Koncert dla Tomka Kowala
youtube
Newsy

Wyjątkowy występ na scenie "MBTM". Kora nie mogła powstrzymać łez [WIDEO]

Artyści zagrali dla Tomka Kowala


Na początku czerwca, zwycięzca czwartej edycji programu "Must Be The Music", Tomasz "Kowal" Kowalski uległ poważnemu wypadkowi. Artysta w ciężkim stanie trafił do szpitala, a lekarze długo nie potrafili ocenić jego szans na przeżycie. Kilka dni temu nastąpił przełom w leczeniu i możliwe było wybudzenie go ze śpiączki. Niestety najnowsze wieści przekazane przez rodzinę nie są najlepsze - w wyniku wypadku, uszkodzony został rdzeń kręgowy przez co Tomek będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przypomnijmy: Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna

Telewizja Polsat natychmiast zdecydowała się pomóc Kowalowi i uruchomiła specjalny numer konta na który można wpłacać pieniądze na jego dalsze leczenie. Artyści związani z programem "MBTM" również nie pozostali obojętni i nagrali nową wersję utworu "Nie tracę wiary". Do wspólnego wykonania zaproszono muzyków, którzy od razu zgodzili się na udział w projekcie. Na jednej scenie zagrali: Enej, ShataQS, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, LemON, Paulina Sykut-Jeżyna, Kasia Moś, Iwona Kmiecik, Anna Karwan i be.my. Obecni byli także jurorzy - Kora po wzruszającym wykonaniu nie mogła powstrzymać łez.

Zobacz: W "MBTM" pojawi się nowy juror. Kto to będzie? 

Wielki finał programu "Must Be The Music":

Łozo rozczarowany uczestniczkami MBTM
Newsy
Łozo w MBTM: Chcę żebyście złapały mnie tam, gdzie nie wolno
Kto zafascynował przystojnego wokalistę?

Już w najbliższą niedzielę kolejny castingowy odcinek szóstej edycji "Must Be the Music" . Jurorzy podczas przesłuchać wyłowili już sporo muzycznych talentów. W kolejnym etapie zostało zatem już tylko kilka miejsc. Dlatego kolejni uczestnicy programu mają postawioną poprzeczkę bardzo wysoko. W niedzielę będziemy mogli zobaczyć występ kolejnego żeńskiego zespołu. Występ dziewczyn wywołał wiele emocji za stołem jurorów, a chyba najbardziej rozczarowany z tego co zobaczył na scenie był Wojtek Łozowski . - Potrzebuję ognia, chcę czegoś, chcę żebyście złapały mnie tam gdzie nie wolno, potrząśli i urwali mi to... - powiedział Łozo. Słowa jakie wypowiedział wokalista grupy Afromental nie spodobały się Adamowi Sztabie , który swoje dezaprobatę wyraził miną. Całą sytuację zobaczymy już w najbliższym odcinku "Must Be the Music". Myślicie, że dziewczyny aż tak się nie popisały? Zobacz: Zwycięzca MBTM kończy karierę. Teraz będzie... księdzem Gwiazdy podczas wielkiego finału MBTM 5:

Piotr Rogucki odchodzi z Must be the Music
TV-Show
Piotr Rogucki potwierdził, że odchodzi z "Must Be The Music"! Kto go zastąpi?
Piotr Rogucki potwierdził, że odchodzi z "Must Be The Music"! Kto go zastąpi?

Piotr Rogucki odchodzi z "Must be the music"! O swojej decyzji poinformował tuż po finale 10. edycji show, którą wygrał Conrado Yanez ! Dlaczego lider zespołu "Coma" chce pożegnać się z show? Rogucki zakończył pracę jurora W swoim oświadczeniu napisał, że przyszedł czas na nowe projekty muzyczne. Dziękuje producentom za możliwość oceniania młodych muzyków. Dla niego to bardzo cenne doświadczenie: Wraz z końcem 10. edycji „Must Be The Music” podjąłem decyzję o zakończeniu pracy jurora. W najbliższym czasie poświęcam się pracy nad solowym projektem „J.P. Śliwa”, działaniom w zespole COMA i aktorstwu. B ardzo dziękuję za możliwość udziału w programie, był to dla mnie czas niezwykle ważnych doświadczeń zawodowych i inspiracji artystycznych. Liczę na to, że czas spędzony w programie nie był bezowocny, że moja obecność przydała się zarówno odbiorcom jak i uczestnikom. Dziękuję za profesjonalną i przyjacielską atmosferę wszystkim współtwórcom programu, a w szczególności moim wielce szanownym i ulubionym kolegom z ławy jurorskiej. Dziękuję za ciężką pracę, uczciwość zawodową i zaangażowanie producentów i realizatorów. Jednocześnie udzielam swego wsparcia i życzę wielu sukcesów oraz owocnej pracy mojemu następcy Tylko muzyka!" Piotr Rogucki był jurorem w Must be the music od 4. edycji. Kto go zastąpi? Czy do show wróci Wojciech Łozo Łozowski? A może stacja Polsat postawi na kogoś innego? Zagłosujcie w naszej sondzie!   Zobacz także: Pół roku temu zwycięzca MBTM uległ poważnemu wypadkowi. Tak wygląda teraz   Piotr Rogucki odchodzi z programu Must be the music:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js,...

Tomasz Kowal będzie inwalidą
ONS
Newsy
Zwycięzca "MBTM" nadal przebywa w szpitalu. Diagnoza lekarzy jest jednoznaczna
Rodzina przekazała tragiczne informacje

Na początku czerwca dotarła do nas informacja o poważnym wypadku zwycięzcy czwartej edycji Must Be The Music , Tomka "Kowala" Kowalskiego . Wokalista trafił do szpitala, a jego stan określano jako bardzo ciężki. Tydzień temu rodzina poinformowała w specjalnym oświadczeniu, że nastąpił przełom w jego leczeniu, dzięki czemu mógł zostać wybudzony ze śpiączki farmakologicznej. Przypomnijmy: Zwycięzca "MBTM" walczy o życie w szpitalu. Jest przełom! Ostatnie informacje pozwalały mieć nadzieję, że już wkrótce opuści on szpital o własnych siłach. Dziś już wiemy, że co prawda wypadek nie pozbawił go życia, ale sprawił, że Kowal na zawsze stracił sprawność fizyczną. Jak czytamy w najnowszym oświadczeniu - przez uszkodzenie rdzenia kręgowego, Tomek będzie zmuszony poruszać się na wózku .   Doznał On licznych obrażeń, m.in. złamań oraz poważnego uszkodzenia rdzenia kręgowego. Tomek jest sparaliżowany od pasa w dół, tym samym będzie zmuszony poruszać się na wózku. Przebywa obecnie w jednym z wrocławskich szpitali. Jego stan jest nadal ciężki, ale stabilny. - czytamy.   Z powodu kosztownego leczenia i rehabilitacji zdecydowano o uruchomieniu specjalnego numeru konta na które można przelewać środki dla artysty.  Zobacz: Mister Polski miał groźny wypadek. Otarł się o śmierć   Gwiazdy na finale "Must Be The Music":

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner