Wiktoria Gąsiewska wybrała się do luksusowego resortu na Mazurach, by nieco odpocząć po ostatnich obowiązkach zawodowych. Warto przypomnieć, że młoda gwiazda pojawiła się na Polsat SuperHit Festiwalu razem ze swoim nowym partnerem, Jasperem Sołtysiewiczem. Początkowo para ukrywała swój związek, ale dzisiaj przyjaciele z planu serialu "Barwy szczęścia" dzielą się swoją relacją.

Reklama

Ostatnio Wiktoria Gąsiewska nagrała z wczasów wideo, w którym opowiedziała o niezręcznej sytuacji, jaka spotkała ją podczas masażu...

Wiktoria Gąsiewska opowiedziała o wpadce w trakcie masażu: "Ale mnie obudziło..."

Wypoczywająca na Mazurach Wiktoria Gąsiewska podzieliła się z fanami nagraniem, na którym zdradziła, co ją spotkało podczas wczasów. Gwiazda zdecydowała się na trochę relaksu i zapisała się na masaż. W pewnym momencie jednak aktorka odprężyła się nieco za bardzo...

Instagram @wiktoria_gasiewska

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska była gwiazdą w szkole. Znajomi chcieli wykorzystać jej popularność?

W krótkim wideo, które pojawiło się w mediach społecznościowych, Wiktoria Gąsiewska przyznała, że w trakcie masażu doszło do niezręcznej sytuacji. Co się stało?

Zobacz także

- Nawet nie wiem, od czego zacząć. Może tak, byłam na fantastycznym masażu. No i tak kochani, starość nie radość, młodość nie wieczność... Przysnęło mi się, ale dobra — to się zdarza każdemu, jakby człowiek jest zrelaksowany, odpłynie sobie myślami, masaż jest fantastyczny, tymi olejkami z winogron itd... Ale mnie obudziło moje własne chrapanie — zdradziła.

Instagram @wiktoria_gasiewska

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska w odważnej kreacji wymienia czułości z Jasperem Sołtysiewiczem. ZDJĘCIA

Aktorka nie ukrywała, że była zawstydzona. Nie ma jednak co przesadzać, ponieważ nic takiego się nie stało. Z pewnością gwiazdom zdarzały się znacznie większe wpadki. Przypominamy, że pod koniec maja gwiazdy nie popisały się w charytatywnym odcinku "Milionerów", a telewidzowie nie zostawili na nich suchej nitki.

Reklama

Śledzicie wpadki celebrytów?

Instagram @wiktoria_gasiewska
WOJCIECH STROZYK/REPORTER
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama