Szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017
Newsy

Jakie są szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017? Zobaczcie tylko notowania bukmacherów...

Mamy szanse na zwycięstwo?

Jakie są szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017? Zobaczcie najnowsze notowania bukmacherów! Czy polska reprezentantka ma szansę na wejście do finału? A jeśli tak, to które miejsce zajmie? Czy ostatnie torunee po niektórych europejskich miastach pomogło Moś?

 

Kasia Moś tłumaczy niskie miejsce na Eurowizji: "Nie lubią nas!". Co zdradza gwiazda?

Eurowizja 2017: notowania bukmacherów! Jakie szanse ma Kasia Moś?

Jak podaje Dziennik Eurowizyjny, obecne notowania bukmacherów dają nam 11. miejsce w pierwszym półfinale konkursu (9 maja), czyli na granicy awansu do finału.

Lepiej wypada ankieta przeprowadzana na portalu Wiwibloggs - jednego z największych zajmujących się Eurowizją, dotycząca 1. półfinału. Polska zajmuje 6. miejsce (wygrywa Belgia). Jeśli chodzi zaś o całą Eurowizję, Kasia zajmuje wysokie, 7. miejsce z wynikiem 3,63% (prowadzą Włochy 9,43%). Jednak, jak zauważa Dziennik Eurowizyjny, są to głosy masowo nabijane przez niektórych czytelników z Polski, co według nich przybliża Moś do zwycięstwa. 

Z kolei na estońskiej stronie Eurovisioon.ee zestawione są najistotniejsze ankiety eurowizyjne z całej Europy (pod uwagę wzięto m.in. głosowania z ESCstats, ESCforum czy ESCnation). Tu znów prowadzą Włochy, za nimi Belgia, potem Francja. Niestety, Polska zajmuje dopiero... 30. miejsce! 

Co o tym sądzicie? Czy Polska ma szansę na wygraną?

 

Zobacz: Kasia Moś odwiedziła redakcję Party.pl! Zobaczcie, co z nami robiła!

 

Piosenka Kasi Moś na Eurowizję 2017:

Włochy są aktualnie faworytem w głosowaniu bukmacherów!

Kasia Moś na Eurowizji zaprezentuje utwór "Flashgliht".

Szanse Kasi Moś na Eurowizji 2017

Kasia Moś na lotnisku
ONS/East News
Newsy
Kasia Moś poleciała do Kijowa na Eurowizję! Fani pożegnali piosenkarkę na lotnisku ZDJĘCIA
Kasia Moś poleciała do Kijowa na Eurowizję! Fani pożegnali piosenkarkę na lotnisku ZDJĘCIA
Eurowizja 2017 - Kasia Moś występ, zdjęcia
Andres Putting
TV-Show
Eurowizja 2017: Jakie szanse na wygraną ma Polska? Sprawdź najnowsze notowania bukmacherów!
Eurowizja 2017: Jakie szanse na wygraną ma Polska? Sprawdź najnowsze notowania bukmacherów!

Już w sobotę 13 maja wielki finał Eurowizji 2017, który będziemy mogli oglądać w TVP 1 i TVP Polonia od godziny 21:00. Kasia Moś wystąpi na scenie jako druga. Pozycja startowa Polski nie jest za dobra - wystarczy tylko spojrzeć na statystyki. A jak wyglądają w tym momencie notowania bukmacherskie?   Notowania bukmacherów na Eurowizję 2017. Która Polska? Różnie.  Według  analityków Unibet Polska zajmie 21. miejsce. Zaproponowany kurs 200/1 oznacza, że potencjalny zysk przy postawieniu zaledwie 1 zł mógłby wynieść aż 200 zł. Firma bukmacherska Unibet na zwycięzców typują m.in. Włochy, Portugalię i Bułgarię.  Bukmacherzy STS typują, że  tegoroczny konkurs wygrają Włochy. Każdy kto trafnie obstawi 100 zł na zwycięstwo  reprezentanta Włoch wygra 202,4 zł - kurs 2,30.  Analitycy STS uważają, że Kasia Moś znajdzie się między 11 a 15 pozycją klasyfikacji końcowej - kurs 2,40. Oznacza to, że za każde trafnie postawione 100 zł można zdobyć 211,2 zł. Kurs na to, że Polka zajmie miejsce od 1 do 5 wynosi aż 12,50.  Na stronie nicerodds.pl Polska zajmuje 19. miejsce. Wygrywają zaś Włochy.   Zobacz:  Kasia Moś o krytyce, rodzinie, karierze w USA i sesji w „Playboyu”   Kasia Moś ma szanse na wygraną?   Występ Polki na Eurowizji 2017.

Jak głosować na Kasię Moś w finale?
Newsy
Eurowizja: Jurorzy już zagłosowali, teraz czas na widzów! Jak Polacy za granicą mogą pomóc Kasi Moś?
Czekają nas wielkie emocje!

Eurowizja 2017 - wielki finał! Czy Kasia Moś ma szanse na wygraną? To wszystko zależy od głosowania jurorów i widzów! Jurorzy ze wszystkich krajów już oddali swoje głosy, podczas prób. Polscy sędziowie również - szczegóły zdradziła Magda Steczkowska, która zasiadła w jury: Drodzy, grubo po północy, zakończyliśmy obrady jury. Nasz wybór poznacie wieczorem, podczas finału @eurovision a teraz kolej na Was! Droga Polonio! Liczymy na Wasze głosy dla @kasiamos_official! Będę mocno trzymać za Nią kciuki i razem z Wami oglądać wieczorem więc czekam na komentarze! - pisze wokalistka na swoim Instagramie.  Zobacz:  Eurowizja 2017: Jakie szanse na wygraną ma Polska? Sprawdź najnowsze notowania bukmacherów! Jak głosować na Polskę w finale Eurowizji? Oczywiście Polacy w naszym kraju nie mogą oddawać głosów na Kasię Moś. Mogą zrobić to jednak nasi rodacy za granicą, do czego namawiamy :) Poniżej grafika z numerami, na które można wysyłać SMS dla Kasi Moś. Głosowanie uruchomione zostanie po wszystkich piosenkach, a jego początek i koniec ogłoszą prowadzący. Z jednego numeru można oddać 20 smsów. Głosować można również za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej, o której prowadzący wspomną w trakcie show. (za Dziennikiem Eurowizyjnym).     Czy Kasia Moś ma szansę na zwycięstwo? Według większości notowań bukmacherskich pewniakiem do zwycięstwa są Włochy! Ogromne szanse ma również Portugalia. Eurowizja ma to do siebie, że jest nieprzewidywalna, a więc nie zawsze trzeba się sugerować typowaniem bukmacherów ;) My wierzymy, że Kasia będzie bardzo wysoko :) Zobacz także:  Kasia Moś zachwyca sukniami na Eurowizji! Obie białe, ale znacznie się od siebie różnią. Która podoba Ci się bardziej? GŁOSUJ Występ Kasi Moś na Eurowizji 2017.   Kasia Moś na Eurowizji 2017 zaśpiewa utwór...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner