Party.pl

fiszka orange Advertisement

Meghan Markle w ciąży?
East News

Wyzywająca Meghan Markle z pierwszym chłopakiem na szkolnym balu! Tak wyglądała w wieku 16 lat

Meghan Markle w ciąży?
East News

Meghan Markle nie ma dobrego kontaktu z brytyjska prasą. Niedawno książę Harry i księżna Sussex wszczęli oficjalne postępowanie przeciwko tabloidom, które opublikowały jej prywatną korespondencję. Zdarzyło się również, że zhakowane zostały telefony, a trudna przeszłość i nieudane związki amerykanki notorycznie wyciągane są na pierwsze strony gazet.

Również znajomi Meghan z przeszłości nie rzadko ogrzewają się w blasku fleszy jej kosztem. Za ich sprawą do sieci wyciekło właśnie kolejne zdjęcie księżnej. Tym razem jeszcze z czasów szkolnych. Meghan Markle pozuje na nim ze swoim pierwszym chłopakiem!

Zobacz także: Meghan i Harry znowu podpadli! Te zdjęcia potwierdzają, że mają złe intencje wobec Williama i Kate?

Jak wyglądała 16-letnia Meghan Markle?

Na jednym z profili, który zamieszcza w sieci stare fotografie celebrytów, znalazło się zdjęcie 16-letniej Meghan Markle. Księżna pozuje na nim ze swoim ówczesnym chłopakiem, Luisem Segurą. W 1997 roku wspólnie wybrali się na bożonarodzeniowy szkolny bal. Meghan zdecydowała się na bardzo dojrzałą stylizację. Wybrała obcisłą, mieniącą się sukienkę z wyzywającym dekoltem. 

Internauci są pod wrażeniem: 

- Ależ ona jest piękna! 

- Jak to możliwe, że wyglądałaś tak w wieku 16 lat....

- I pomyśleć, że wtedy jeszcze nie wiedziała, że zostanie księżną... - to tylko kilka komentarzy, które pojawiły się pod postem. 

Na szczęście to jedno ze wspomnień, które na pewno nie wywoła skandalu w mediach i nie będzie nieprzyjemne dla księżnej. Niejedna dziewczyna na szkolnym balu chciałaby wyglądać tak pięknie, jak ona. 

Czy Meghan Markle bardzo zmieniła się od 1997 roku? 

Meghan Markle w niebieskiej sukience i butach na koturnie
East News

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25