Syn Stanisława Sojki w Must Be The Music
Polsat
Newsy

Syn wybitnego muzyka w "Must be the music". Jest bardzo podobny do ojca

Zachwyci jurorów?

Już  w najbliższą niedzielę zobaczymy pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music". Kolejna odsłona największego muzycznego show Polsatu zapowiada się niezwykle ciekawie. Zwłaszcza ze względu na charyzmatyczną Korę. Przypomnijmy: Rusza 9. edycja Must Be The Music. Kora opowiedziała o swoim stanie zdrowia

W nowej, dziewiątej już edycji "Must Be The Music. Tylko Muzyka" o sławę i popularność zawalczy Jakub Sojka, syn Stanisława Sojki. Muzyk jest podobny do ojca jak dwie krople wody. Tak jak sławny tata Jakub postanowił także zawalczyć o swoje miejsce na polskiej scenie muzycznej. Ale zamiast wykorzystywać popularność ojca, podobnie jak wielu innych początkujących muzyków, zdecydował się na wzięcie udziału w talent-show. Na scenie "Must Be The Music" 34-letni Sojka wystąpi z zespołem Miąższ, w którym jest perkusistą od kilku miesięcy.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Kora opowiada o największej traumie swojego życia


Kora na planie MBTM:

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski wygrali "Must Be the Music 5"
Newsy
Gwiazdy YouTube'a wygrały "Must Be the Music 5"
Czas na karierę poza internetem

"Must Be the Music 5” dobiegło końca. Walkę o 100 tys. złotych i możliwość występu na tegorocznym festiwalu Top Trendy na scenie muzycznego show stoczyło dziesięciu najlepszych wykonawców tej edycji programu. Podczas finałowego koncertu na żywo nie zabrakło emocji. Słowa konstruktywnej krytyki usłyszała Patrycja Baczyńska , która wykonała piosenkę Rihanny "California King Bed". Adam Sztaba powiedział, że zamiast poprawnie wykonanego coveru w finale oczekuje własnego repertuaru. Kora przyczepiła się do wokalu w grupie Ego Trip . Decyzją telewidzów najlepszą dwójką uczestników okazali się Piotr Szumlas i Jakub Zaborski oraz zespół Materia . Ostatecznie zwycięzcą muzycznego show okazał się skromny oraz bardzo muzykalny duet, który od kilku miesięcy jest gwiazdą YouTube'a. Dodajmy, że od początku AfterParty.pl wróżyło chłopakom spory sukces w muzycznym widowisku Polsatu ;) Przypomnijmy: Warto ten występ zapamiętać! Podczas finału nagrodę specjalną ufundowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka, w postaci stypendium muzycznego, otrzymał Dariusz Wickowski , który śpiewał w jednym z półfinałów. Myślicie, że Piotr i Jakub odniosą podobny sukces co zespoły Enej czy LemON , które dzięki "Must Be the Music" zaistniały w branży i podbiły listy przebojów? Duet od samego początku wykonując niezwykle melodyjne autorskie kompozycje, udowodnił, że ma olbrzymi potencjał. Tak chłopacki śpiewają cover "I Follow Rivers" Lykke Li: Cała finałowa 10 "Must Be the Music 5":

Kłótnia Kory i Piotra Roguckiego w Must Be The Music
YouTube
Newsy
Ostra sprzeczka w MBTM. Kora pokłóciła się z Roguckim [WIDEO]
O co poszło?

Już w niedzielę w Polsacie o 20:00 startuje ósmy sezon Must Be The Music , które wiosną okazało się najchętniej oglądanym programem muzycznym w Polsce. Po raz kolejny nie zabraknie utalentowanych wokalistów i muzyków, ale ozdobą show będą również jurorzy. Pierwszy odcinek show przyniesie ogromne emocje i to właśnie za sprawą gwiazd - dojdzie bowiem do ostrej sprzeczki między Korą a Piotrem Roguckim . Zobacz: Gwiazdy MBTM na ramówce Polsatu. Kora potraktowana jak królowa Jak doszło do kłótni? Kora nie była zadowolona z faktu, iż Piotr po występie jednego z uczestników, wcisnął czerwony przycisk "NIE". Wokalistka zirytowana decyzją kolegi... zmieniła w panelu jego ocenę na "TAK". To wywołało burzliwa dyskusję. Możecie zobaczyć ją oglądając poniżej przedpremierowe wideo. Zobacz: Wyjątkowy występ na scenie MBTM. Kora nie mogła powstrzymać łez Gwiazdy podczas finału siódmej edycji Must Be The Music:

Karol Leśniewski w Must Be the Music
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Uczestnik MBTM coveruje przebój Maanamu. Co na to Kora?
Posłuchajcie jak bardzo zmienił oryginalną wersję

Już w najbliższą niedzielę zobaczymy drugi castingowy odcinek szóstej edycji "Must Be the Music" . Program ponownie dostarczy nam sporo emocji. Oglądając show warto będzie zwrócić uwagę na występ 18-letniego Karola Leśniewskiego. Uczestnicy muzycznych show śpiewając piosenkę z repertuaru jednego z jurorów programu często porywają się z motyką na słońce. Wybór takiego repertuaru, gdy trzeba w ciągu kilku minut zaprezentować się z jak najlepszej strony jest ryzykowny. Jednak wokalista podjął to wyzwanie. Karol przed jurorami zaprezentował własną i niepowtarzalną wersję przeboju Mannamu "Cykady na Cykladach" . Kora w poprzednich edycjach, gdy ktoś śpiewał jej piosenkę załamywała ręce i dość mocno krytykowała uczestnika show. Jednak tym razem wokalista była tak zadowolona z tego, co zobaczyła na scenie, że dała porwać się zabawie. O tym czy Karol Leśniewski przeszedł do kolejnego etapu przekonacie się oglądając "Must Be the Music" w najbliższą niedzielę. Zobacz: Ostra kłótnia w MBTM. Kora i Sztaba na starcie dali czadu

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner