Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
5 rzeczy z walizki Małgorzaty Rozenek
ONS
Newsy

Dorota Szelągowska zastąpi Małgorzatę Rozenek w "Piekielnym Hotelu"? Co z gwiazdą TVN?

Będą zmiany w programie TVN?

O tym, że "Piekielny Hotel" Małgorzaty Rozenek nie cieszy się zbyt dużą popularnością wśród widzów plotkowano od dawna. Gwiazda nieustannie zaprzeczała i zapewniała, że program ma się świetnie, ale decyzja stacji TVN pokazuje zupełnie inny obraz. Dyrektorzy programowi zadecydowali jednak, że jesienią nie pojawi się drugi sezon show. 

Teraz najprawdopodobniej zmienili zdanie, ponieważ jak podaje "Super Express" władze TVN zastanawiają się nad przywróceniem "Piekielnego Hotelu", ale z inną prowadzącą. Argumentują to tym, że na Zachodzie format ten cieszy się ogromną popularnością i może warto spróbować raz jeszcze. 

TVN nie chce rezygnować z "Piekielnego hotelu", w końcu w innych krajach ta produkcja odnosi ogromne sukcesy. Stacja postanowiła zmienić prowadzącą, idealnie do tej roli nadaje się Dorota Szelągowska i to ona ma zastąpić Rozenek. Prowadzi teraz w TVN Style program "Dorota was urządzi", przynajmniej ma pojęcie o remontach i hotelach - wyznaje osoba z produkcji tabloidowi. 

 Pomimo, że Rozenek być może zastąpi Dorota Szelągowska to nie ma się ona czego obawiać. Z pewnością nie będzie bezrobotna:

TVN nie chce z niej całkowicie rezygnować. Co prawda nie ma teraz dla niej nowego formatu, ale żeby nie odeszła do Polsatu, przez rok stacja ma jej płacić miesięcznie po 5 tys. zł - dodaje nasz rozmówca. Na razie Małgosi zostaje prowadzenie konferencji i reklamowanie środków do prania i czyszczenia toalet.

Chcecie ją zobaczyć jeszcze na antenie?Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dorota Szelągowska o pracy w mediach
ons
Newsy
Czy Dorota Szelągowska zabierze pracę Małgorzatcie Rozenek? Wiemy, jaka jest prawda
Znamy odpowiedź na pytanie

Według tego, co wczoraj można było przeczytać w „Super Expressie”, podobno to dziennikarka Dorota Szelągowska miałaby zastąpić Małgorzatę Rozenek w programie „Piekielny hotel”. Powód? Prowadzi w TVN Style program „Dorota was urządzi” , więc ma pojęcie o remontach i hotelach. A na Domo+ prowadziła też program o najciekawszych hotelach w Polsce. Jednak w stacji TVN nikt nie słyszał o tym, żeby Szelągowska miała zastąpić Małgosię Rozenek. Na jesień „Piekielny hotel” spada z ramówki. I jeszcze nie wiadomo, czy TVN zdecyduje się odgrzać format na wiosnę przyszłego roku. Nikt nie słyszał, żeby Dorota Szelągowska była brana pod uwagę do programu w głównej stacji TVN, jeśli już to bardziej ktoś taki jak Magda Gessler – słyszymy od osoby pracującej w TVN. Jak myślicie, czy TVN powinien jeszcze raz spróbować i zrobić drugi sezon „Piekielnego hotelu” tyle że z nową prowadzącą?

Małgorzata Rozenek zostanie bez pracy?
ONS
TV-Show
Czy będzie druga edycja "Piekielnego hotelu"? TVN komentuje
Czy gwiazda TVN straci pracę?

Program " Piekielny hotel " prowadzony przez Małgorzatę Rozenek od samego początku wzbudzał mieszane uczucia. Pomysł przeprowadzania zmian i rewolucji w hotelach przez niedoświadczoną prowadzącą skomentował wówczas prezes Polskiej Izby Hotelarstwa . Mariusz Malicki uznał, że nie jest pewny czy tworzenie programu na siłę pomoże hotelarzom. Zobacz: Nowy program Rozenek w ogniu krytyki Polskiej Izby Hotelarstwa: Może zaszkodzić branży Okazuje się jednak, że wciąż nie wiadomo czy powstanie kolejna edycja "Piekielnego hotelu". Losy Małgorzaty Rozenek w telewizyjnym programie stoją więc pod znakiem zapytania.  Jak donoszą wirtualnemedia.pl władze stacji TVN nie podjęły jeszcze decyzji o kontynuacji show . - Na razie trwa produkcja pierwszej serii i jesteśmy w połowie emisji, dopiero za parę tygodni będziemy podejmować decyzje, co dalej z "Piekielnym hotelem" - zdradził zastępca dyrektora programowego Grupy TVN, Bogdan Czaja. Czaja zapewnił jednak, że jeśli druga edycja programu zostanie zrealizowana to z pewnością jego prowadzącą zostanie Małgorzata Rozenek. Oglądacie program "Piekielny hotel"? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Rozenek zazdrosna o Dodę? Zjawiskowa Rozenek na planie Piekielnego hotelu:

Małgorzata Rozenek dziękuje fanom
ONS
Newsy
Rozenek dziękuje swoim fanom za wsparcie. Pochwaliła się kolejnym sukcesem
Jak wypadła w "Piekielnym Hotelu"?

Ostatnio gwiazdy TVN przeżyły chwile grozy po tym jak stacja zmieniła właściciela. Pojawiły się plotki, że niektóre osobowości mogą nawet stracić pracę. Jospeh NeCastro postanowił skomentować te doniesienia i przyznał, że zmiany będą z pewnością. Zobacz:  Zwolnienia w TVN po sprzedaży? Miszczak nabrał wody w usta, a dyrektor spółki nie zostawia wątpliwości Mówiono, że najbardziej narażone na zniknięcie z anteny są programy dotyczące rewolucji. Jednak sukces nowego formatu " Piekielny hotel", którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek z pewnością da do myślenia nowym władzom. Gwiazda postanowiła podziękować swoim fanom i widzom, którzy wspierali ją podczas premierowego odcinka, co przełożyło się na wysoką oglądalność. Na TVN Style pojawił się filmik z kilkoma słowami od Rozenek: Kochani, bardzo chciałam Wam podziękować, że byliście ze mną podczas premiery "Piekielnego Hotelu". Liczby mówią same za siebie: grubo ponad 2 miliony widzów to naprawdę ogromny sukces i mój i ekpipy, która produkuje ten program. Bardzo serdecznie wam za to dziękujemy i jeżeli nadal jesteście spragnieni piekielnie dobrej rozrywki to zapraszam was na antenę TVN w każdą niedzielę o godzinie 18. Oglądaliście "Piekielny Hotel"? Zobacz:   Rozenek i Chodakowska są przyjaciółkami!   Małgorzata Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner