Karolina Pisarek i Izabela Janachowska2
East News/Wojciech Olkusnik/ Instagram @karolina_pisarek
Newsy

Karolina Pisarek zaliczyła małą wpadkę w rozmowie z Izabelą Janachowską! 

Karolina Pisarek w programie Izabeli Janachowskiej pomyliła autorów, których cytowała. Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" zdradziła zaś, czy odcinek był autoryzowany!

Karolina Pisarek, wspólnie z mężem, Rogerem Sallą, zasiedli na kanapie u ślubnej ekspertki - Izabeli Janachowskiej. Para nie tylko wróciła pamięcią do dna wielkiego ślubu, ale także nawiązała do słynnej "kopertowej afery". Niestety i tym razem nie wszystko poszło zgodnie z planem i nie obyło się bez kolejnej - tym razem zabawnej wpadki.

Izabela Janachowska staje w obronie Karoliny Pisarek. Chodzi o głośną aferę

Wpadka Karoliny Pisarek u Izabeli Janachowskiej

Karolina Pisarek, wspólnie z mężem, pojawili się w show Izabeli Janachowskiej "Śluby gwiazd", gdzie z chęcią opowiadali o swoim. Wystawne wesele Karoliny Pisarek z Rogerem było jednym z najchętniej komentowanych wydarzeń tego roku. Sami państwo młodzi także nie szczędzili nam szczegółów z tego dnia. W czasie wywiadu z Janachowską pojawił się temat "kopertowej afery" w wykonaniu Karoliny Pisarek. 25-letnia modelka znów się wytłumaczyła, nie ukrywają, że boli ją fakt, że ludziom ciężko przychodzi godzenie się z tym, że ktoś jest zamożny. Aby podkreślić powagę sytuacji, o której mówi, użyła pewnej sentencji:

- Jest generalnie tak, że jeżeli się nie powodzi, to ludzie się zbierają i pomagają, ale jak napisał Julian Tuwim - przyjaciela nie poznaje się w biedzie, ale po tym, jak znosi twój sukces - wypaliła.

Niestety... Myląc autorów. 

Karolina Pisarek w futrze
EOS

Zobacz także: Wzruszona Karolina Pisarek wyznaje: "To zdecydowanie jeden z piękniejszych momentów w moim życiu"

Tego typu cytat nie istnieje w twórczości Juliana Tuwima. Karolina Pisarek z dumą posłużyła się sentencją, przypisywaną do dobrze znanego i często cytowanego Paulo Coelho, nieco przeinaczając jego treść. W oryginale - w książce brazylijskiego pisarza o tytule "Zahir" brzmi ona następująco:

- Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Dopingują cię, cieszą się z twoich zwycięstw. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.

Izabela Janachowska o aferze kopertowej Karoliny Pisarek
Instagram @karolina_pisarek

Zobacz także: Karolina Pisarek mieszka w tak dużej willi, że zdarza jej się dzwonić do męża. WIDEO

Internauci wpadkę modelki bardzo szybko wyłapali. Czy zauważyła ją również sama Izabela Janachowska? W rozmowie z Pomponik.pl tancerka zdradziła, że nie do końca wie o co chodzi, a zapytana o to, czy wysyła swoim gościom rozmowę do autoryzacji, odpowiedziała:

Daję do autoryzacji, Karolina parę rzeczy wyrzuciła - śmiała się Janachowska.

Izabela Janachowska w różu
Wojciech Olkusnik/East News

Karolina Gilon i Karolina Pisarek zbliżenie na twarz
Instagram @karolinagilonofficial @karolina_pisarek
Newsy
Karolina Pisarek odpowiada Karolinie Gilon w sprawie afery kopertowej. "To zostało rozdmuchane"
Karolina Pisarek przy okazji jednego z wywiadów wbiła szpilę koleżance z branży - Karolinie Gilon. Wszystko wskazuje na to, że nie chodzi tylko o aferę kopertową.

Jakiś czas temu o Karolinie Pisarek zrobiło się głośno za sprawą tzw. kopertowej afery. Kiedy świeżo upieczona żona wyznała na jakie kwoty opiewały prezenty, w sieci zawrzało. Wówczas głos w tej sprawie zabrało wiele popularnych osób. Jedną z nich była Karolina Gilon. Teraz odpowiedziała jej sama zainteresowana. Stosunki pomiędzy paniami są napięte.  Karolina Pisarek w mocnej odpowiedzi do Karoliny Gilon  Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salli , który miał miejsce 10 czerwca 2022 roku okazał się wielkim, medialnym wydarzeniem. Wówczas wspólnie z parą młodą świętowała plejada gwiazd, a oprawa wesela była naprawdę luksusowa. O wydarzeniu mówiono jeszcze na długo po jego zakończeniu. Panna młoda także z chęcią wracała pamięcią do tego wyjątkowego dnia, nie szczędząc osobistych szczegółów. W jednym z wywiadów  Karolina Pisarek zdradziła, jakie kwoty znalazła w ślubnych kopertach . Zawrotne sumy były szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Szczerość modelki nie spodobała się m.in. jej koleżance z programu "Top Model" - Karolinie Gilon. Wówczas prowadząca "Love Island" w niewybredny sposób skomentowała zachowanie modelki, twierdząc, że brak jej taktu oraz, że pewne granice zostały przekroczone. Teraz, w rozmowie z mediami Karolina Pisarek nie pozostała dłużna - wyznała, co sądzi, na temat wypowiedzi Karoliny Gilon: - Teraz była "Gilongate". Nie chcę tego powiedzieć głośno, ale byłoby dla mnie fair, gdyby najpierw napisała do mnie prywatnie - przyznała w rozmowie z "Pudelkiem". Zobacz także:   "Taniec z Gwiazdami": Karolina Pisarek o trudnościach podczas treningów. "Nie mam łatwo z moimi kostkami" Karolina Pisarek  wróciła także pamięcią do zamierzchłych czasów,...

Karolina Pisarek pochwaliła się prezentami ślubnymi. Teraz żałuje? Mocna odpowiedź 
East News/TRICOLORS/Instagram @karolina_pisarek
Newsy
Karolina Pisarek pochwaliła się prezentami ślubnymi. Teraz żałuje? Mocna odpowiedź 
Karolina Pisarek zdradziła, jakie kwoty otrzymała od gości weselnych w kopertach oraz przelewami. Po tym wyznaniu w sieci zawrzało! Teraz modelka tłumaczy się ze swoich słów.

Wesele Karoliny Pisarek oraz Rogera Salli było jednym z najgłośniejszych medialnych wydarzeń ostatnich kilku miesięcy. Para od dłuższego czasu przygotowywała się do najważniejszego dnia w życiu, nie szczędząc pieniędzy na piękną salę, dekoracje czy kreacje panny młodej. Okazuje się, że goście weselni byli bardzo hojni, a świeżo upieczeni małżonkowie otrzymali dziesiątki tysięcy złotych zarówno w kopertach podczas składania życzeń, jak i przelewami. Modelka, mówiąc otwarcie o kwotach, które otrzymali z mężem, nie sądziła, że spotka się z taką krytyką. Teraz Karolina Pisarek zdecydowała się zabrać głos w "aferze kopertowej". Mocna odpowiedź!  Karolina Pisarek zabrała głos w sprawie prezentów ślubnych  Większość małych dziewczynek marzy o ślubie jak z bajki w pięknej scenerii w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Karolinie Pisarek udało się spełnić dziecięce marzenie, a jej ślub okazał się magicznym momentem, o którym mówiły wszystkie media. Niedawno jednak  Karolina Pisarek opowiedziała, na jakie prezenty mogli liczyć z mężem  Rogerem Sallą, a w sieci zawrzało. Modelka zdradziła, że zaproszeni goście byli bardzo hojni, a największą kwotą, jaka znajdowała się w kopercie było 20 tysięcy złotych. Gdy wydawało się, że to już całkiem sporo, świeżo upieczona żona przyznała, że przelewem dostali aż 100 tysięcy. Karolina Gilon skrytykowała Karolinę Pisarek  w mocnych słowach, zaś  Izabela Janachowska przyznała, że para młoda powinna zachować dyskrecję i nie mówić o kwotach znalezionych w prezentach.  Teraz Karolina Pisarek zdecydowała się odnieść do swoich słów i wytłumaczyć, dlaczego tak otwarcie opowiedziała o prezentach.  - Po prostu odpowiadałam na pytania. Nie zastanowiłam się nad tym, jak inni to odbiorą, potraktowałam dziennikarza jak bliską osobę, mam nauczkę na...

Karolina Pisarek ma podejrzenie guza
Instagram @karolina_pisarek
Newsy
Karolina Pisarek trafiła do szpitala: "Pojawiło się podejrzenie guza"
Karolina Pisarek skarżyła się na silne bóle głowy. Trafiła do szpitala. Managerka zabrała głos: "Jesteśmy wszyscy w szoku". Co się dzieje?

Niedługo po premierowym odcinku 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" Karolina Pisarek wyznała, że cierpi na mocne bóle głowy. Migreny stały się nie do wytrzymania, a Karolina Pisarek trafiła do szpitala, gdzie przeszła m. in. tomografię głowy:  Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania - powiedziała Małgorzata Leitner w rozmowie z Cozatydzien. tvn.pl. Co się dzieje ze zdrowiem Karoliny Pisarek?  "Taniec z Gwiazdami 13": Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Co się dzieje?  Karolina Pisarek skarżyła się na bóle głowy, które stawały się nie do zniesienia. Nie pomagały jej również leki przepisane od lekarzy. Ostatecznie trafiła do szpitala. Małgorzata Leitner udzieliła komentarza na temat zdrowia Karoliny Pisarek w rozmowie z Cozatydzien.pl: Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, Karolina była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy - podsumowała. W ostatnim czasie życie Karoliny Pisarek obracało się wokół przygotowań do "Tańca z Gwiazdami". Modelka wspólnie ze swoim tanecznym partnerem, Michałem Bartkiewiczem każdy dzień spędza na sali treningowej, szykując się do kolejnych odcinków. Dzisiejszy poranek jednak nie należał do najłatwiejszych. Modelka wyznała, że cierpi na mocne bóle głowy:  To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi, z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak mocny, że jadę do lekarza.  Zobacz także:  "Taniec z...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik