Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu
ONS

Poznali się blisko jedenaście lat temu, a od dwóch lat są małżeństwem. Agnieszka Radwańska i Dawid Celt stronią od błysku fleszy i trudno ich spotkać razem. Ostatni mecz Polska - Łotwa był wyjątkiem. Agnieszka i Dawid wspierali Polaków z trybun! A obok ich Anna Lewandowska, Marina Szczęsna czy Joanna Opozda. 

Agnieszka i Dawid - małżeństwo idealne? 

Tuż po ślubie Agnieszka i Dawid udzielili wywiadu VIVIE!. Para wyznała, że rzadko ze sobą się kłóci. Na zdjęciach paparazzi z trybun widać, że świetnie się dogadują, choć czułości trudno u nich szukać. Czy Agnieszka i Dawid wiedzieli, że byli obserwowani i dlatego unikali bliskości? Przeczytajcie, co o mężu mówiła gwiazda.

Nikt nikogo kawą nie oblewa. Talerze też mamy w komplecie. W ogóle rzadko się kłócimy. Oby wszyscy kłócili się tak jak my. Mi wystarczy emocji, stresu i nerwów związanych z tenisem. Jeśli jeszcze w domu byłoby nerwowo, to byłoby tego za dużo – powiedziała Agnieszka.

Zobacz także: Teraz wreszcie ma czas na życie! Agnieszka Radwańska kończy 30 lat

1/4
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu
ONS

Agnieszka i Dawid choć nie obejmowali się, to widać, że między nimi wszystko jest w porządku! Para cały czas komentowała mecz między sobą. Ale co ciekawe, u byłej tenisistki nie było widać obrączki na palcu! Dlaczego gwiazda przestała ją nosić? Tego niestety nie wiadomo. Jednak tenisistka miała inne pierścionki, więc być może zmieniła jedynie palec noszenia obrączki.

2/4
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu
EastNews

Jak przystało na kibiców Agnieszka i Dawid mieli na sobie biało-czerwone szaliki! Polacy w meczu z Łotwą wygrali 2 - 0. Bramki zdobyli Robert Lewandowski i Kamil Glik!

Jak widać doping im służył!

3/4
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu
ONS

Pod koniec ubiegłego roku Agnieszka poinformowała fanów o zakończeniu kariery sportowej. Gwiazda nie zrezygnowała jednak całkowicie ze sportu. I obecnie swoich sił próbuje w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Jej partnerem jest Stefano Terrazzino. Czy para wygra kryształową kulę? Idzie im naprawdę bardzo dobrze!

 

4/4
Agnieszka Radwańska, Dawid Celt na meczu
EastNews

W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Agnieszka i Stefano zatańczyli quickstepa. 

To był dobrze zatańczony quickstep, ale ja żądam od Ciebie fajerwerków. - oceniła Pavlović.

Chciałabym, żebyś pracowała nad ramą, ale ogólnie podobało mi się - dodała Ola Jordan.

Ola Jordan i Iwona Pavlović oceniły taniec Agnieszki na 7 punktów, natomiast Andrzej Grabowski dał parze aż 10 punktów. Kibicujecie im?

Zobacz także: Agnieszka Radwańska zostanie mamą? Zobaczcie, jak prezentowała się na sportowej imprezie! 

Więcej na temat Agnieszka Radwańska Dawid Celt