Już w najbliższą sobotę, 26 września, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszą odsłonę "The Voice of Poland"! W programie będą kontynuowane "Przesłuchania w ciemno", podczas których wystąpi m.in. wnuczka Grażyny Szapołowskiej. Czy Karolina Matej zachwyci swoim występem i sprawi, że wszyscy jurorzy będą chcieli mieć ją w swojej drużynie? W programie Karolinę będzie wspierać jej babcia.

Reklama

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko - opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej. Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom - mówi uczestniczka talent show TVP2.

Grażyna Szapołowska przed kamerami opowiedziała o ich wspólnym utworze, który znalazł się na płycie gwiazdy. Co aktorka zrobiła, żeby jej wnuczka zgodziła się z nią zaśpiewać?

Zobaczcie fragment nowego odcinka "The Voice of Poland"! Myślicie, że Karolina Matej zachwycili swoim głosem?

Zobacz także: Michał Szpak zachwycony uczestniczką w "The Voice of Poland". Dziewczyna w przeszłości wiele razy słyszała „brzmisz jak chłopak” i chciała przestać śpiewać

Reklama

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej wystąpi w The Voice of Poland.

Zobacz także
Jan Bogacz / TVP
Reklama
Reklama
Reklama