Tatiana Okupnik i Dawid Podsiadło
AKPA

Co się dzieje z Dawidem Podsiadło z "X-Factor"?

Tatiana Okupnik i Dawid Podsiadło
AKPA

Wczoraj w Warszawie odbyła się konferencja prasowa prezentująca finalistów trzeciej edycji "X-Factora". Na wydarzeniu udało nam się porozmawiać z Tatianą Okupnik. Jurorkę show spytaliśmy m. in. o Dawida Podsiadło, która była tak życzliwa, że zdradziła nam najbliższe plany zawodowe wokalisty.

- Dawid zaraz nas zaskoczy. I już pierwsza sobota sprawi przyjemność fanom Dawida. Dawid kończy nagrania swojego albumu, który zaraz się ukaże. Myślę, że bardzo pozytywnie zaskoczy parę osób, a przede wszystkim usatysfakcjonuje swoich fanów, którzy musieli czekać prawie rok na ten album - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Okupnik.


Przypomnijmy, że kilka tygodni po zakończeniu drugiej edycji "X-Factora" Tatiana i Dawid nagrali wspólnie piosenkę, która przeszła bez większego echa (zobacz). Już nie możemy doczekać się sobotniego odcinka programu, aby usłyszeć nowe brzmienie wokalisty. Myślicie, że Podsiadło ma szansę odnieść jeszcze sukces w branży muzycznej? Szczególnie po głośnej aferze z problemami z wydaniem płyty?

Przypomnijmy: Podsiadło zrezygnował z kontraktu! To pierwszy taki przypadek na świecie

Uczestnicy i jurorzy podczas konferencji prasowej "X-Factor 3":

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51