Weronika Rosati rozstała się ze słynnym ortopedą?

Weronika Rosati rozstała się ze słynnym ortopedą! Dlaczego?!

Weronika Rosati rozstała się ze słynnym ortopedą?

 

Związek Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego to już przeszłość? Zalewie kilka miesięcy po narodzinach córeczki, para podjęła decyzję o rozstaniu? Tak właśnie twierdzi "Fakt"! Aktorka bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne, a w sieci nie znajdziecie zbyt wiele zdjęć z ojcem jej dziecka. Przez dwa lata związku para unikała wspólnych wyjść na oficjalne imprezy i nie opowiadała o swoim uczuciu. Czy teraz skomentują medialne plotki na swój temat? Co miało być powodem rozstania Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego? 

 

Zobacz: Weronika Rosati wraca po 13 latach do "M jak miłość". Pamiętacie jej wątek w serialu i jak wtedy wyglądała?

 

Według doniesień Faktu para rozstała się niedawno. Dlaczego podjęli taką decyzję?

Weronikę pochłonęło wychowywanie małej Elżbietki, a Roberta praca. On ma teraz tyle obowiązków w klinice, jak nigdy wcześniej i nie może z nich zrezygnować. Zaczęli więc naturalnie żyć osobno- zdradza informator "Faktu".  W pewnym momencie stwierdzili, że najlepszym wyjściem z sytuacji będzie rozstanie.

 

Informator dziennika twierdzi, że Weronika Rosati i Robert Śmigielski rozstali się w przyjaźni. 

 

Gdyby dłużej tkwili w związku w końcu zaczęłyby się kłótnie i wrogość, a tego ze względu na córkę chcieli uniknąć - dodaje źródło dziennika.

 

Weronika i Robert poznali się kilka lat temu, kiedy aktorka była jeszcze związana z Piotrem Adamczykiem. Ich uczucie narodziło się jednak już po rozstaniu aktorskiej pary. Rosati i Adamczyk zakończyli swój związek po wypadku samochodowym, do którego doszło w 2013 roku. Wtedy Robert Śmigielski,  znany ortopeda, pomagał Weronice w walce o zdrowie. 

 

Zobaczcie, co aktorka mówi też o życiu w samotności w nowym wywiadzie dla VIVY! Czyżby w ten sposób chciała potwierdzić rozstanie?

 

Zobacz: Rosati rozstała się z partnerem, bo nie pomagał przy dziecku?! GORZKIE słowa aktorki!

 

AKTUALIZACJA

 

Mamy oświadczenie menadżerki aktorki:

 

Po dzisiejszej publikacji "Faktu" dostaje dużo zapytań w sprawie Weroniki Rosati. Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne,  ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli - mówi nam Gabriela Piekarniak, menadżerka Weroniki Rosati. 

Na pewno zaś to czego Weronika Rosati chce najbardziej to dać swojej córce maksymalnie dużo spokoju. I nie chce by w przyszłości Elizabeth czytała o rozstaniu swoich rodziców. Sprawy rodzinne chcą zachować wyłącznie dla siebie. Bardzo proszę wszystkich o uszanowanie tej prośby - czytamy w oświadczeniu.

 

Zobacz także: Weronika Rosati wspomina poród: „Musiałam sprawnie urodzić zdrowe dziecko, a nie histeryzować”

 

Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim?

Robert Śmigielski, Weronika Rosati

Według doniesień mediów para rozstała się w przyjaźni.

Robert Śmigielski, Weronika Rosati

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43