Party Stories
Józef z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. promocyjne
Newsy

Wpadka Józefa w drugim odcinku "Rolnik szuka żony" 7! "Nie wiem skąd to pytanie"!

Już na starcie 7. edycji "Rolnik szuka żony" Józef nieco podpadł internautom. Odrzucił sporo kandydatek, zaliczył też niezbyt udaną rozmowę telefoniczną. Ale również w drugim odcinku 66-latkowi z miejscowości Tarzymiechy Trzecie nie wszystko poszło tak, jak trzeba. Podczas randki z jedną z kandydatek zaliczył wpadkę. Jak to wyglądało?

Zobacz także: W "Rolnik szuka żony" uczestnicy wybrali już kandydatów! Kto podbił ich serca? Zobaczcie wideo

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Wpadka Józefa w "Rolnik szuka żony"

Pan Józef pokazał się jako wybredny uczestnik show. Okazuje się jednak, że jest również bardzo uczuciowy. Na początku odcinka wyznał, że w związku z udziałem w programie rodzina się go "wyrzekła, odwróciła się".

Mama mówiła: "jak możesz, tyle wstydu". Zaraz się rozpłaczę - zwierzał się prowadzącej, Marcie Manowskiej.

Jego spotkania z kandydatkami wypadły różnie. Jedne panie - jak Marysia, która mu śpiewała, czy Grażyna, którą złapał za rękę - spodobały mu się bardziej. Inne - jak Basia - chyba jednak nie przypadły mu do gustu.

Zaliczył też wpadkę, podczas spotkania z Janiną

- Pamiętasz naszą rozmowę telefoniczną? - zapytał rolnik.

Pani wyglądała jednak na mocno zaskoczoną.

- Ja z nim nie rozmawiałam, nie wiem skąd było to pytanie - mówiła potem.

Jak się okazało, rolnik pomylił się. Rozmawiał z Ewą, 54-latką ze Skierniewic. Nazwał ją potem nawet "szaloną Ewą".

- Czuję iskrzenie, dobrą energię - mówiła.

Obiecała, że zrobi mu ciasto, jakie będzie chciał. 

Na koniec stwierdził, że zaprosi cztery panie, a dwóm podziękuje, bo nie czuje bliskości. Myślicie, że będzie wśród nich Ewa?

Józef z
Mat. promocyjne

Janina była zdziwiona pytaniem Józefa:

Janina z
Mat. promocyjne

Myślicie, że dostanie zaproszenie do rolnika? Ewa dostanie je raczej na pewno:

Ewa z
Mat. promocyjne

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Józef z "Rolnik szuka żony"
Facebook "Rolnik szuka żony"
Newsy
Józef z "Rolnik szuka żony" podpadł widzom: "Nietrafiona rozmowa. Pogrążył kobietę." 

Wreszcie ruszyła długo wyczekiwana 7. edycja " Rolnik szuka żony" . Swojej drugiej połówki w tej edycji szukają: Magdalena, Maciej, Paweł, Dawid i Józef. Ten ostatni nieco podpadł internautom. Co wydarzyło się u najstarszego uczestnika tej edycji - Józefa podczas czytania listów od kandydatek?  Zobacz także:  Maciej z "Rolnik szuka żony" zakochał się już w pierwszym odcinku! Czegoś takiego jeszcze nie było Czy 68-letni Józef znajdzie miłość w "Rolnik szuka żony 7"? Uczestnicy 7. edycji "Rolnik szuka żony" już nie mogli doczekać się momentu, w którym będą mogli przeczytać listy od kobiet i mężczyzn, którzy chcą starać się o ich względy na antenie TVP. 68-letni Józef ze wsi Tarzymiechy Trzecie już od pierwszej chwili nie miał wątpliwości, że wśród zgłoszeń znajdzie wymarzoną dla siebie kobietę.  W rozmowie z Martą Manowską od razu określił, że szuka kobiety do życia, a nie tylko do łóżka. Jednocześnie dodał, że "kochać się lubi, ale to przecież nie wszystko". Józef odrzucił sporo kandydatek. Jedna z nich była od niego starsza, jednak on szuka kobiety młodszej co najmniej z 10 lat. Innym razem kandydatkę skreślił fakt, ze dołączyła zdjęcie w słonecznych okularach przez co nie można było dostrzec jej oczu. Inna paliła papierosy.  Było również zgłoszenie, po którym Józef zdecydował się zadzwonić do autorki listu.  - Czemu taka smutna jesteś? Zapracowana? - spytał patrząc na zdjęcie - Na weselu wtedy byłam - Skacowana?  - Nie. Jak się nie podobam no to trudno... - No nie, dziękuję Na niezbyt udaną rozmowę zwróciła również uwagę Marta Manowska: Możesz być milszy? Wybredność Józefa skomentowali...

Kogo wybrał Józef z Rolnik szuka żony 7?
TV-Show
"Rolnik szuka żony 7": Śmiałe gesty Józefa oraz dylematy przystojnego Maćka! Kogo zaprosili do swoich domów?
"Rolnik szuka żony 7": Kogo Józef i Maciej zaprosili do swoich domów? 

Za nami kolejny odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Tym razem uczestnicy show musieli do swoich gospodarstw zaprosić po trzech kandydatów. Które panie podbiły serca przystojnego Maćka i najstarszego wśród rolników Józefa? Zobaczcie! "Rolnik szuka żony 7" - kogo do domu zaprosili Maciej i Józef? Maciek był bardzo zadowolony ze swojego wyboru - każda z kandydatek podobała mu się i miał sporą trudność, by odrzucić część z nich. Do domu mógł zaprosić jedynie trzy - a są to: Ilona, Ewelina i Monika. Wydaje się, że najbardziej iskrzy między nim a Moniką, która już na samym początku odcinka była pewna, że rolnik jej nie odrzuci. Zdziwiłabym się, gdybym dostała kwiatka na tym etapie - powiedziała szczerze. Podczas zabawy wymyślonej przez Maćka nie wypadła jednak najlepiej. To jednak nie wpłynęło na jego wybór!  Co u Józefa? Najstarszy uczestnik "Rolnik szuka żony" był najbardziej szczery, ale i śmiały w stosunku do swoich wybranek. Na początku wybrał cztery kandydatki: Grażynę, Marię, Apolonię i Ewę, ostatecznie odrzucił... Marię! Józef w trakcie gry w bule pozwolił sobie na śmiałe gesty w stosunku do wszystkich kandydatek - dotykał je, przytulał, ściskał, zaglądał w dekolt. Panie bawiły się jednak fantastycznie.  Ewa, kandydatka Józefa, stwierdziła, że między nim a rolnikiem jest chemia! Ten miał jej za złe, że jest trochę zamknięta i wstydliwa.  Któremu z nich kibicujecie najbardziej?  

Józef zranił uczucia Ewy? "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe, screen z "Rolnik szuka żony"
Newsy
"Rolnik szuka żony": Józef zranił uczucia Ewy?! Bez skrupułów odesłał ją do domu

Wygląda na to, że Józefowi nie uda się odnaleźć miłości w " Rolnik szuka żony ". Rolnik deklarował, że chciałby się zakochać, jednak jak twierdzi "nie ma tych motylków". Z pobytu na gospodarstwie zrezygnowały dwie uczestniczki, Apolonia oraz Grażyna. Ewa z kolei była gotowa się zaangażować, jednak rolnik nie dał kobiecie szans na dalsze pielęgnowanie relacji i odesłał ją do domu! Jak zareagowała Ewa? Zobaczcie, co wydarzyło się w ostatnim odcinku.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!" "Rolnik szuka żony": Józef odtrącił uczucia Ewy Losy uczestników na gospodarstwie Józefa nie potoczyły się tak, jakby sobie to wymarzył. Niestety z dalszego udziału w "Rolnik szuka żony" zrezygnowały Apolonia i Grażyna:  My żeśmy sobie z Józkiem na randce powiedzieli, co chcieliśmy i kategorycznie stwierdziłam, że dzisiaj wracam do domu, a  kto zostaje to życzę mu szczęścia. (...) Zorientowałam się, że to nie jest dla mnie mężczyzna.  - podsumowała Apolonia i dodała, że nie zależy jej na wspólnej zabawie, a zbudowaniu prawdziwego związku.  Józef czuł się rozżalony i uważa, że Apolonia powinna go poinformować o swoim podejściu dużo wcześniej. Niestety Grażyna również zdecydowała się opuścić gospodarstwo. Nie czuła ze strony Józefa wystarczającego zainteresowania.  - Wiesz, chciałabym Ci podziękować bardzo. Myślałam, że jakoś to będzie wszystko inaczej, trudno życzę ci dużo szczęścia.  - Nie ma sensu dłużej tego przeciągać, jak nie ma na początku tego czegoś to potem się to już nie pojawi.  Jedynie Ewa starała się pocieszyć Józefa, niestety jednostronne...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner