Szymek M jak miłość
Instagram

Szymek w "M jak miłość" to już duży chłopak! W nowym sezonie będzie go zdecydowanie więcej?

Szymek M jak miłość
Instagram

Szymek Chodakowski jest jednym z najbardziej lubianych bohaterów młodego pokolenia w „M jak miłość”. 5-latek w serialu występuje już ponad 4 lata i widzowie serialu widzą, jak chłopiec rośnie. Okazuje się, że w nowym sezonie Stanisław Szczypiński, który wciela się w tę postać, będzie już dużym chłopcem! Będziemy go widywać częściej?

Szymek w "M jak miłość" to już duży chłopak!

Widzowie uwielbiają Szymka! Jest sympatycznym i radosnym chłopcem. Na planie serialu wszyscy o niego dbają i widać też wyjątkową relację między chłopcem a jego serialowym ojcem, Marcinem Chodakowskim. W nowym sezonie serialu zobaczymy Szymka po dość długiej przerwie związanej z epidemią koronawirusa i okazuje się, że chłopiec bardzo wyrósł.

Mikołaj Roznerski pochwalił się na Instagramie nowym zdjęciem ze Stasiem Szczypińskim, na który widać, że Szymek to już duży chłopiec! A fani serialu są zachwyceni wspólnym zdjęciem i piszą:

Stasiu ale z Ciebie już duży facet !!! Sorry p. Roznerski ale Staś to jest najwspanialszy mały człowiek z całej obsady 😍😍😍

 

Do zobaczenia po wakacjach. Już nie mogę się doczekać 🤗 Szymek to najsłodsze dziecko jakie kiedykolwiek widziałam w serialu. ❤️💚💙💜

Super chłopaki 😁. Wracajcie szybko.

Chłopaki przystojniaki 😍

Sami spójrzcie na ich to zdjęcie!

Zobacz także: Kolejna ciąża w "M jak miłość"! Gwiazda serialu zdradziła, która para zostanie rodzicami w następnym sezonie!

Szymek w 20. sezonie był małym jeszcze chłopcem. W nowym sezonie zaskoczy swoim wyglądem!

M jak miłość Iza Szymek
Mat. prasowe

 

M jak milość Szymek
Instagram

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36