Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim
"Jestem samotną matką od dnia narodzin córki"
1/4
Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim

 

To z pewnością był najtrudniejszy wywiad w życiu Weroniki Rosati. W rozmowie z gala.pl aktorka po raz pierwszy postanowiła opowiedzieć o rozstaniu z byłym partnerem, ortopedą Robertem Śmigielskim oraz o samotnym wychowywaniu małej córeczki, Elisabeth. Aktorka zdradziła naprawdę sporo, ale było widać, że kosztuje ją to wiele. Podczas rozmowy była o krok od łez... Zobaczcie, co powiedziała!

 

Zobacz: Dlaczego Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim? "To był wybuchowy związek"

 

2/4
Weronika Rosati i Robert Śmiegielski

 

Weronika i Robert byli parą przez dwa lata. Poznali się jeszcze wtedy, kiedy aktorka związana była z Piotrem Adamczykiem. Po wypadku korzystała wówczas z usług lekarza. Rozstali się kilka miesięcy po narodzinach ich córki, Eli. Weronika opowiedziała o kulisach w gali.pl:

 

To jest trudny temat...  Myślę, że żadna matka nie odchodzi od ojca swojego dziecka, jeżeli dziecko ma parę miesięcy, jeśli nie ma bardzo poważnych powodów. Ja miałam bardzo poważne powody, które jak widać dotąd bolą, mimo że minęło bardzo dużo czasu już... Podejmowałam tę decyzję długo i ze świadomością, że podejmuję ją dla swojej córki, więc nie podejmowałam jej myśląc o sobie, ale o mojej rodzinie - mówiła drżącym głosem Weronika. 

3/4
Alicja Bachleda Curuś i Marcin Gortat, Weronika Rosati i Robert Śmigielski

 

Weronika rozlicza się z byłym partnerem. Twierdzi, że nie interesował się córką:

Można powiedzieć, że jestem samotną matką od dnia narodzin córki. Tak przynajmniej się czuję. W idealnym świecie nie tak to sobie wymarzyłam i wolałabym, że ona (Elizabeth - przyp. red) miała pełną rodzinę. - mówiła. 

Czy Robert Śmigielski odpowie na jej zarzuty? 

 

Zobacz: Magda Gessler próbowała ratować związek Rosati i Śmigielskiego! Co zrobiła?

 

4/4
Weronika Rosati o rozstaniu z Robertem Śmigielskim

 

Wywiad z Weroniką jest poruszający. Sama Doda zwróciła na niego uwagę, oferując Weronice towarzystwo:

Wiecie, że szołbiznes znieczulił mnie po 20 latach na tyle, że rzadko co robi na mnie wrażenie.... Ale ten wywiad naprawdę polecam! Wyróżnia się na tle słodko-pierdzących pr-owo ratujących, bądź zakłamujących rzeczywistość i prawdziwą twarz, wywiadów. Szczere i prawdziwe, wzruszające wręcz poruszające historie aktorki opowiadającej o swoim życiu. O ŻYCIU, tak ciężkie i proste zarazem, nieprawdaż? Weronika Rosati gdybyś miała ochotę na babski wieczór ładujący pozytywną energią - jestem do usług! - napisała artystka.

 

Weronika była jej wdzięczna:

Dziekuje @dodaqueen - napisała. 

Więcej na temat Weronika Rosati