Tomasz Karolak planuje ślub z Violą Kołakowska Tomasz Karolak z partnerką Tomasz Karolak i Viola Kołakowska przyłapani na paleniu papierosów Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki
Tomasz Karolak z partnerką
1/4
Tomasz Karolak planuje ślub z Violą Kołakowska
ONS

 

Viola Kołakowska i Tomasz Karolak od lat tworzyli bardzo burzliwy związek. I choć już kilka razy podejmowali decyzję o rozstaniu, po jakimś czasie zawsze do siebie wracali. Kiedy jednak zakończyli swój związek na początku 2017 roku wydawało się, że tym razem nie ma już szans, żeby znów byli razem. Kołakowska wyglądała na szczęśliwą u boku tajemniczego chłopaka, a Karolak zaledwie kilka miesięcy temu pochwalił się nową partnerką. Okazało się wówczas, że aktor spotyka się z Magdaleną Malicką. 

Jak już wiemy związek Tomasza Karolaka i modelki nie przetrwał próby czasu. Magda rozstała się z aktorem i przyznała, że podjęła taką decyzję ponieważ ten... nie zakończył swojego poprzedniego związku!

Chcąc rozpocząć Nowy Rok z czystym i jasnym kontem, informuje wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę - napisała Magdalena Malicka.

Jak całą sprawę komentuje Tomasz Karolak? Zobaczcie, co powiedział o swojej relacji z Violą Kołakowską!

 

Zobacz także: Tomasz Karolak w poruszającychsłowach o dzieciach i upływie czasu!

2/4
Tomasz Karolak z partnerką

 

Jak informuje "Super Express" Tomasz Karolak na początku nie chciał komentować swojego rozstania z Magdaleną Malicką. Dziennik przyłapał jednak Karolaka, Violę Kołakowską i ich dzieci na wspólnych rodzinnych zakupach. Aktor i Viola nie szczędzili sobie czułych gestów! Gwiazdor "Rodzinki.pl" postanowił więc skomentować swoją relację z Kołakowską! 

Zobaczcie, co powiedział! 

 

Zobacz także: Ale wyrosły! Zobacz, jak zmieniły siędzieci Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej!

3/4
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska przyłapani na paleniu papierosów

Co mówi o Violi Kołakowskiej?

My jesteśmy rodziną. Na zakupy zawsze jeździliśmy razem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nasze relacje są bardzo dobre i nigdy tego nie ukrywaliśmy - przyznał w rozmowie z "Super Expressem".

 

Zobacz także: Tomasz Karolak o związku z Violą Kołakowską: „Ta kobieta miała ze mną niełatwo”

4/4
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska na rozpoczęciu roku szkolnego córki

 

Jesteście zaskoczeni tak szczerym wyznaniem Karolaka?

Zobacz także: Tomasz Karolak szczerze o relacji z rodzicami: „Teraz się rozumiemy, ale bywało różnie..."