Kilkanaście dni temu Viola Kołakowska ścięła włosy i zmieniła image na bardziej charakterystyczny. Później w "Dzień Dobry TVN" wyznała, że "jest nosicielką wirusa HPV", który mógł doprowadzić do nowotworu. Dzięki tym zdarzeniom prasa kolorowa ponownie zaczęła interesować się byłą modelką i partnerką Tomasza Karolaka.

Reklama

Na fali ponownej popularności, Kołakowska udzieliła wywiadu "Grazii", w którym opowiedziała m.in.: o macierzyństwie i zdradziła kulisy swoich relacji z Karolakiem, które są dość luźne. Okazuje się, że gwiazda porównuje swoje życie do żony marynarza, która większość czasu spędza w samotności, czekając aż jej ukochany wróci z wyprawy:

- Można się buntować, bo fajnie byłoby mieć kogoś obok siebie przez 24 godziny na dobę, ale to jest nierealne. Są żony marynarzy, których nie ma po pół roku w domu i nikt takiemu marynarzowi nie wystawia certyfikatów moralności, że jest złym czy dobrym ojcem, złym czy dobrym partnerem. Nikt nie mówi o nim nic obraźliwego, a z żony nikt nie robi ofiary, że musi pół roku na niego czekać. Bo ani on nie jest chamem, ani ona ofiarą. Wybrałam życie z marynarzem, koniec kropka.

W dalszej części rozmowy Kołakowska dodaje, że ma już tego dosyć, iż media postrzegają ją przez pryzmat bardzo popularnego partnera.

- Mam trochę dosyć życia w cieniu, bo jestem osobną jednostką, która ma swoje potrzeby i marzenia. Najważniejsze w takiej relacji jest zaznaczenie swojej odrębności, wyrwanie się z tego szablonu: matka dzieci Karolaka. Jestem osobnym bytem, który funkcjonował w tym biznesie wiele lat, zanim świat usłyszał nazwisko Karolak. Ja nigdy nie budowałam swojej obecności w mediach na jego plecach.

Viola Kołakowska wielokrotnie udowodniła już, że jest silną kobietą i doskonale daje sobie radę jako matka wychowująca dwójkę dzieci z dochodzącym ojcem. Szkoda tylko, że gwiazda cały czas nie może odnaleźć w pełni szczęścia. Wierzymy jednak, że chwile spędzone wspólnie z Lenką i Leonem wynagradzają jej wszystkie cierpienia.

Zobacz także
Reklama

Tak Viola Kołakowska samotnie wychowuje dzieci:

Reklama
Reklama
Reklama