Skąd Izabela Kisio Skorupa ma zaproszenia na pokazy mody?
Akpa

Matka Kisio dostaje zaproszenia na duże imprezy? Są komentarze projektantów

Skąd Izabela Kisio Skorupa ma zaproszenia na pokazy mody?
Akpa

Izabela Kisio-Skorupa kocha medialne imprezy i stara się pojawiać na wszystkich dużych wydarzeniach. Internauci często zastanawiali się, skąd aspirująca celebrytka ma zaproszenia na show-biznesowe eventy. Okazało się, że nie zawsze tak jest, a jej bronią jest po prostu perswazja, choć często nieskuteczna. Przypomnijmy: Kisio próbowała wejść na imprezę Party bez zaproszenia: "Ja tylko na godzinkę!" Mamy wideo

Na Facebooku Kisio pojawiały się jednak zdjęcia zaproszeń m.in. na pokazy Bizzu i duetu Paprocki & Brzozowski, który odbędzie się dziś wieczorem. Wpisy sugerowały, że zostały one dostarczone osobiście przez przedstawicieli marek, a Izabela zapowiadała, że z przyjemnością się na nich pojawi. W obu przypadkach doczekała się jednak oficjalnej odpowiedzi, niestety negatywnej.


Pani Izabelo, bardzo proszę o nie podpieranie się moją osobą w komunikacji na facebooku. Pokaz jest imprezą zamkniętą z imiennymi zaproszeniami dla naszych gości, partnerów biznesowych oraz Klientów. Z informacji które posiadam nie jest Pani naszą Klientką z tego powodu zaproszenie oraz informacja dot. Save the date nie została do Pani wysłana . Serdecznie pozdrawiam - napisała pod zdjęciem Gabriela Michalczuk, PR menadżer duetu Paprocki & Brzozowski.


Podobnie sytuacja wyglądała kilka tygodni temu, gdy Kisio zapowiadała swoje pojawienie się na pokazie Bizuu.


Pani Izabelo, z całym szacunkiem, ale zaproszenie z całą pewnością nie wyszło od nas. Zaproszenia na pokaz bizuu są imienne i nie można ich odstępować osobom trzecim. Osoby, które nie znajdują się na liście Gości nie zostaną wpuszczone - brzmiała odpowiedź projektantek.


Dziwicie się dużym i znanym markom, że odcinają się od Kisio-Skorupy?

Zobacz: Matka Oli Kisio żebrze o zaproszenia na imprezy. Wkopała ją inna celebrytka

Izabela Kisio-Skorupa na salonach:

Przeładuj

Julia Wieniawa szczerze o swoich obawach związanych z "Tańcem z gwiazdami"? "To jest najgorsze..."

zobacz 01:01