Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Weronika Rosati: Od 16. roku życia utrzymuję się sama

Aktorka nie chce pomocy swoich sławnych rodziców

Weronika Rosati już od kilku lat próbuje podbić Hollywood. I chociaż do tej pory aktorka mogła liczyć jedynie na drobne kilkuminutowe role, to współpracy z takimi sławami jak Sharon Stone z pewnością może pozazdrościć jej niejedna gwiazda na całym świecie. Niestety, Weronika Rosati już od samego początku swojej przygody z show-biznesem musiała zmierzyć się z atakami i podejrzeniami, że to jej sławni rodzice pomagają osiągnąć jej sukces i utrzymać się finansowo.


- Od 16.roku życia utrzymuję się sama. Nie wiem, czemu ludzie uważają, że moi rodzice są bogaci. Wiadomo, ile zarabia poseł i wiadomo, ile zarabia profesor. A moja mama projektuje niemasowe ubrania. Na tym nie zbija się żadnego majątku. Oni realizują swoje pasje, nie robią tego, żeby się wzbogacić. Mam to zresztą po nich. Wolę zagrać w mniejszej produkcji za małą stawkę, a nie brać udziału w kasowych projektach które mnie nie interesują artystycznie- wyznała w rozmowie z dwutygodnikiem "Show".

Okazuje się również, że Weronika Rosati właśnie po to, żeby zarobić na własne utrzymanie w USA wzięła udział w rozrywkowych programach "Taniec z Gwiazdami" i "Ranking gwiazd". "To normalna potrzeba każdego człowieka , by zapewnić sobie jakiś byt"- twierdzi aktorka.


Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Weronika Rosati
EastNews
Newsy
TYLKO U NAS! Weronika Rosati pozwie byłego partnera! Odbierze mu prawa rodzicielskie?
TYLKO U NAS! Weronika Rosati pozwie byłego partnera! Odbierze mu prawa rodzicielskie?

To będzie wojna! Weronika Rosati zamierza pozwać swojego byłego partnera. Tym razem chodzi o ich córeczkę Elizabeth. Jak dowiedziało się "Party", aktorka zamierza założyć swojemu byłemu partnerowi sprawę o podwyższenie alimentów. Czy Weronika Rosati spotka się z nim w sądzie? Weronika Rosati pozywa byłego partnera Weronika Rosati będzie walczyć. Po tym, jak ujawniła, że była ofiarą przemocy domowej, zalała ją fala hejtu. Niektóre znane kobiety nie chcą uwierzyć w jej wersję wydarzeń. Ale Weronika Rosati nie zamierza milczeć. Szczególnie, że wiele znanych kobiet jak: Hanna Lis, Agnieszka Holland czy Maja Ostaszewska stanęły za nią murem. Już teraz wiadomo, że pozwała żonę Daniela Olbrychskiego oraz malarkę Joannę Sarapatę. Okazuje się, że aktorka zamierza również pozwać byłego partnera. Chcę najwyższych alimentów. Takich, jakie mojemu dziecku należą się prawnie. Takie, żeby Eli nie pogorszył się status życia i stosowne do horrendalnie wysokich zarobków ojca. Takie jest prawo - napisała aktorka na swoim Instagramie. Ale to nie wszystko! Jak ustaliło "Party", Weronika chce także pozbawić byłego partnera praw rodzicielskich. Czy jej się to uda? Pewne jest, że batalia dopiero się rozpoczyna. Sprawa Weroniki zaczęła się od słynnego już wywiadu udzielonego Magdalenie Środzie i opublikowanego w "Wysokich Obcasach". Rosati w mocnych słowach oskarżyła byłego partnera o przemoc fizyczną, psychiczną i ekonomiczną. Sprawa zgłoszona została na policję i jest w trakcie dochodzenia. Natomiast znany lekarz wydał oświadczenie, w którym zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Na razie Weronika przebywa wraz z mamą Teresą Rosati w Los Angeles. Kiedy wróci do Polski? Na razie nie wiadomo. Weronika Rosati na okładce "Party"...

Weronika Rosati
Newsy
Ostra wymiana zdań między Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim: "Masz się trzymać ode mnie z daleka!"
Ostra wymiana zdań między Weroniką Rosati a Robertem Śmigielskim: "Masz się trzymać ode mnie z daleka!"

Rozstanie Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego to jedno z gorętszych wydarzeń w polskim show-biznesie w tym roku. Aktorka oskarżyła byłego partnera o przemoc , a do sądu trafiła sprawa "uregulowania sposobu wykonywania władzy rodzicielskiej". Jej pierwszy termin wypadł właśnie dziś - w poniedziałek, 29 kwietnia. Dlatego para spotkała się na rozprawie w warszawskim sądzie. Starcie w sądzie między Rosati a Śmigielskim Jeszcze przed rozprawą, na sądowym korytarzu, doszło do ostrej wymiany zdań, zarejestrowanej przez kamery - relację z tego zamieścił portal se.pl. Aktorka zaczęła od poinformowania byłego partnera, by trzymał się od niej z daleka, bo zgodnie z postanowieniem amerykańskiego sądu mężczyzna ma zakaz zbliżania się do niej i jej córki. Chciałabym Ci powiedzieć, że masz się trzymać ode mnie z daleka. (…) W Stanach byłbyś aresztowany za przemoc domową - mówiła  Rosati. Robert Śmigielski odpowiedział, że nie są w Stanach, a Rosati nie jest Amerykanką. Oskarżenia o przemoc skwitował krótko:  Weronika, wiesz, że kłamałaś! - powiedział ortopeda Rosati próbowała załagodzić sytuację i widząc, że ich rozmowę nagrywają media zaproponowała, aby porozmawiali bez obecności kamer: Robert, robisz przedstawienie przed prasą - mówiła aktorka Po każdym słowie gwiazdy Robert Śmigielski pytał: Chcę zobaczyć dziecko! Kiedy zobaczę dziecko? Na to gwiazda stwierdziła, że o kontaktach ojca z dzieckiem nie będzie rozmawiała w obecności mediów: Możemy się skontaktować, ale nie przy obecności prasy! Jedyne, co mi napisałeś w mailach, to że złożyłeś pozew i wniosek nie po to, żeby mieć kontakt ze swoją córką, tylko po to, żeby się wybielić w prasie.  Na odpowiedź byłego partnera nie...

Weronika Rosati w sukni ślubnej
ONS
Newsy
Adamczyk i Rosati wezmą ślub? Weronika pochwaliła się suknią ślubną
Wygląda jak Elizabeth Taylor

Weronika Rosati piękna, młoda i zdolna aktorka, która robi karierę za granicą jakiś czas temu związała się z równie znanym aktorem, Piotrem Adamczykiem . Ich związek był dużym zaskoczeniem, a sami zainteresowani nie wypowiadali się w tej kwestii. Ich relacja już trwa jakiś czas, a córka Teresy Rosati pochwaliła się zdjęciem w białej sukni. Zobacz: Rosati Adamczyk pierwszy raz oficjalnie razem! Nie szczędzili sobie czułości Nie od dziś wiadomo, że Rosati zafascynowana jest kinem, a w planach ma wydanie własnej książki. Ostatnio aktorka postanowiła upodobnić się do swojej idolki Elizabeth Taylor, a pomógł jej w tym Marcin Tyszka . Weronika pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, które wykonał jej juror Top Model w białej sukni ślubnej i fryzurze inspirowanej ikoną kina.  Gwiazda wygląda przepięknie, ale nie wiadomo czy to tylko stylizacja do sesji czy może przedbiegi przed planowaniem własnego wesela. Zobacz: Rosati wyżaliła się na koleżankę celebrytkę. Sprawiła jej dużo przykrości     Rosati i Adamczyk pierwszy raz publicznie:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner