Gwiazdy na Instagramie Instagram Dody Instagram Honoraty Skarbek Honey Instagram Agnieszki Szulim Instagram Edyty Górniak
Gwiazdy na Instagramie
Instagram
Doda pozowała na cmentarzu, a reszta?
1/11
Gwiazdy na Instagramie
Instagram

Miniony tydzień na Instagramie zdominowały zdjęcia z Halloween - gwiazdy publikowały fotki z przygotowań, szalonych imprez i przede wszystkim wymyślnych przebrań. Trzeba przyznać, że w tym roku większość z nich wyjątkowo się postarała i było naprawdę na co popatrzeć. Przypomnijmy: Oto Halloweenowe przebrania polskich gwiazd

A co jeszcze publikowały polskie gwiazdy na przełomie października i listopada? Kilka z nich poczuło... instynkt macierzyński. Na fotki z małymi dziećmi zdecydowali się m.in. Honorata Skarbek i Michał Piróg. Nie zabrakło też klasycznych fotek z ręki, choć np. Patricia Kazadi zabawiła się w seksowną wersję Perfekcyjnej Pani Domu i pozowała z żelazkiem. Był również poważny i refleksyjny akcent - Doda na cmentarzu ze zniczem podczas Święta Zmarłych.

Zobaczcie podsumowanie minionego tygodnia na Instagramie:

 

2/11
Instagram Dody
Instagram Dody

Doda, podobnie jak większość Polaków tego dnia, 1-ego listopada odwiedziła groby najbliższych i postanowiła upamiętnić wizytę na cmentarzu okolicznościowym zdjęciem.

3/11
Instagram Honoraty Skarbek Honey
Instagram Honoraty Skarbek Honey

U Honoraty Skarbek dał o sobie znać instynkt macierzyński, a wszystko to za sprawą małego synka, którego urodziła jej najlepsza przyjaciółka. Honey została mamą chrzestną i jak widać, świetnie odnajduje się w tej roli :)

4/11
Instagram Agnieszki Szulim
Instagram Agnieszki Szulim

Agnieszka Szulim wróciła już po długim weekendzie do Warszawy i od razu wybrała się do jednego ze swoich ulubionych miejsc w stolicy - Queen Burger.

5/11
Instagram Edyty Górniak
Instagram Edyty Górniak

Edyta Górniak przechodziła ostatnio bardzo ciężki chwile, ale na szczęście miała oparcie w fanach. I to właśnie im podziękowała zdjęciem na Instagramie, na którym widzimy gwiazdę z maskotką otrzymaną od wielbicieli jej talentu.

6/11
Instagram Joanny Krupy
Instagram Joanny Krupy

Joanna Krupa w wywiadach zapewnia, że na razie nie myśli o macierzyństwie, ale spotkanie z małą siostrzenicą sprawiło, że chyba jednak pewne instynkty dały o sobie znać... ;)

7/11
Instagram Michała Piróga
Instagram Michała Piróga

Nie tylko znane panie w tym tygodniu świetnie dogadywały się z dziećmi i być może marzyły o swoim własnym, ale również... Michał Piróg. Choreograf wrzucił zdjęcie ze spaceru z pewnym szczęśliwym bobasem :)

8/11
Instagram Patricii Kazadi
Instagram Patricii Kazadi

Patricia Kazadi prowadziła w minioną środę imprezę MTV EMA Pre-Party 2013 i jak widać na załączonym obrazku - za kulisami dopisywał jej humor! Seksowna poza i żelazko - Małgorzata Rozenek ma konkurencję ;)

9/11
Instagram Zosi Ślotały
Instagram Zosi Ślotały

Zosia Ślotała jeszcze długo po Halloween było w nastroju do przebieranek i przymierzania masek. Musimy przyznać, że z takim gadżetem Zosia wygląda tajemniczo i seksownie - może to dobry pomysł na stylizację na czerwony dywan? ;)

10/11
Instagram Julii Kuczyńskiej Maffashion
Instagram Julii Kuczyńskiej Maffashion

Maffashion i Margaret znają się od kilku lat, zanim jeszcze usłyszał o nich świat. Teraz dziewczyny spotykają się na dużych imprezach, ale jak widać, gwiazdorski status nie przeszkadza im w pielęgnowaniu starych zwyczajów i żartów ;)

11/11
Instagram Kate Rozz
Instagram Kate Rozz

Kate Rozz brała ostatnio udział w sesji zdjęciowej, ale najwyraźniej uznała, że sama zrobi sobie najlepsze zdjęcie - spojrzenie imponujące!