Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Dariusz K. przekroczył dozwoloną prędkość
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Dariusz K. mocno przekroczył prędkość. W chwili wypadku licznik wskazywał...

To nie zadziała na jego korzyść

Na jaw wychodzą kolejne fakty związane z tragicznym wypadkiem, do którego doszło w niedzielne popołudnie. Dariusz K. potrącił ze skutkiem śmiertelnym 63-letnią kobietą, będąc dodatkowo pod wpływem narkotyków. Były mąż Edyty Górniak trafił na trzy miesiące do aresztu, gdzie nie czekają na niego luksusy, do których zdążył się przyzwyczaić. Przypomnijmy: Dariusz K. w areszcie nie ma lekko. Trafił do 3-osobowej celi

Śledczy wciąż analizują sprawę i badają dostarczone dowody, swoje śledztwa przeprowadzają również media. Do tej pory było wiadomo, że w momencie zderzenia, Dariusz K. na pewno przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Teraz wiemy już ile - jak donosi tvp.info, podejrzany pędził z 85 km/h na liczniku czyli 35 kilometrów więcej niż pozwala na to kodeks drogowy.
 

Śmiem twierdzić, że jeżeli wskazówka prędkościomierza zatrzymała się na 85 km/godz., to jest w 100 proc. pewne, że kierowca jechał z niedozwoloną prędkością i niezgodnie ze wskazaniem znaków drogowych. I jest duże prawdopodobieństwo, że jechał szybciej niż 85 km/godz. Jadąc nawet 85 km/godz. w ciągu sekundy pokonał ok. 23 metrów - ocenił w wywiadzie dla tvp.info mł. insp. Marek Konkolewski z Biura Ruchu Drogowego KGP.


Dariuszowi K. grozi 12 lat pozbawienia wolności.

Zobacz: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie Darka K.

Załamana partnerka Dariusza K. przed sądem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dariusz K. w sądzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Dariusz K. ma niezły tupet. Jego nowy adwokat złożył zaskakujący wniosek do sądu
Przesadził?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie. Celebryta wciąż nie złożył oficjalnych zeznań w sprawie śmiertelnego wypadku, który spowodował pod wpływem kokainy. W areszcie były mąż Edyty Górniak nie może liczyć na luksusy, ale jest tam już całkiem dobrze rozpoznawalny. Przypomnijmy: Dariusz K. nie jest anonimowy w areszcie. Wypowiadają się o nim rodziny więźniów Podejrzany ma spędzić tam aż trzy miesiące, ale jego plany wyglądają nieco inaczej. Jak donosi tvp.info, nowy obrońca Dariusza K. złożył właśnie do sądu zażalenie na aresztowanie swojego klienta. Można przeczytać w nim, że środek zapobiegawczy zastosowany wobec niego jest zbyt surowy. Prokurator wciąż czeka też na dokładną ekspertyzę toksykologiczną, która ostatecznie potwierdzi pierwsze badania mówiące o zawartości kokainy w organizmie Darka K. tuż po wypadku. Zażalenie na aresztowanie Dariusza K. wpłynęło już do sądu, który będzie rozpatrywał tę sprawę. Wciąż czekamy na ekspertyzę toksykologiczną, która ma wykazać, czy Dariusz K. był pod wpływem środków odurzających - powiedział TVP.info prok. Paweł Wierzchołowski , szef Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów. Areszt to rzeczywiście zbyt surowa kara? Zobacz: Kochanka Darka K. pierwszy raz o wypadku: "Jest w złym stanie. On bardzo chce..."  

Szczegóły wypadku Dariusza K.
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Dariusz K. chciał wyjść za kaucją. Oferował prawdziwą fortunę
Czym próbował przekonać sąd?

Nie milkną echa wypadku z udziałem Dariusza K. , w którym zginęła 63-letnia kobieta. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że muzyk był pod wpływem narkotyków. Na temat ten wypowiedziało się już kilka osób związanych z show-biznesem i próżno szukać jakichkolwiek słów wsparcia dla podejrzanego. Przypomnijmy: "Celeb w trampkach Dolcze Srolcze. Byłem na miejscu wypadku" Dariusz K. przebywa obecnie w areszcie, gdzie ma spędzić aż trzy miesiące. Wczoraj sąd przedstawił mu zarzut umyślnego spowodowania wypadku pod wpływem kokainy ze skutkiem śmiertelnym. Podejrzany i jego obrońcy za wszelką cenę nie chcieli dopuścić do aresztu. Jak informuje portal tvp.info, Krupa zaproponował poręczenie majątkowe w wysokości 500 tysięcy złotych. Sąd odrzucił jednak jego wniosek.   Zaproponował bardzo wysokie poręczenie majątkowe – w wys. 500 tys. zł połączone z zakazem opuszczania kraju i dozorem policyjnym. Sąd jednak nie zgodził się na takie rozwiązanie i przychylił do wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie muzyka – czytamy na tvp.info. Muzykowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności. Zobacz: Edyta Górniak szybko zareagowała na wieści o wypadku Dariusza K. Jest oficjalny komentarz Załamana partnerka Darka K. przed sądem:

Linia obrony Dariusza K.
ONS
Newsy
Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty
Krótkie podsumowanie sytuacji celebryty

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie czeka na rozpoczęcie procesu w sprawie spowodowania śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 63-letnia kobieta. Tuż po umieszczeniu w areszcie, celebryta zatrudnił nowych prawników, których celem jest wydostanie z niego ich klienta przed upłynięciem zasądzonych trzech miesięcy. Pierwsza próba się jednak nie powiodła. Przypomnijmy: Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony Sytuacja podejrzanego nie wygląda najlepiej. Na przestrzeni ostatniego tygodnia na światło dzienne wyszło wiele faktów, które z pewnością nie pomogą Darkowi K. w dążeniu do uzyskania upragnionej wolności. Najpierw jeden z tabloidów poinformował, że były mąż Górniak notorycznie łamał przepisy drogowe i jest winny państwu fortunę za niezapłacone mandaty. Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby W momencie wypadku Dariusz K. był pod wpływem kokainy, a najnowsze doniesienia sugerują, że nie był to jednorazowy wybryk celebryty.   Z nieoficjalnych informacji wynika, że biegły zasugerował także w swojej opinii, że mogło nie być to jednorazowe przyjęcie narkotyku i Dariusz K. mógł je przyjmować wcześniej. Prokuratura nie wyklucza także powołania opinii biegłych psychiatrów, którzy sprawdziliby poczytalność Dariusza K. w momencie spowodowania wypadku. Sam fakt zażycia narkotyku jest okolicznością obciążającą muzyka - informowało TVP.info. Jaką linię obrony zamierza wybrać Dariusz K. w tej niezbyt pomyślnej dla niego sytuacji? Jeśli wierzyć doniesieniom "Faktu", były menadżer gwiazd zamierza bronić się kłopotami ze zdrowiem i przewlekłą depresją. Okazuje się, że poza skruchą i propozycją zadośćuczynienia, zamierza jeszcze zasłaniać się... kłopotami żołądkowymi. Obrona ma zamiar powołać się na rzekomo chorowitą naturę K....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner