Gervais, zapraszając go na scenę, najpierw wyśmiał zakwalifikowanie filmu "Marsjanin" do kategorii komedia i musical, a następnie zażartował z wielkiej przyjaźni Matta z Benem Affleckiem, który zdradził swoją żonę Jennifer Garner z nianią swoich dzieci .

To jedyny człowiek, któremu wierny był Ben Affleck!

Chyba nie popsuło to humoru Mattowi :)

Mark Wahlberg i Will Ferrell obiecali, że założyli noworoczne okulary po raz ostatni.

Will Ferrell and Mark Wahlberg show off their shades and give advice to the "TV People". #GoldenGlobes
Posted by Golden Globes on 10 stycznia 2016

Katy Perry żartowała ze swojej fryzury mówiąc, że ma włożoną gąbkę. I że w końcu jest w trendach, bo ma na sobie różową sukienkę.

Reklama

Zobacz: Spektakularne stylizacje na Złotych Globach 2016! Która najlepsza? Wybierz! SONDA

Reklama
Reklama
Reklama