Joanna Krupa i Douglas Nunes są małżeństwem od 4 lat. Piękna modelka i amerykański biznesmen sprawiali wrażenie idealnie dobranej pary. Niestety, jak w każdym małżeństwie, para musi zmierzyć się pewnymi trudnościami. Oboje pragną przezwyciężyć kryzys, dlatego zdecydowali się poprosić o pomoc terapeutę dla par.

Reklama

Joanna Krupa i Douglas Nunes uczęszczają na terapię dla par

Nad związkiem Joanny Krupy zawisły czarne chmury. Gospodyni "Top Model" nie ukrywa, że w ostatnim czasie dochodzi pomiędzy nią a jej mężem do nieporozumień. W rozmowie z Party.pl, Joanna Krupa wyznała, że nie może dogadać się z partnerem. Powodem spięć pomiędzy rodzicami małej Ashy są najczęściej różnice zdań dotyczące ich wspólnych planów. Piękna blondynka nie zamierza jednak się poddawać. W rozmowie z "Pudelkiem" gwiazda wyznała, że razem z mężem pracują nad swoją relacją podczas terapii dla par.

- Nieraz mamy trzecią osobę, z którą lubimy rozmawiać. Czasem ja myślę, że mam rację, czasem on myśli, że ma rację. Jak trzecia osoba w to wchodzi, to otwiera też możliwości, żeby pomyśleć inaczej, albo pozwala zrozumieć tę inną osobę. Mogę pomyśleć, jak bym reagowała, gdybym była na jego miejscu - wyznała modelka.

Zobacz także: Joanna Krupa o przyszłości z mężem: "On niech najpierw sobie ułoży w głowie"

Instagram/joannakrupa

Joanna Krupa poinformowała, że razem z mężem uczęszczają na terapię raz w tygodniu. Do tego pomysłu zainspirowali ją znajomi. W Stanach Zjednoczonych terapie dla par są bardzo popularnym rozwiązaniem na zażegnanie kryzysu w związku.

- Raz w tygodniu próbujemy. Większość znajomych i osób w związkach nam mówiła, że to jest super. To po to, żeby mieć komunikację lepszą między sobą. Zobaczymy, jak pójdzie, ale na razie jest ok.

Zobacz także: Córka Joanny Krupy zrobiła furorę na ściance. Zostanie gwiazdą? "Ojciec by się nie zgodził"

Instagram

Prowadząca "Top Model" poleca terapię dla każdego, kto zmaga się trudnościami w związku. Według Joanny Krupy warto walczyć o małżeństwo, dopóki nie wygasło w nim uczucie.

- Związek to na pewno praca. Nic nie przychodzi łatwo. Czasem, jak ktoś się rozwodzi, to ludzie nie chcą już nad tym pracować, a trzeba pracować. Wiadomo, że jak ktoś się poddaje, to nie wyjdzie. Ale jeżeli ludzie mają miłość i coś, co ich łączy, to powinni próbować - wyznała.

Zgadzacie się z Joanną Krupą?

Reklama

Zobacz także: Joanna Krupa chce ochrzcić córkę w rzece Jordan! "To by był niesamowity moment"

Instagram
Instagram
joannakrupa/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama