Zarobki Anji Rubik
ONS

Rubik jest multimilionerką. O takich pieniądzach może marzyć wiele gwiazd

Zarobki Anji Rubik
ONS

Anja Rubik to jedna z najpopularniejszych modelek w kraju, która nieustannie ma ręce pełne roboty. Do wszelakich kampanii i projektów, nad którymi top modelka pracuje miało dojść pisanie biografii. Niestety pojawiły się pewne komplikacje, które utrudniają jej powstanie. Zobacz: Rubik nie wyda planowanej biografii. Nie zgodziła się na trudne pytania znanej dziennikarki

Mimo to Rubik znalazła się na 14. miejscu w rankingu najlepiej zarabiających Polek. Nie ma się co dziwić w końcu modelka miała bardzo pracowity rok 2014, ponieważ pracowała m.in. nad kolekcją dla jednej z marek odzieżowych, za którą, jak podaje Show, dostała milion złotych, a także zaprojektowała swój własny zapach. Anja zarobiła przez 12 miesięcy 3,5 miliona dolarów, czyli 11 milionów złotych. Najwięcej z tego oczywiście udało się jej zarobić za granicą biorąc udział w różnego rodzaju kampaniach. 

Niedawno jednak nawiązała współpracę z polską sieciówką CCC, za którą zażyczyła sobie ponoć 450 tysięcy złotych, a za udziała w reklamach Apartu zainkasowała dwa miliony złotych.  Modelka jednak nie jest rozrzutna jak mogłoby się wydawać, a sporą sumę przeznacza na cele charytatywne. 

Zobacz: Przed Anją Rubik najtrudniejsza kampania reklamowa. Wszystko za sprawą Anny Przybylskiej
 Anja Rubik na pokazie La Manii w Soho Factory

 

Sesja Anji Rubik dla CCC:

Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08