Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Kuba Wojewódzki i uczestnicy programu Gogglebox
Instagram
Newsy

Uczestnicy "Gogglebox" masakrują występ kolegów u Kuby Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni

Uczestnicy "Gogglebox" masakrują występ kolegów u Kuby Wojewódzkiego. Internauci są oburzeni

Internauci po obejrzeniu ostatniego odcinka "Gogglebox. Przed telewizorem" są oburzeni komentarzami Jacka Szawioły na temat Sylwii Bomby. Uczestnicy komentowali m.in. występ Sylwii, Agnieszki Kotońskiej i Krzysztoła Ufnała u Kuby Wojewódzkiego. Krytyczne komentarze dotyczyły wyglądu Sylwii: 

Obejrzałam przed chwilą wczorajszy odcinek Goggleboxa i nieładne zachowanie Jacka Szawioły wobec Ciebie (jak byliście u Kuby), komentowanie wyglądu, w tak chamski sposób... nie fajne😑

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku programu?

Zobacz także: Uczestnicy "Gogglebox" w programie Kuby Wojewódzkiego. Po ostatnim odcinku show w sieci zawrzało!

ewydanie

Sylwia Bomba to nie tylko gwiazda "Gogglebox" ale i bizneswoman! Zobaczcie, na czym zarabia!

Jacek Szawioła z "Gogglebox. Przed telewizorem" krytykuje Sylwię Bombę

Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Ufnał mają za sobą pierwszy występ w programie innym niż "Gogglebox". Troje przedstawicieli hitowego formatu z TTV zasiadło na kanapach u Kuby Wojewódzkiego. To nic dziwnego, że następnie program z uczestnikami show komentowały pozostałe gwiazdy programu. Niestety nie wszystkie opinie spodobały się internautom. 

Kuba Wojewódzki w programie poruszył temat różnicy wieku w związku, na co Sylwia powiedziała, że to tylko liczby i nie mają dla niej żadnego znaczenia, co Mariusz Kozak skomentował słowami: 

Jak się ma starszego faceta, to trzeba tak mówić. 

Następnie Mariusz i Jacek Szawioła skrytykowali również aktualną fryzurę Agnieszki Kotońskiej, przy okazji krytykując także wygląd Sylwii Bomby: 

- Kotońska źle wygląda, ma źle zrobiony doczep, za mało go ma. Bombie niech zabierze trochę. Bomba ma tyle, że trzy rosłe baby by tym obdzieliła.
- I jeszcze nas!

Internauci wyrazili swoje niezadowolenie także z powodu zachowania innych uczestników:

Tam większość po nich pojechała w bardzo nieprzyjemny sposób. Miło jedynie wypowiedzieli się chłopaki z Kielc, Krzysiek z Dominikiem, Iza i Joachim i 2 nowe dziewczyny. Reszta rzucała chamskie komentarze, a Szawioła w tym wszystkim nie był taki zły, bo powiedział tylko, że Sylwia ma dużo doczepów.

Sylwia Bomba przyznała jednak, że nie ma im tego za złe i podsumowała to słowami: 

Cóż poradzić, z rodziną wychodzi się dobrze na zdjęciach 😂

Czy uczestnicy zasłużyli na aż tak ostre komentarze kolegów?

Zobacz także: Gwiazdy programu „Gogglebox” u Kuby Wojewódzkiego! Flirt z Sylwią Bombą i Agnieszka Kotońska w roli wodzianki!

Uczestnicy "Gogglebox. Przed telewizorem" skrytykowali występ Sylwii Bomby i Agnieszki Kotońskiej u Kuby Wojewódzkiego. 

Sylwia Bomba Kuba Wojewódzki
Instagram/Sylwia Bomba

Internauci są oburzeni zachowaniem uczestników. Mają rację? Czy Mariusz Kozak i Jacek Szawioła przesadzili? 

Uczestnicy
Mat. promocyjne/x-news

 

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła z programu "Gogglebox"
Instagram
Newsy
Mariusz z "Gogglebox" pokazał nowego partnera Sebastiana! "Z Jackiem nie jestem parę lat"
Mariusz z "Gogglebox" pokazał nowego partnera Sebastiana! "Z Jackiem nie jestem parę lat"

Jeszcze do niedawna partnerem Mariusza Kozaka z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" był Jacek Szawioła, który występuje z nim w programie TTV do tej pory. Mariusz i Jacek już kilka miesięcy temu ogłosili, że nie są razem. Dopiero teraz okazało się, że para rozstała się... kilka lat temu! O wszystkim poinformował za pomocą TikToka sam Mariusz, który postanowił odpowiedzieć na coraz częściej pojawiające się pytania dotyczące jego relacji z Jackiem: Jesteś jeszcze z Jackiem? - zapytał jeden z fanów. Zobacz także:  Czego nie lubią w sobie gwiazdy "Gogglebox" - Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska? Wywiad!  Mariusz Kozak odpowiedział i przy okazji... pokazał swojego nowego partnera! To pytanie pojawia się najczęściej, to zaraza jakaś.  Z Jackiem nie jestem parę lat, występujemy w telewizji jako para znajomych. Moim chłopakiem jest Sebastian. Seba, przywitaj się  - powiedział Mariusz. Zobacz także:  Sylwia Bomba przez nadwagę była szykanowana w szkole! Teraz zdradza jak schudła 30 kg Tak wygląda Sebastian, nowy partner Mariusza Kozaka. Mariusz zaprezentował go na TikToku w odpowiedzi na liczne pytania, czy jest jeszcze z Jackiem - jego partnerem w "Gogglebox. Przed telewizorem". Mariusz Kozak i Jacek Szawioła kiedyś pyli parą w życiu prywatnym. Teraz są tylko parą znajomych na potrzeby nagrywania nowych odcinków "Gogglebox. Przed telewizorem".  

Sylwia Bomba Kuba Wojewódzki
Instagram/Sylwia Bomba
Newsy
Gwiazdy programu „Gogglebox” u Kuby Wojewódzkiego! Flirt z Sylwią Bombą i Agnieszka Kotońska w roli wodzianki!
Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i Krzysztof Ufnal w programie Kuby Wojewódzkiego!

W nowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego na kanapie u „króla TVN” gościły gwiazdy programu „ Gogglebox ”: Agnieszka Kotońska, Sylwia Bomba i Krzysztof Ufnal. Tak dziennikarz przedstawił gości: Mam wrażenie, że to pokolenie ludzi, którzy zastąpią mnie w telewizji. Oglądalność Waszego programu zagraża innym - powiedział Kuba Wojewódzki. Zobaczcie, co działo się w programie Kuby Wojewódzkiego! Flirt z Sylwią Bombą, spełnione marzenie Agnieszki Kotońskiej i mocne słowa Krzysztofa Ufnala o programie Agnieszka Kotońska została wodzianką! Agnieszka Kotońska spełniła swoje marzenie i wystąpiła w programie Kuby Wojewódzkiego w roli "wodzianki". Po tym Krzysztof Ufnal powiedział, że w telewizji widział już wszystko!  Zawsze marzyłam, żeby tutaj być wodzianką, ale już nie te lata - wyznała. Zachwycona gwiazda hitowego programu TTV po spełnieniu swojego marzenia wręczyła Kubie Wojewódzkiemu prezent, którym był... obrus. Agnieszka Kotońska ostatecznie była zachwycona wizytą w programie Kuby Wojewódzkiego w swoich mediach społecznościowych napisała, że była bardzo zestresowana, ale ostatecznie było bardzo pozytywnie: kanapa u Kuby przyciąga jak magnes, z opanowaniem stresu i nerwów już nie było tak łatwo, nogi jak z waty, strach połączony ze śmiechem, były prezenty ,uściski i mega dużo pozytywnej energii – napisała Agnieszka Kotońska na Facebooku. Kuba Wojewódzki flirtuje z Sylwią Bombą Kuba Wojewódzki zdecydował się na odważne wyznanie i na wstępie powiedział, że marzy o tym, aby dotknąć swoim językiem języka Sylwii Bomby. Celebrytka zaproponowała, aby tę prośbę przekazał jej mężowi, który jak sama dodała jest w podobnym wieku: A może ja ci dam numer do...

Kuba Wojewódzki i uczestnicy programu Gogglebox
Instagram
Newsy
Uczestnicy "Gogglebox" w programie Kuby Wojewódzkiego. Po ostatnim odcinku show w sieci zawrzało! 
Jak internauci skomentowali ostatni odcinek programu Kubu Wojewódzkiego z udziałem gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Jak internauci skomentowali ostatni odcinek programu Kubu Wojewódzkiego z udziałem gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem"? Druga odsłona show "króla TVN" już za nami. W miniony wtorek na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawili się wokalista Ralph Kamiński oraz uczestnicy hitowego programu na antenie TTV. Sylwia Bomba, Agnieszka Kotońska i Krzysztof Ufnal cieszą się ogromną popularnością i sympatią widzów dzięki wystepom w "Gogglebox", ale jak poradzili sobie w show Kuby Wojewódzkiego? Jak odcinek z ich udziałem komentują internauci? Komentarze po ostatnim odcinku show Kuby Wojewódzkiego Agnieszka Kotońska, Krzysztof Ufnal i Sylwia Bomba w programie Kuby Wojewódzkiego opowiadali m.in. o swojej popularności, ocenili show "króla TVN" i wręczyli mu zaskakujące prezenty- kijek do selfie oraz obrus. Agnieszka Kotońska spełniła nawet swoje marzenie i wystąpiła w roli wodzianki!  kanapa u Kuby przyciąga jak magnes 🥰, z opanowaniem stresu i nerwów już nie było tak łatwo, nogi jak z waty, strach połączony ze śmiechem ❤były prezenty ,uściski i mega dużo pozytywnej energii ❤❤❤- napisała Agnieszka Kotońska. A jak występ gwiazd "Gogglebox" w programie Kuby Wojewódzkiego ocenili internauci? Po ostatnim odcinku w sieci zawrzało!  - Dzisiejszy odcinek - SZTOSIK 😂😂😂 Agnieszka wodzianka zrobiła mi wieczór 😂😂😂 - Oglądałam. Było śmiesznie. Chyba ludzie z Googlebox są tam nieprzypadkowo. Bardzo pozytywni. 😂 - Ekipa Google box super - komentowali intarnauci. Oglądaliście ostatnią odsłonę programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem gwiazd "Gogglebox"? Jak Wasze wrażenia? Zobacz także:  Gwiazdy programu „Gogglebox” u Kuby Wojewódzkiego! Flirt z Sylwią Bombą i...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner