Kasia Tusk z rodzicami na Sardynii pozuje do zdjęć
Instagram
Newsy

Kasia Tusk pojechała na wakacje z rodzicami! Jak wypoczywa Donald Tusk na Sardynii? ZDJĘCIA

Kasia Tusk pojechała na wakacje z rodzicami! Jak wypoczywa Donald Tusk na Sardynii? ZDJĘCIA
Kasia Tusk robi remont
Newsy
Kasia Tusk nie ma lekko. Właśnie remontuje swoją nową kuchnię i już ma dosyć. Zobacz postępy z remontu. ZDJĘCIE
Kasia Tusk nie ma lekko. Właśnie remontuje swoją nową kuchnię i już ma dosyć. Zobacz postępy z remontu. ZDJĘCIE

Kasia Tusk tak jak większość Polaków w wakacje nie tylko ma urlop, ale też robi remonty. Już od dawna Kasia Tusk marzyła o większej przestronnej kuchni, w które będą powstawać piękne zdjęcia na jej bloga. I w końcu te marzenie realizuje. Właśnie pokazała, że remontuje swoją przeszkoloną werandę w sopockim stylu na ogromną kuchnię, choć remont idzie po jej myśli... I jak u wszystkich przedłuża.  Co napisała niezadowolona Kasia?   Zobacz: 5 wskazówek, jak urządzić kuchnię w nowoczesnym stylu Chciałabym powiedzieć, że wszystko idzie w dobrym kierunku, ale ta stara weranda póki co w ogóle nie wygląda jak moja kuchnia ? Czy ten remont kiedyś się skończy? - czytamy na Instagramie Kasi Tusk. Jak będzie wyglądać nowa Kuchnia Tusk. Zobaczcie sami.   Ciekawe czy Tusk sama remontuje swoja nowa kuchnię czy ma ekipę? Czekamy z Kasia na koniec remontu, żeby zobaczyć efekt, bo na pewno taka wielka przeszklona kuchnia to będzie dopiero coś!   Zobacz także: Kasia Tusk miała reklamować majonez?! Blogerka podzieliła się zabawną historią   Kasia Tusk wydala książkę o modzie, czy niedługo napisze coś o gotowaniu?   Jeśli chce się coś wiedzieć na temat Kasi Tusk, trzeba czytać jej bloga, bo ona sama mało udziela się publicznie i prawie nie udziela wywiadów.

Wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli na WOŚP
Newsy
WOŚP: Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowane za 200 tys., a dzień z Donaldem Tuskiem... jeszcze drożej! To prawdziwy rekord!
WOŚP: Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowane za 200 tys., a dzień z Donaldem Tuskiem... jeszcze drożej! To prawdziwy rekord!

WOW! Jest nowy rekord tegorocznych aukcji WOŚP! Wspólny dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli wylicytowano za... 370 200,00 zł. Licytacja zakończyła się 10 lutego o godzinie 20. Brawa dla zwycięzcy!    Spotkanie z Donaldem Tuskiem w Brukseli poszło za ponad 370 tys na WOŚP! Wśród najdroższych aukcji na WOŚP są m.in. kolacja z Robertem Lewandowskim dla dwóch osób (wylicytowana za ponad 100 tysięcy), pokaz mody z Anją Rubik (za ponad 55 tys.) czy zdjęcie Agaty Dudy z autografem, które wylicytowano za 200 tysięcy złotych. Prawdziwy rekord padł jednak na licytacji wspólnego dnia z Donaldem Tuskiem w Brukseli - zwycięzca aukcji zapłacił aż 370 200 zł!  Jak będzie wyglądało spotkanie z politykiem? W programie dnia: - wspólne zwiedzanie siedziby Rady Europejskiej w Brukseli - obiad z Przewodniczącym Tuskiem - pamiątkowe zdjęcie - w prezencie album o Europie podpisany przez szefów państw i rządów  oraz przewodniczących instytucji unijnych uczestniczących w posiedzeniach Rady Europejskiej - czytamy na stronie aukcje.wosp.org.pl. Brawa!   Zobacz:  Filip Chajzer wygrał licytację WOŚP i zapowiada: "Moja ulubiona Pani z telewizji, proszę szykować się na ostrą jazdę"!     Wielki sukces licytacji z Donaldem Tuskiem!    Spotkanie z Donaldem Tuskiem wylicytowane za ponad 370 tys. 

Katarzyna Tusk, Donald Tusk
ONS/East News
Newsy
Jak mieszka Donald Tusk w Brukseli? Kasia Tusk pokazała, jak wygląda jego dom!
Relację z wizyty u taty zamieściła na blogu! ZDJĘCIA

Kasia Tusk pokazała, jak mieszka Donald Tusk w Brukseli. Popularna blogerka wybrała się z wizytą do swojego ojca. A relację z wyjazdu do stolicy Unii Europejskiej zamieściła na swoim blogu i Instagramie. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy z prywatności Donalda Tuska. Na blogu Kasi pojawiły się fotki z najnowszą stylizacją Tuskówny, które powstały na tarasie mieszkania jej ojca. Trzeba przyznać, że ogromy taras z widokiem na miasto robi na nas nie mniejsze wrażenie niż styl Kasi Tusk. Bruksela to miejsce do którego zawsze chętnie przyjeżdżam. Zaczęłam mieć już nawet swoje miejsca i rytuały związane z tym miastem.  Zwykle odwiedzamy z rana któryś z targów (moja mama jest już prawdziwą specjalistką w tej dziedzinie i myślę, że z powodzeniem mogłaby pełnić rolę przewodnika po brukselskich atrakcjach), przyglądamy się mieszkańcom, idziemy na długi spacer odwiedzając po kolei nasze ulubione parki (w tym mój ukochany przy placu Sablon), a w drodze powrotnej bierzemy jedzenie na wynos z ulubionej libańskiej restauracji. Dzień kończymy świętując nasze spotkanie – tym razem w większym gronie niż zwykle - napisała na swoim blogu makelifeeasier.pl. Zobaczcie zdjęcia!   Zobacz też: Kasia Tusk radzi na swoim blogu: "Lepiej nie popadać w styl Kim Kardashian". Już wiemy, na kim się NIE wzoruje ;)   Kasia Tusk wybrała się do Brukseli. Na blogu pokazała zdjęcia z mieszkania swojego ojca. Jak Wam się podoba piękny taras z widokiem na miasto? My jesteśmy pod wrażeniem! Kasia Tusk prowadzi popularnego bloga o modzie i urodzie. Kasia zawsze może liczyć na wsparcie swoich rodziców.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner