Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

Takiej wpadki w "Rolnik szuka żony" jeszcze nie było! Kandydatka wysłała list do innego rolnika...

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów

Drugi odcinek programu "Rolnik szuka żony 6" za nami! W najnowszej odsłonie show TVP nie zabrakło wielkich emocji i wzruszeń - rolnicy po raz pierwszy spotkali się bowiem z wcześniej wybranymi kandydatkami. Jak już wiemy, do Waldemara przyjechało pięć pań. I choć tydzień wcześniej rolnik nie ukrywał, że nie jest zachwycony kobietami, które zdecydowały się do niego napisać, to spotkania przebiegały w miłej atmosferze.

Niestety, w pewnym momencie okazało się, że jedna z kobiet zaliczyła wpadkę! 43-letnia Wioletta przed kamerami przyznała, że pomyliła rolników i... źle zaadresowała swój list! 

Internauci komentują zachowanie Wioletty

Okazuje się, że Wioletta, która znalazła się w gronie kadydatek Waldemara, wcale nie chciała do niego wysyłać listu! Kobieta przed kamerami zdradziła, że dopiero kiedy miała okazję spotkać się z rolnikiem zauważyła, że pomyliła go z Jakubem, którym była zainteresowana! 

W telewizji była ich prezentacja, no i mi się właśnie ten Waldemar, znaczy Jakub co myślałam, że to jest Waldemar spodobał - mówiła Wiotta jeszcze przed spotkaniem z rolnikiem. - Dopiero tutaj, po przyjeździe coś się nie zgadzało, po prostu pomyliłam imiona. Powinnam do Jakuba, a napisałam do Waldemara. 

Co ciekawe, Wioletta postanowiła, że nic nie powie Waldemarowi, żeby nie zrobić mu przykrości. To jednak nie koniec! Podczas spotkania w cztery oczy kobieta zapewniała, że to właśnie on wpadł jej w oko!

Spodobałeś mi się przede wszystkim. Wydałeś mi się taką osobą miłą, spokojną. To był jakiś spontan - powiedziała Wioletta. 

Jak na zachowanie kobiety zareagowali internauci? 

- Jej samozaparcie jest godne podziwu a jego mina na koñcu bezcenna historia o fasolce niczym wisienka na torcie
- Gość dostał najmniej listów i w tym jeden przez pomyłkę. 😅 Życie przerosło kabaret,
- Haha, ta co się pomyliła i napisała list do Waldemara a chciała do Jakuba rozwaliła system 😂😂😂

Zobaczcie fragment programu z udziałem Wioletty! Myślicie, że Waldemar zaprosi ją do swojego domu? Jak zareaguje, kiedy dowie się, że kobieta pomyliła się i później go oszukała?

Zobacz także: Oto kandydatki rolników w szóstej edycji "Rolnik szuka żony"! Niektórzy byli wybredni!

Zaskakująca pomyłka w programie "Rolnik szuka żony".

Kobieta pomyliła Waldemara z Jakubem.

Wioletta- kandydatka Waldemara z
Facebook

Czy Waldemar ją wybierze?

Waldemar Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04