Tomasz Karolak z nową partnerką Magdą na spacerze Tomasz Karolak z partnerką Tomasz Karolak z partnerką Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć" Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Tomasz Karolak z nową partnerką Magdą na spacerze
ONS.pl
1/5
Tomasz Karolak z nową partnerką Magdą na spacerze
ONS.pl

Spotkali się już 10 lat temu. Magdalena Malicka (39) wystąpiła wtedy w teledysku zespołu Afromental, promującym serial „39 i pół”, w którym główną rolę grał Tomasz Karolak (47). Wtedy jednak nie zwrócili na siebie uwagi. Magda niedługo potem wyjechała do Los Angeles, aby robić karierę w modelingu. A Tomasz związał się z Violą Kołakowską, z którą ma dwójkę dzieci. Ponownie spotkali się niedawno na planie serialu „Rodzinka.pl”. I wtedy zaiskrzyło!

 

Ostatni czas był dla Karolaka trudny. Aktor najpierw miał problemy ze zdrowiem po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. Potem ostatecznie rozstał się z Kołakowską. Z kolei Magda po sukcesach w Stanach, gdzie pojawiła się na okładkach kilkunastu magazynów modowych i wzięła udział w wielu kampaniach reklamowych, przyjechała do Polski dzięki Maciejowi Musiałowi, z którym się przyjaźni od kilku lat. To on wpadł na pomysł, aby pojawiła się w „Rodzince.pl”.

– Magda była pewna, że po zakończeniu zdjęć natychmiast wróci do Ameryki. Traktowała to po prostu jako zabawny epizod – mówi znajoma modelki.

Co było dalej? Zobacz kolejny slajd!

 

Zobacz: Nikt nie dawał im szans, ale się udało! Zobacz ZDJĘCIA z randki Tomasza Karolaka z ukochaną

2/5
Tomasz Karolak z partnerką

Po zagraniu w kilku scenach Malicka i Karolak zapragnęli znów się spotkać, i to już nie na planie. Ich znajomość szybko przerodziła się w coś poważniejszego.

– Tomek był ostatnio bardzo ostrożny, jeśli chodzi o nowe znajomości. Z Magdą od razu czuł się swobodnie – twierdzą przyjaciele aktora i dodają, że Karolakowi spodobał się w Malickiej przede wszystkim dystans, jaki ma do siebie i show-biznesu.

3/5
Tomasz Karolak z partnerką

Znajomi Tomka nie mają wątpliwości, że od wielu miesięcy nie widzieli go tak szczęśliwego. Aktor spędza w towarzystwie swojej nowej ukochanej każdą wolną chwilę i poznał ją już także ze swoimi dziećmi – Leną i Leonem. Para ma za sobą też debiut na czerwonym dywanie – Karolak i Malicka pojawili się razem na uroczystej premierze komedii „7 uczuć”. Niedługo czeka ich jednak rozłąka, bo Magdę wciąż bardzo dużo łączy z Los Angeles i musi się tam wywiązać z podpisanych już umów. Oboje jednak coraz odważniej myślą o wspólnej przyszłości.

– Ostatni rok bardzo wiele nauczył Tomka. Teraz w jego sercu znowu znalazło się miejsce na miłość – mówi nam znajoma aktora.

4/5
Tomasz Karolak z nową partnerką na premierze "7 uczuć"
ONS.pl

Jak wynika z naszych informacji, Karolak chciałby zamieszkać z Malicką. Na razie wciąż jest jednak bardzo ostrożny w deklaracjach i czeka z decyzjami na moment, aż Magda zdecyduje się wrócić na stałe do ojczyzny. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie musiał się wykazywać dużą cierpliwością. Malicka, która w 2011 roku pod pseudonimem Dziun wydała płytę „A.M.B.A.”, marzy bowiem o reaktywacji swojej kariery na estradzie i zaczęła już nagrywać nowy materiał z „Perkozem”, byłym gitarzystą grupy T.Love. Jest więc nadzieja, że już niebawem wróci do Polski nie tylko do studia nagraniowego, ale i w ramiona zakochanego w niej Tomka!

Zobacz: Ważna decyzja w życiu Tomka Karolaka. Jego związek wygląda coraz bardziej poważnie

5/5
Magdalena Malicka - nowa dziewczyna Tomasza Karolaka
Instagram
Więcej na temat Tomasz Karolak