Tomasz Karolak z partnerką Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć" Magdalena Malicka - kim jest nowa dziewczyna Tomasza Karolaka Tomasz Karolak z partnerką
Tomasz Karolak z partnerką
1/4
Tomasz Karolak z partnerką

 

Tomasz Karolak po raz pierwszy skomentował swój związek z Magdaleną Malicką. O tym, że aktor związał się z piękną modelką dowiedzieliśmy się zaledwie kilka tygodni temu - zakochani pojawili się wówczas na premierze filmu Marka Koterskiego "7 uczuć". Później paparazzi przyłapali ich na romantycznej randce. Patrząc na zdjęcia Tomasza Karolaka i Magdy Malickiej chyba już nikt nie miał wątpliwości, że miłość kwitnie! 

Teraz Tomasz Karolak w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" skomentował swój związek z piękną modelką! Przy okazji zdradził kiedy się poznali i zdementował medialne plotki na swój temat! Zobaczcie, co powiedział! 

Zobacz także: Związki potrzebują wyzwań, żeby się rozwijać 

2/4
Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

 

Tomasz Karolak do tej pory nie komentował swojego związku z Magdaleną Malicką, ale w rozmowie z "Dzień dobry TVN" zrobił wyjątek! Aktor zdradził, że swoją obecną parterkę poznał wiele lat temu!

Nie będę komentował życia prywatnego, ale rzeczywiście poznaliśmy się wiele lat temu, a teraz się spotkaliśmy się w trochę innych okolicznościach inaczej spojrzeliśmy na siebie. Zobaczymy co będzie dalej - zdradził Tomasz Karolak. 

Aktor skomentował przy okazji plotki na temat swojego związku. Media plotkowały ostatnio, że Tomasz Karolak może wyprowadzić się z Polski, żeby być bliżej Magdy Malickiej - modelka na co dzień mieszka w Los Angeles. Czy aktor wkrótce się tam przeprowadzi? Zobaczcie, co powiedział!  

 

Zobacz także: Jak wzmocnić związek na odległość?

3/4
Magdalena Malicka - kim jest nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Instagram

 

Tomasz Karolak zdemetował medialne plotki! 

Te wszystkie komentarze, które są na mój temat nawet nie przez pół bym dzielił, w ogóle bym tego nie przyjmował, to są wyssane z palca głupoty - zapewnił w rozmowie z "DDTVN".

Zobacz także: I żyli długo i szczęśliwie? Jak pielęgnować związek by był trwały i szczęśliwy?

4/4
Tomasz Karolak z partnerką

 

Waszym zdaniem Tomasz Karolak i Magdalena Malicka tworzą fajną parę?

 

Zobacz także: „To było fantastyczne, móc go obserwować”! Uczestniczka Ameryka Express zachwycona Tomkiem Karolakiem

Więcej na temat Tomasz Karolak