Artysta Roku 2015 - kto wygra? Dawid Kwiatkowski w czarnych rurkach w koszuli w kratę Rafał Brzozowski na urodzinach Dzień Dobry TVN Igor Herbut w czarnej bluzce na pokazie mody Antek Smykiewicz w koszuli w kratę
Artysta Roku 2015 - kto wygra?
ONS
1/11
Artysta Roku 2015 - kto wygra?
ONS

Wybieramy już przebój roku, artystkę roku, odkrycie roku, serial oraz TV Show roku, teraz czas na Artystę Roku 2015! 10 nominowanych przyszło nam do głowy od razu - wśród nich oczywiście m.in. Dawid Podsiadło, Dawid Kwiatkowski czy Liber. A kto powinien otrzymać ten tytuł? Zagłosujcie w naszym plebiscycie!

Głosowanie potrwa do 28 grudnia (poniedziałek) do 24:00. Wyniki ogłosimy już dzień później.

 

Zobacz: Plebiscyt na najlepszy serial 2015 roku! "M jak miłość" wciąż pierwsze! Na drugim miejscu... GŁOSUJ

 

AKTUALIZACJA

Głosowanie ZAKOŃCZONE! Głosy oddane po północy nie zostaną wzięte pod uwagę, mamy już ostateczną listę z wynikami. Sprawdźcie jutro (29.12), kto wygrał w poszczególnych kategoriach! 

2/11
Dawid Kwiatkowski w czarnych rurkach w koszuli w kratę
ons.pl

Dawid Kwiatkowski

Dawid Kwiatkowski wydał w tym roku płytę "Element trzeci" z hitem "Droga". Wystąpił w show "SuperDzieciak" jako juror. Zagrał mnóstwo koncertów, zdobył kilka nagród i jest fenomenem na polskiej scenie muzycznej. Nikt w Polsce nie może pochwalić się taką ilością wiernych fanek, które są w stanie zrobić dla niego wszystko. Czy będą głosowały na Dawida?

3/11
Rafał Brzozowski na urodzinach Dzień Dobry TVN
ONS

Rafał Brzozowski

Nie ma festiwalu bez Rafała Brzozowskiego, nie ma programu telewizyjnego bez Rafała Brzozowskiego. W tym roku muzyk zaskoczył nas płytą nagraną w duecie z Janem Borysewiczem zatytułowaną "Borysewicz & Brzozowski". Nie schodzi z list przebojów, a więc ta nominacja była dla niego pewniakiem.

4/11
Igor Herbut w czarnej bluzce na pokazie mody
ONS

Igor Herbut

Igor Herbut i jego grupa LemON pokazał w tym roku swoje delikatniejsze oblicze w płycie "Etiuda Zimowa". Ale oczywiście wszyscy nucili jeszcze  ich hit "Jutro" z płyty "Scarlett" wydanej w 2014 roku. Płyty zespołu Igora sprzedają się rewelacyjnie, a chłopaki często występują na polskich festiwalach.

5/11
Antek Smykiewicz w koszuli w kratę
Materiały prasowe

Antek Smykiewicz

Najgłośniejszy debiut tego roku. Wystarczyła tylko jedna piosenka "Pomimo burz" aby podbić wszystkie radia. Coś czujemy, że o Antku będzie bardzo głośno w przyszłym roku!

6/11
Grzegorz Hyży w marynarce

Grzegorz Hyży

Piasek ma poważną konkurencję! Liryczno-rockowy Grzegorz Hyży kradnie serca fanek w każdym wieku. Jego "Pusty dom" to wielki radiowy hit, a on sam otrzymał nominację do Fryderyka! Układa mu się nie tylko w sferze zawodowej, ale i prywatnej. Brawo!

7/11
Dawid Podsiadło na konferencji Sylwestrowej TVP 2

Dawid Podsiadło

Gdybyśmy spojrzeli na listę sprzedaży płyt, Dawid już teraz zostałby ogłoszony Artystą Roku 2015 roku. "Annoyance and Disappointment" już ma status złotej płyty, choć w sprzedaży jest od niedawna. A "W dobrą stronę" ma szanse być hitem tego roku. Oby tak dalej!

8/11
Andrzej Piaseczny na planie The Voice of Poland
ONS

Andrzej Piaseczny

"Piasek" od kilku lat jest na szczycie. W tym roku wszyscy nucili przeboje z płyty "Kalejdoskop". A widzowie znów mogli go zobaczyć w roli jurora w "The Voice of Poland".

9/11
Wojciech Łozowski, Tomasz Torres i Tomasz Lach na premierze Playstation 4
AKPA

Wojciech "Łozo" Łozowski /Tomson

Liderzy "Afromental" musieli znaleźć się w naszym zestawieniu. Muzycy promowali płytę "Mental House" i koncertowali więcej niż kiedykolwiek. Ponadto obaj wystąpili w popularnych programach rozrywkowych. Tomson po raz kolejny zasiadł w jury "The Voice", Łozo poprowadził "SuperDzieciaka". Nominacja zasłużona!

 

10/11
Sebastian Karpiel Bułecka podczas kolędowania z Polsatem
East News

Sebastian Karpiel Bułecka

Dla lidera "Zakopower" ten rok był wyjątkowy. Sebastian został ojcem! Muzycznie działo się również dużo - na rynku pojawiła się płyta "Drugie Pół" z hitem "Tak ma być". I Zakopower znów wróciło na szczyt!

11/11
Liber na spotkaniu z obsadą filmu "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
ONS

Liber

Liber również został ojcem, ale nie sposób nie wspomnieć o jego sukcesach muzycznych, m.in. z Natalią Szroeder (hit "Teraz Ty") czy Mateuszem Ziółko ("7 rzeczy"). Wystąpił również w "The Voice of Poland".