Fotka Agaty Dudy
Newsy

Rekordowa cena za zdjęcie z Agatą Dudą na aukcji WOŚP! Nie uwierzycie, za ile poszło...

Robi wrażenie...

Kwota wręcz niebotyczna! Zakończyła się licytacja zdjęcia, które Agata Duda przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Pierwsza Dama przekazała na aukcję słynną fotkę ze Światowego Dnia Młodzieży, która stała się obiektem żartów w sieci. Zdjęcie wylicytowano za... 200 tysięcy złotych! 

 

Zobacz: Zdjęcie z Agatą Dudą na Światowych Dniach Młodzieży stało się hitem sieci! Zobaczcie dlaczego! ;)

 

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

Ile zapłacono za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP?

Za zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP zapłacono aż 200 tysięcy złotych! Właśnie przed chwilą zakończyła się aukcja na charytatywni.allegro.pl Wylicytował je internauta, którego dane nie są znane. To może być absolutny rekord tegorocznego finału WOŚP. Warto wspomnieć, że spinki, które przekazał Andrzej Duda zostały wylicytowane za.. 6 766 złotych.

 

Pierwsza Dama udowodniła, że ma wielki dystans do siebie, a jak widać, internauci to docenili! Z kolei prezydent podziękował wszystkim za wsparcie akcji Jurka Owsiaka na Twitterze! 

 

Zobacz także: Po 16-sekundowej wzmiance o WOŚP w "Wiadomościach" Krzysztof Ziemiec komentuje: "Został wydany na mnie wyrok

 

Zdjęcie Agaty Dudy wylicytowano za 200 tysięcy!

Za ile poszło zdjęcie Agaty Dudy na WOŚP?

 

Spinki Andrzeja Dudy zaś za... 6766 zł. 

Spinki Andrzeja Dudy

 

Fotka z Agatą Dudą zrobiła furorę, także na aukcji WOŚP

Zdjęcie z autografem Agaty Dudy

 

Kancelaria prezydenta podziękowała za wsparcie WOŚP!

Prezydent dziękuje za licytację ich rzeczy na WOŚP

Tajemnica zdjęcia Agaty Dudy wylicytowanego na WOŚP: "Chciałem przeprosić, panią Prezydentową, hierarchów"
Newsy
Tajemnica zdjęcia Agaty Dudy wylicytowanego na WOŚP: "Chciałem przeprosić, panią Prezydentową, hierarchów"
Poznajcie historię tego zdjęcia!

Zakończyła się licytacja zdjęcia, które  Agata Duda  przekazała na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wylicytowano je za... 200 tysięcy złotych! A jak powstało to słynne zdjęcie, które jest teraz symbolem Światowych Dni Młodzieży? Fotograf Jacek Łabędzki, który je zrobił opowiedział, że nie spodziewał się takiego zainteresowania, ani też niektórych komentarzy. Zdjęcie które zrobił, było udostępniane lawinowo, a niektóre komentarze były niewybredne.   Zobacz też:  Wpadka Agaty Dudy? Pierwsza dama drugi raz w tej samej stylizacji ZDJĘCIA​   Autor słynnego zdjęcia Agaty Dudy z ŚDM - jak powstało? To mnie przeraziło (...). Skala tego co się działo mnie przerosła. Zrozumiałem, że nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie komentarze. I chociaż większość z nich jest pozytywna, to pojawiły się również niemiłe czy wręcz obraźliwe. A one tkwią w pamięci najbardziej. Chociaż każdy się wstydzi za siebie, to miałem taki moment, że chciałem przeprosić ludzi na zdjęciu, panią Prezydentową, hierarchów. Po prostu jestem tak wychowany, że uważam, iż należy szanować wszystkich - powiedział dla innpoland.pl Łabędzki. Więcej:  Agacie Dudzie wyrosła trzecia ręka?! Andrzej Duda odpowiada: "To nie WPADKA! Mam dowód"   Co sam fotograf myśli o minie i pozie Agaty Dudy na zdjęciu? Zdjęcie jest przepełnione fantastyczną pozytywną energią. Wydaje mi się, że Pani Prezydentowa znała tego hierarchę osobiście i zareagowała bardzo spontanicznie - tłumaczył w wywiadzie. Łabędzki miał szczęście, że uchwycił spontaniczną reakcję prezydentowej. Tego dnia było bardzo gorąco i wszyscy inni fotografowie skupili się na przylocie papieża Franciszka. Ale nie pan Jacek... Fotograf jest jak snajper. Cały czas musi obserwować teren. Zastanawiałem się kto w danym momencie jest najważniejszy na...

Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP
East News
Newsy
Co Agata i Andrzej Dudowie przekazali na WOŚP? Tego nikt się nie spodziewał! Pokazali dystans do siebie?
Pierwsza Dama bardzo nas zaskoczyła!

Andrzej i Agata Dudowie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy . To już kolejny raz kiedy prezydent zdecydował się przekazać gadżety na fundację Jerzego Owsiaka. Rok temu internauci mogli licytować narty Dudy z jego podpisem. Ostatecznie licytacja zakończyła się na sumie 17 tysięcy złotych. Tym razem będziecie mogli kupić spinki do mankietów.   Okazuje się, że w szlachetną akcję zdecydowała włączyć się również żona Andrzeja Dudy. Nie dość, że Pierwsza Dama pokazała wielkie serce, to jeszcze wykazała się poczuciem humoru i sporym dystansem. Dlaczego? Otóż Agata Duda przekazała na aukcję swoje słynne zdjęcie, które zostało wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. To właśnie wtedy jeden z fotografów relacjonujących imprezę uchwycił moment, kiedy Agata Duda w zabawny sposób wita się z biskupami. Zdjęcie stało się prawdziwym hitem, a Pierwsza Dama stała się bohaterką wielu śmiesznych memów.   O wsparciu WOŚP i przekazaniu gadżetów na aukcję Andrzej i Agata Dudowie poinformowali za pośrednictwem Facebooka. Na profilu Kancelarii Prezydenta RP pojawiły się fotografie prezydenckiej pary. Zobaczcie sami!   Podoba Wam się postawa Agaty Dudy , która przekazuje na licytację swoje zabawne zdjęcie? My trzymamy kciuki, żeby aukcja przyciągnęła wiele osób, dzięki czemu na konto WOŚP trafi jak największa suma pieniędzy.   Zobacz także: TVP nie chciała transmitować WOŚP?! Teraz Jacek Kurski wysłał oficjalne pismo do Owsiaka! Co napisał?   Agata i Andrzej Dudowie wspierają WOŚP. Pierwsza Dama przekazała na aukcję swoje zdjęcie.

Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP
ONS/Facebook
Newsy
Rekordowa aukcja Anji Rubik dla WOŚP! Nie uwierzycie, ile ktoś zapłacił za zaproszenie na pokaz w Paryżu
Rekordowa aukcja Anji Rubik dla WOŚP! Nie uwierzycie, ile ktoś zapłacił za zaproszenie na pokaz w Paryżu

Zakończyła się aukcja Anji Rubik dla WOŚP. Okazuje się, że licytacja zakończyła się rekordowym wynikiem 55 500,00 złotych! To więcej niż rok temu, kiedy dzięki aukcji top modelki, do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  wpłynęło 53 300,00 złotych! Licytacja zaproszenia na pokaz mody cieszyła się ogromną popularnością. Tak wielką, że... jak dotąd przebiła aukcję Roberta Lewandowskiego! Za spotkanie z piłkarzem fani oferują o ponad 5 tysięcy złotych mniej niż ostatecznie zapłacił zwycięzca aukcji Anji Rubik! Czy Anja ostatecznie pobije Roberta Lewandowskiego okaże się 27 stycznia, kiedy zakończy się aukcja WOŚP.    Anja Rubik wspiera WOŚP Anja Rubik na 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała podwójne zaproszenie na pokaz Yves Saint Laurent, który odbędzie się 28 lutego w Paryżu. Z opisu aukcji wynika, że zwycięzca licytacji i jego osoba towarzysząca będą mogli osobiście poznać projektanta YSL. Anja zaprosiła również na backstage swojej sesji zdjęciowej dla prestiżowego magazynu. Szczęściarz, który wylicytował spotkanie z Anją Rubik będzie mógł zrobić sobie wspólne zdjęcie z modelką.   Anja Rubik nie przebiła jednak aukcji Agaty Dudy, która przekazała na WOŚP swoje zdjęcie wykonane podczas Światowych Dni Młodzieży. Zdjęcie pierwszej damy wylicytowano bowiem za... 200 tysięcy złotych!    Zobacz także:  Anja Rubik i Sasha Knezevic są już po rozwodzie? Mamy komentarz!   Zaproszenie na pokaz zostało wylicytowane za ponad 55 tysięcy złotych! Zakończyła się aukcja modelki dla WOŚP. Dzień przed zakończeniem aukcji Roberta Lewandowskiego, fani oferują ponad 50 tysięcy za spotkanie z piłkarzem.

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner