We wtorek, 4 października media obiegła tragiczna informacja o śmierci 43-letniego Dawida Ozdoby, który niegdyś był ukochanym Edyty Herbuś. Pogrążona w żalu rodzina za pomocą mediów społecznościowych przekazała smutne informacje i poprosiła o modlitwę. Teraz na jaw wychodzą tragiczne szczegóły dotyczące śmierci Dawida Ozdoby.

Reklama

Nie żyje Dawid Ozdoba. Szczegóły śmierci 43-latka

Dawid Ozdoba nie żyje, a informacje o tragicznej śmierci 43-letniego tancerza przekazała jego mama za pomocą mediów społecznościowych. Gwiazdor przed laty był partnerem Edyty Herbuś, która zdecydowała się pożegnać z byłym ukochanym za pomocą mediów społecznościowych.

Dawid, spoczywaj w pokoju ???? Wysyłam Ci z serca światło MIŁOŚCI.

Bardzo proszę, aby komentowali ten post tylko ci, którzy chcą się do tego wspólnego świecenia przyłączać ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ - napisała w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: Sylwia Bomba ujawniła, jak jej córka zareagowała na śmierć taty: "To chyba oczywiste"

W mediach pojawiają się nowe informacje dotyczące śmierci 43-latka. "Super Express" dotarł do dwóch źródeł, które potwierdziły, że ciało Dawida Ozdoby zostało odnalezione w jednym z warszawskich parków - Parku Picassa znajdującego się na Białołęce. W sprawie wszczęto śledztwo, a odpowiednie służby zajęły się wyjaśnieniem okoliczności śmierci sportowca.

Lukasz Kalinowski/East News

Zobacz także: Coolio nie żyje. Autor wielkiego hitu "Gangsta's Paradise" miał 59 lat

Reklama

Z zawodnikiem MMA żegnają się rodzina oraz przyjaciele. Edyta Herbuś podzieliła się ostatnią wiadomością od Dawida Ozdoby oraz złożyła najbliższym szczere kondolencje. Gwiazdor od kilku lat walczył z depresją, a jakiś czas temu zdecydował się na terapię u specjalisty.

Instagram @dawidozdobaofficial
Reklama
Reklama
Reklama