Tomasz Karolak wściekły na Tomasza Kina
ONS

Karolak grozi znanemu dziennikarzkowi: Należy ci się wp****l

Tomasz Karolak wściekły na Tomasza Kina
ONS

Tomasz Karolak to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów komediowych. Karolak prowadzi też swój teatr i raczej nie może narzekać na brak nowych propozycji zawodowych. Przypomnijmy: Wiemy co zastąpi "Rodzinkę.pl". W nowym hicie zagra Tomasz Karolak

Dużo więcej kontrowersji wzbudza jego życie prywatne, szeroko komentowane przez tabloidy i brukowce. Jego związek z Violą Kołakowską  w świetle wspólnie udzielonych wywiadów może niektórych dziwić, ale gwiazdor nic sobie z tego nie robi. W ostatnim odcinku "Magla Towarzyskiego" Tomasz Kin nazwał jednak Kołakowską "surogatką" Karolaka, a to bardzo rozwścieczyło aktora - do tego stopnia, że grozi w niecenzuralnych słowach dziennikarzowi na swoim Facebooku.

Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską "surokatką"-jeśli to prawda -to mu jebne ze sie gnoj nie pozbiera.Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpierdol. I podaj mnie za pogróżki do sadu - napisał Karolak.


Sprawę szybko skomentowała współprowadząca "Magiel", Karolina Korwin Piotrowska.

Kolejny hit poranka. talon na balon dla tego, kto zna słowo "surokatka" - wyśmiała na swoim Facebooku dziennikarka.


Szykuje się zatem kolejna wojna w show-biznesie. Kin przesadził nazywając tak partnerkę Karolaka?

Korwin parodiuje "Miłość na bogato":

Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22