Joanna Opozda
Instagram

Jak mieszka Joanna Opozda? Aktorka pokazała swoje luksusowe i nowoczesne wnętrza. To prawdziwe królestwo 

Joanna Opozda
Instagram

Joanna Opozda to ostatnio jedno z najbardziej głośnych nazwisk w polskim show biznesie! W minione wakacje gwiazda rozpoczęła swój związek z Antonim Królikowskim, ale jak wiadomo ich relacja nie przetrwała zbyt długo. Niemniej jednak zainteresowanie życiem Joanny Opozdy w dalszym ciągu jest ogromne. Aktorka ma ponad 300 tys. obserwatorów na Instagramie, którzy z zapartym tchem śledzą jej życie.  

Zobacz także: Antoni Królikowski w końcu zabrał głos w sprawie rozstania z Joanną Opozdą! Aktor wydał oświadczenie

Blondwłosa piękność jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Aktualnie nabiera sił po niedawnym rozstaniu z Antkiem Królikowskim, podczas urlopu w ciepłych krajach. Gwiazda bardzo często podróżuje, dlatego na jej Instagramie znajdziecie mnóstwo fotografii z bajkowych miejsc. Oczywiście w mediach społecznościowych Joanny Opozdy nie brakuje również fotografii związanych z jej działalnością zawodową i kadrów z zacisza domowego. 

Dzięki temu wiemy, jak pięknie mieszka Joanna Opozda. Zobaczcie sami! 

Jak mieszka Joanna Opozda?

Joanna Opozda pochodzi z Buska-Zdroju, ale teraz na stałe mieszka w Warszawie. Aktorka zdecydowała się na kupno pięknego apartamentu, które urządziła w nowoczesnym stylu.

Kolorystyka mieszkania jest utrzymana przede wszystkim w bieli. Na podłodze położone są zaś jasne panele. Tuż przy wejściu do apartamentu, gwiazda ma zamontowane piękne duże lustro, w którym można przeglądać się bez końca. 

Ogromne wrażenie robi także salon! Joanna Opozda zdecydowała się na jasną, narożną kanapę i ozdobne stoliki, na których znajdują się liczne elementy dekoracyjne. Wygląda na to, że gwiazda jest fanką świeczek - w salonie aktorki możemy znaleźć również przepiękne lampiony. Oczywiście w tym pomieszczeniu nie zabrakło także telewizora i pięknej, drewnianej szafki. 

 

Sypialnia gwiazdy również utrzymana jest w białej kolorystyce. Widzimy w niej piękne duże łóżko czy białą komodę. 

I jak Wam się podoba? Chcielibyście mieszkać w takich wnętrzach?

 

 

Więcej na temat Joanna Opozda
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40