Kasia Tusk z rodzicami na Sardynii pozuje do zdjęć Kasia Tusk na skuterze Kasia Tusk w bikini na Sardynii Kasia Tusk  w bikini Donald Tusk, Małgorzata Tusk, Kasia Tusk na wakacjach
Kasia Tusk z rodzicami na Sardynii pozuje do zdjęć
Instagram
1/6
Kasia Tusk z rodzicami na Sardynii pozuje do zdjęć
Instagram

Kasia Tusk od kilku dni chwali się na Instagramie swoimi zdjęciami z wakacji na Sardynii. Najpierw pokazała zdjęcie z uroczym osiołkiem, a teraz pochwaliła się zdjęciem ze swoimi towarzyszami podróży. Okazuje się, że blogerka modowa pojechała na wakacje z rodzicami - Donaldem Tuskiem i Małgorzatą Tusk. Od kiedy były premier objął funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej i przeprowadził się do Brukseli, Kasia rzadziej widuje się z ojcem, dlatego zapewne postanowili wykorzystać wakacje, żeby spędzić razem więcej czasu.

 

Ostatnie kilka miesięcy to był dla Kasi Tusk bardzo intensywny czas, bo promowała swoją książkę "Elementarz stylu", która szybko stała się hitem w księgarniach, dlatego marzyła już o tym, żeby wyrwać się z Polski i odpocząć. Tym razem zdecydowała się na urlop na SardyniiKasia Tusk pochwaliła się też zdjęciami w kostiumie kąpielowym! Zobaczcie jej zdjęcia z wakacji na Sardynii.

 

ZOBACZ: Kasia Tusk miała reklamować majonez?! Blogerka podzieliła się zabawną historią

2/6
Kasia Tusk na skuterze
Instagram
3/6
Kasia Tusk w bikini na Sardynii
Instagram
4/6
Kasia Tusk  w bikini
Instagram
5/6
Donald Tusk, Małgorzata Tusk, Kasia Tusk na wakacjach
Instagram
6/6
Kasia Tusk odpoczywa na urlopie
Instagram