Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl
Gorzkie słowa byłej Karolaka!
1/4
Tomasz Karolak z partnerką

 

Tomasz Karolak znów jest sam! Aktor rozstał się z Magdaleną Malicką, z którą spotykał się zaledwie kilka miesięcy. Modelka była pierwszą jego partnerką od jego rozstania z Violą Kołakowską. Karolak poznał Malicką dzięki Maćkowi Musiałowi, który sprowadził modelkę z Los Angeles wprost na plan "Rodzinki.pl". Młody aktor przyjaźni się z Malicką i wpadł na pomysł, żeby zagrała mały epizod w serialu TVP. Wtedy poznała Karolaka, który gra w nim jedną z głównych ról. 

 

– Magda była pewna, że po zakończeniu zdjęć natychmiast wróci do Ameryki. Traktowała to po prostu jako zabawny epizod – mówiła znajoma modelki.

 

Jej plany jednak zmieniły się, gdy poznała Tomka Karolaka. Para szybko zamieszkała razem, ale zaledwie po kilku miesiącach związku, rozstała się. Dlaczego? Zobacz oświadczenie Magdy na kolejnym slajdzie!

 

Polecamy: Tomasz Karolak po raz pierwszy skomentował swój związek z piękną modelką! Kiedy się poznali?

2/4
Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

Po raz pierwszy spotkali się już 10 lat temu. Magdalena Malicka wystąpiła wtedy w teledysku zespołu Afromental, promującym serial „39 i pół”, w którym główną rolę grał Tomasz KarolakWtedy jednak nie zwrócili na siebie uwagi. Magda wyjechała do USA robić karierę w modelingu, a Karolak związał się z Violą Kołakowską, z którą ma dwójkę dzieci. Dopiero po latach, gdy ponownie się spotkali, między nimi zaiskrzyło. 

– Tomek był ostatnio bardzo ostrożny, jeśli chodzi o nowe znajomości. Z Magdą od razu czuł się swobodnie – twierdzą przyjaciele aktora i dodają, że Karolakowi spodobał się w Malickiej przede wszystkim dystans, jaki ma do siebie i show-biznesu.

W październiku aktor zjawił się z modelką na premierze filmu "7 uczuć", potem pojawiła się informacja o tym, że para zamieszkała razem. Dlaczego więc teraz rozstali się?

Polecamy: Małgorzata Kożuchowska zarabia mniej niż Tomasz Karolak!? To nie jedyna taka sytuacja...

3/4
Tomasz Karolak z partnerką

Magda wydała oświadczenie w sprawie swojego rozstania z Tomkiem. 

- Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - napisała Magda na Instagramie.

4/4
Tomasz Karolak w Opolu
ONS.pl

Magda dodała, że rozstali się 18 grudnia. Z jej wpisu wynika, że Karolak nadal spotyka się z Violą Kołakowską. 

Myślicie, że Karolak skomentuje oświadczenie Magdy?

Więcej na temat Tomasz Karolak