Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kamil Durczok spowodował wypadek
Newsy

Wychudzony Kamil Durczok zjawił się w sądzie. Ciężko uwierzyć, że to naprawdę on!

Kamil Durczok nie jest w najlepszej formie. Te zdjęcia są niepokojące

Czarne chmury zebrały się nad Kamilem Durczokiem. Dziennikarz ma za sobą pasmo porażek. W lipcu były szef "Faktów" został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu. Teraz z kolei zarzucono mu sfałszowanie podpisów na wekslach i oszustwo. Śledczy badają tę sprawę.

Cała ta sytuacja mocno odbiła się na zdrowiu Kamila Durczoka. Podczas środowego posiedzenia w sądzie dziennikarz wyglądał porażająco. Tylko zobaczcie, jak bardzo wychudł!

Kamil Durczok po raz pierwszy o swojej NOWEJ dziewczynie: "Moja partnerka to osoba, która..."

Wychudzony Kamil Durczok w sądzie

Kamila Durczoka czeka długa walka w sądzie. 2 grudnia dziennikarz został bowiem zatrzymany, a prokurator przedstawił mu zarzuty podrobienia dokumentów umożliwiających uzyskanie kredytu i przedłożenia ich w banku oraz doprowadzenia banku do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielkiej wartości. Dziennikarzowi grozi od 5 do 25 lat pozbawienia wolności.

Prokurator wnioskował o areszt dla Kamila Durczoka, ponieważ miał obawy, że były szef "Faktów" może mataczyć w tej sprawie. Jednak podczas środowego posiedzenia Sąd Okręgowy w Katowicach uznał, że Kamil Durczok może przebywać na razie na wolności.

Na zdjęciach, które zrobione dziennikarzowi widać, że bardzo przeżywa tę sytuację. Kamil Durczok wychudł, jego cera zszarzała. Trudno rozpoznać w nim dawnego gwiazdora TVN. Kamil Durczok dzień przed posiedzeniem w katowickim sądzie wydał także oficjalne oświadczenie, w którym zapewnił, że będzie walczył o swoje dobre imię. Wskazał także, kto może być odpowiedzialny za zaistniałą sytuację.

Wierzę, że na całą prawdę przyjdzie w końcu czas. Podobnie jak na pociągnięcie do odpowiedzialności banku i pracujących w nim ludzi, którzy powinny wiedzieć, do czego doprowadziła ich chciwość, zachłanność i nieetyczne działania - czytamy w jego oświadczeniu.

Wierzycie w jego niewinność?

Wychudzony Kamil Durczok w sądzie
PAP

Kamil Durczok bardzo wychudł. Widać, że ta sytuacja sporo go kosztuje

Wychudzony Kamil Durczok w sądzie
PAP

 

 

Kamil Durczok opowiedział o swojej żonie
Newsy
Komu Kamil Durczok zadedykował swoją książkę? "Potrafiła sprowadzać mnie na ziemię"
Komu Kamil Durczok zadedykował swoją książkę? "Potrafiła sprowadzać mnie na ziemię"

Kamil Durczok zadedykował swoją najnowszą książkę... Mariannie Durczok. To właśnie żona dziennikarza najmocniej wspierała go po tym, jak został oskarżony o mobbing i wykorzystywanie seksualne swoich współpracownic. Teraz autor książki "Przerwa w emisji" której premiera zapowiedziana jest na 26 października, w rozmowie z Party.pl zdradził, za co uwielbia swoją żonę i dlaczego zadedykował jej swoje dzieło. Zobacz także: Wielki powrót Kamila Durczoka! W książce zdradza, jaką cenę zapłacił za swój sukces! WIDEO To jest najmniejsza rzecz jaką ja mogłem zrobić dla mojej żony po tym wszystkim  - przyznał Kamil Durczok. To jest niesamowita babka. Marianna ma uporządkowany świat, bardzo wyraźne granice między tym, co jest dobre, co jest złe, co jest uczciwe, co jest nieuczciwe. To jest coś, co mi niezwykle imponuje. (...) Gdyby nie ten porządek Marianny to pewnie moje życie zamieniłoby się w jakiś totalny bałagan dużo wcześniej. Gdyby nie to, jak ona potrafiła sprowadzać mnie na ziemie kiedy mi się wydawało, że już jestem takim gwiazdorem (...). To wtedy dostawałem kubeł ze śmieciami do wyniesienia na śmietnika na osiedlu i od razu było jasne, że "chłopaku, przyhamuj". Co jeszcze Kamil Durczok powiedział przed naszą kamerą? Posłuchajcie sami!   Zobacz także: Kamil Durczok w swojej książce: "Nie byłem święty". Do czego się przyznał? Fragmenty autobiografii!   Kamil Durczok zdradził, za co uwielbia swoją żonę.

Kamil Durczok spowodował wypadek pod wpływem alkoholu
East News
Newsy
Kamil Durczok pozostanie na wolności! Dziennikarz przeprasza: "To, co się wydarzyło, jest karygodne"
Kamil Durczok pozostanie na wolności! Dziennikarz przeprasza: "To, co się wydarzyło, jest karygodne"

Kamil Durczok, mimo wniosku prokuratury, nie trafi do aresztu. Znany dziennikarz, który w piątek został zatrzymany po spowodowaniu kolizji pod wpływem alkoholu na autostradzie, zabrał publicznie głos. Durczok przeprosił, a to, "co się wydarzyło", nazwał karygodnym. Poprosił też, by media pokazywały jego wizerunek i pisały pełne nazwisko.  Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Kamil Durczok przyznał się do prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości, jednak sąd na posiedzeniu nie przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu wobec dziennikarza aresztu. Zamiast tego sąd wyznaczył poręczenie majątkowe w wysokości 15 tys. złotych, Durczok ma też dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju. Oświadczenie Kamila Durczoka Sam dziennikarz, po wyjściu z posiedzenia sądu, złożył krótkie oświadczenie: - Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. To są dla mnie bardzo trudne dni. Mam pełną świadomość,  że to, co się wydarzyło, jest karygodne - stwierdził Durczok cytowany przez portal.  Jak podkreślał, ani przez moment nie zaprzeczał faktom, które zgromadzili śledczy w jego sprawie. - Pozostaje mi przeprosić widzów, internautów, czytelników. Przede wszystkim chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na infamię, cierpienia, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli. Proszę o publikację mojego wizerunku. Ja się nazywam Kamil Durczok - powiedział. Nie chciał jednak odpowiadać na pytania. - Jestem w takim stanie psychicznym po tych kilku dniach... - mówił dziennikarzom.  Zarzuty dla Durczoka W ostatni piątek po południu Durczok spowodował kolizję na autostradzie A1 w pobliżu Piotrkowa Trybunalskiego. Na szczęście nikt w niej nie ucierpiał, jednak - jak się okazało podczas badania - dziennikarz...

Kamil Durczok wygrał z tygodnikiem Wprost
Newsy
Kamil Durczok wygrał z tygodnikiem Wprost! Dziennikarz dostanie 500 tys. złotych odszkodowania!
To znacznie mniej niż żądał

Kamil Durczok wygrał z Wprost ! Magazyn branżowy Press informuje, że według orzeczenia sądu dziennikarze i wydawca tygodnika muszą przeprosić Durczoka i wypłacić mu 500 tysięcy złotych! To znacznie niższa suma niż ta, o którą wnosił sam Kamil Durczok. Były szef Faktów walczył bowiem o odszkodowanie w wysokości 7 milionów złotych! Pozew dotyczył artykułu "Kamil Durczok. Fakty po faktach" w którym tygodnik zamieścił m.in. zdjęcia z mieszkania znajomej dziennikarza, pisał o śladach narkotyków i gadżetach seksualnych, które - jak sugerowano - miały należeć do Durczoka. Wyrok sądu nie jest prawomocny.   W sądzie toczy się również druga sprawa Kamila Durczoka przeciwko tygodnikowi Wprost. Były dziennikarz TVN żąda przeprosin i odszkodowania w wysokości 2 milionów za artykuły: "Ukryta prawda" i "Nietykalny", które ponad rok temu zostały opublikowane w tygodniku kierowanym wówczas przez redaktora naczelnego Sylwestra Latkowskiego. Przypominamy,  że afera wybuchła na początku 2015 roku, kiedy to tygodnik Wprost napisał przypadkach molestowania seksualnego w jednej ze stacji telewizyjnych. Początkowo nie podawano konkretnych nazwisk, jedna z czasem Kamil Durczok trafił na okładkę gazety. Po ukazaniu sensacyjnych artykułów Kamil Durczok pojawił się w radiu TOK FM, gdzie zapewniał, że nie nigdy nie miał nic wspólnego z mobbingiem i molestowaniem. Kilka dni później w stacji TVN została powołana specjalna komisja, która miała zbadać sprawę rzekomego mobbingu i molestowania podwładnych. Po zakończonym śledztwie komisja ogłosiła, że Kamil Durczok w trybie natychmiastowym odejdzie ze stacji TVN . Durczok zniknął z życia publicznego, a od kilku miesięcy walczy w sądzie z dziennikarzami i wydawcą Wprost.   Zobacz także: Kamil Durczok wraca do pracy w telewizji? Dziennikarz zamieścił tajemniczy wpis w sieci  ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner